Можливості листопада

навчання

Резиденція для письменників і перекладачів у Латвії, стипендіальна програма «Завтра.UA» та волонтерство у Швейцарії.

HBCE Grant Program

HBCE Grant Program / Програма грантів НВСЕ спрямована на підтримку ініціатив у сфері мистецтва, культури та освіти в Україні, що орієнтовані на актуальні теми та інноваційні підходи. Заявки приймаються від громадських, неурядових та неприбуткових організацій, які планують реалізувати проєкти в Україні із січня по листопад 2020 року.

Умови: сума гранту становить від 500 до 5000 євро та покриває 70% від усіх витрат проєкту
Коли: січень – листопад 2020
Дедлайн: 1 листопада

Резиденція для письменників і перекладачів у Латвії

Міжнародний будинок письменника і перекладача пропонує літераторам усіх країн місце для творчості в одному з міст Латвії на узбережжі Балтійського моря. Це можливість зустрічей з письменниками і перекладачами з різних країн та участі в колективних творчих проєктах, фестивалях, семінарах. Претендувати на стипендію може будь-який професійний літератор.

Умови: участь безкоштовна. Є можливість отримати заохочувальну стипендію (320 євро)
Коли, де: протягом 4 тижнів, Латвія
Дедлайн: відкритий

Волонтерство у Швейцарії

Волонтерство у Швейцарії в проєктах на екологічну, культурну та соціальну тематику.
Детальні описи проєктів англійською мовою на сайті.

Умови: проєкт фінансується швейцарським урядом, але всі витрати (так само, як і в інших проєктах Еразмус+) бере на себе приймаюча сторона (проїзд, харчування, проживання, страхування і кишенькові гроші)
Коли, де: 2020–2021 (10-12 місяців), франкомовна частина Швейцарії
Дедлайн: 3 листопада

Prague Design Campus

Prague Design Campus – насичений тиждень у провідних чеських та міжнародних компаніях. Це можливість познайомити учасників із празькою дизайнерською спільнотою, зануритися у творче й культурне життя міста, дізнатися про дизайнерські компанії, з якими проблемами вони стикаються та які рішення придумують. Празький дизайн-кампус ідеально підходить для дизайнерів виробів та інтерфейсу, розробників послуг, керівників і підприємців у сфері дизайну, графічних дизайнерів, арт-директорів, керівників проєктних відділів, розробників у будь-якій сфері.

Умови: вартість – 1200 євро. У ціну включено: авіаквитки Київ – Прага і Прага – Київ; проживання і сніданок на весь період кампусу; участь у семінарах; виставки і заплановані культурні заходи; вечірка / мережевий захід наприкінці тижня.
Коли, де: 17–24 листопада, Прага
Дедлайн: 10 листопада

Гранти мобільності для професіоналів сектору культури та креативних індустрій

Подавати заявки на участь можуть професіонали із сектору культури та креативних індустрій, включаючи такі категорії (але не обмежуючись ними): менеджери, куратори, культурні оператори, експерти / дослідники, креативні підприємці, архітектори, співробітники місцевих відділів культури; заохочуються заявки людей з інвалідністю.

Умови: грант включає поїздки до країн Європейського Союзу для презентації та обговорення своїх напрацювань, проведення досліджень, стажувань та інше. Фінансування для поїздки тривалістю 5–14 днів – до 2000 євро; 15–28 днів – до 4000 євро.
Коли, де: поїздка до країн ЄС має відбутися у період між 15 грудня 2019 року та 15 березня 2020 року
Дедлайн: 14 листопада

Тренінг COMETS on Designing Educational Programmes

COMETS – це тижневий тренінговий курс для молодих лідерів та соціальних працівників із проєктування «Навчальних програм».

Умови: організатори покривають витрати на проживання / харчування. Учасникам слід оплатити реєстаційний внесок
Коли, де: 16–22 лютого, Ірландія
Дедлайн: 16 листопада

Грант на освіту для українських студентів

Можливість для студентів ВНЗ і коледжів виграти грант на навчання від проєкту «Scholarship в Україні». Завдання студента – написати унікальну аналітичну статтю, яка раніше не була опублікована. Обсяг роботи – 1000-3000 слів. Тема роботи – «Залучення молоді до робочих спеціальностей як тренд на українському ринку праці. Яких заходів слід ужити?». Мова написання – українська або російська.

