Дайджест можливостей на листопад

книги

Довготривале волонтерство у Німеччині, навчання у Великобританії або молодіжний обмін для митців у Швеції.

Програма з публічного адміністрування в Гарварді

Студенти можуть подавати заявки на програму з публічного адміністрування в Гарварді на отримання звання аспіранта. Грант покриває витрати на навчання, проживання та медичне страхування протягом 5 років.

Умови: програма грантова. Усі витрати покриваються.
Коли, де: США, початок навчального семестру.
Дедлайн: 1 грудня.

Реклама

Chevening стипендія на навчання у Великобританії

Іноземні апліканти мають можливість подати документи на отримання однієї з найпрестижніших стипендій Великобританії – Chevening. Програмою передбачено навчання на магістерській програмі за будь-якою спеціальністю протягом одного року.

Умови: грант покриває витрати на навчання, щомісячну стипендію, дорогу, візу та дотичні витрати.
Коли, де: Великобританія, початок навчального семестру.
Дедлайн: 8 листопада.

Online Talent Communication Study – освітній проект для студентів

Міжнародний освітній проект, започаткований у Швеції організацією Entrypark (https://www.entrypark.com/home), розрахований на студентів, які хочуть знайти можливості стажування за кордоном. Після проходження опитування студенти будуть отримувати доступ до статей, які допоможуть покращити своє резюме, супровідний лист та прокачати свій профайл для пошуку роботи або стажування.

Умови: база відкрита до 30 листопада, є можливість виграти призи.
Коли, де: онлайн.
Дедлайн: 30 листопада.

конспекти

Ostroh Media Forum

«Регіональні медіа: секрети якісного тексту» – медіа-форум, що пройде в Острозі. Очікуються лекції та обговорення топіку з міжнародними медівниками та журналістами.

Умови: участь безкоштовна, на основі конкурсного відбору; харчування та проживання надається, дорогу оплачує учасник.
Коли, де: 9 листопада, з 10 по 17 год, Острог.
Дедлайн: попередня реєстрація – до 30 жовтня.

Молодіжний обмін Colorful Community-Art for Equality

Проект Colorful Community-Art for Equality – це 10 днів молодіжного обміну для молодих митців (музиканти, танцюристи, художники, фотографи, архітектори, дизайнери, письменники і т. д.), які зацікавлені у гендерних питаннях і руйнуванні існуючих стереотипів щодо уявлень про гендерну культуру.

Умови: внесок €40 (після того, як участь підтверджена), витрати на харчування та житло покриває програма Erasmus+, тревел витрати покриваються у межах €170. Для участі слід зареєструватися.
Коли, де: Швеція, 4-13 січня.
Дедлайн: 28 жовтня.

Тренінг Advanced soft skills – Key to your success

Тренінг для молодих активістів та тренерів. Навчальний курс спрямований на забезпечення молодих людей навичками, знаннями та інструментами, щоб стати ефективними лідерами і членами команди в молодіжних організаціях. До участі запрошуються усі зацікавлені тематикою.

Умови: участь – €270, покриває витрати на проживання, харчування, навчальні матеріали. Переїзд оплачує учасник.
Коли, де: Грузія, 9-13 грудня.
Дедлайн: 14 листопада.

S

Стипендійна програма в галузі охорони природи

Програма WWF Prince Bernhard Scholarships розрахована на фахівців у сфері охорони природи, які бажають пройти навчання або стажування для підвищення кваліфікації. Грант поширюється на природничі науки, природоохоронну діяльність.

Умови: розмір гранту – 10 000 CHF.
Коли, де: одна з країн Європи, тривалість – до одного року.
Дедлайн: 6 січня.

Довготривале волонтерство у Німеччині

Стань ЄВС-волонтером на довготривалому проекті у Німеччині. Розшукуються волонтери на два проекти: Kindergarten Goyastraße – sport&healthy lifestyle&outdoor activity та KITA Kohlgartenstraße – multicultural Kindergarten. Обидва – робота з дітьми у дитячих садочках.

Умови: стандартні для ЄВС проектів. Покривають витрати на проживання, страховку, дорогу, а також виплачують кишенькові гроші.
Коли, де: Лейпциг, Німеччина, 01/08/2017 – 31/07/2018.
Дедлайн: 29 жовтня.

Міжнародний конкурс коротких роликів за мир на