Умови: винагорода в розмірі 10 000 гривень на оплату навчання в коледжі, ВНЗ або навчальних курсах. Учасники, які посядуть 2-ге та 3-тє призові місця, отримають заохочувальні грошові призи
Коли, де: 2020–2021 рр., Україна
Дедлайн: 17, 20 листопада

Програма управління конфліктами Rondine Cittadella della Pace

Програма Rondine Cittadella della Pace – тренінг на тему миру у світі і діалогу. Програма ділиться на 3 основні сфери: щоденне життя, тренінги і навчання. Заявку на участь можна подати онлайн.

Умови: організатори забезпечують оплату навчання, проживання і харчування, оплату всіх додаткових зборів. Студенти повинні оплатити транспортні витрати до Італії, витрати, пов’язані з отриманням візи, особисті та медичні витрати.
Коли, де: протягом 2020-го року, Ареццо (Італія)
Дедлайн: 24 листопада

Стипендіальна програма «Завтра.UA»

Загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді покликана сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін. Стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримують від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію в розмірі 2240 грн, а також мають змогу отримати фінансову та експертну підтримку проєктів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань. У конкурсі можуть взяти участь студенти 3–6 курсів денної форми навчання українських навчальних закладів – університетів, академій та інститутів.

Умови: щомісячна стипендія в розмірі 2240 грн
Коли, де: 2020–2021 рр., Україна
Дедлайн: 29 листопада

Щомісячна стипендія від Leaders Fund

Leaders Fund у співпраці з Future Development Agency оголосили набір стипендіатів на фінансову і стратегічну підтримку протягом 6 або 12 місяців. Актуально для громадського сектору й активістів, що шукають можливості для реалізації своїх ідей та проєктів. Організатори підтримують лідерів, що працюють у сферах освіти, підтримки малозабезпечених верств населення, розвитку малих громад, охорони здоров’я та охорони навколишнього середовища.

Умови: фонд надає стипендію в розмірі до 450 доларів на місяць (виплата у гривнях), а також менторську та експертну допомогу
Де: Україна
Дедлайн: 30 листопада

Friedrich Ebert Stiftung Scholarships

Friedrich Ebert Stiftung Scholarships пропонує 40 стипендій для бакалаврів і магістрів на навчання в Німеччині. Доступні курси: Good Society – Social Democracy; Politics for Europe; Flight, migration, integration; Education policy; Civil society; Women’s and Gender Policy; Trade unions International; Youth; Local Politics; Media. Навчання німецькою мовою. Перед тим як податися на стипендію, потрібно бути зарахованим до університету Friedrich Ebert Stiftung.

Умови: розмір стипендії – 650 євро щомісяця. Також грант покриває витрати на медичне страхування
Коли, де: 2020–2021 рр., Німеччина
Дедлайн: 30 листопада, 31 травня 2020

Trustee Scholars Program – стипендія для бакалаврів на навчання в Boston University

Стипендія для успішних студентів, які вступають на одну з бакалаврських програм Boston University, США. Кандидати повинні продемонструвати лідерські якості та високу академічну успішність.

Умови: оплата навчання
Коли, де: 2020–2021 рр., США
Дедлайн: 1 грудня

Стипендія на навчання в Кембриджському університеті

Gates Cambridge Scholarship виплачується видатним студентам, які вступають на будь-яку післядипломну програму навчання університету.

Умови: стипендія покриває повну вартість навчання в університеті і проживання
Коли, де: 2020–2021 рр., Велика Британія
Дедлайн: 3 грудня, 7 січня

Весняна школа «Вплив політики на археологічні дослідження»

Як політика впливає на археологічні дослідження? Чи є археологічне мислення політичним? А чи повинні археологи мислити як політики? Чи повинна археологія бути частиною поточних справ? У програму Весняної школи входить вирішення усіх цих питань. Приймаються заявки від докторантів і студентів (які вивчають історію мистецтв), недавніх випускників аспірантури та молодих викладачів (які отримали диплом не більше восьми місяців тому).

Умови: успішні кандидати отримають оплату авіаквитків і проживання в межах програми школи, а також добові в розмірі 43 доларів США
Коли, де: 6–11 квітня 2020, Софія (Болгарія)
Дедлайн: 15 грудня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus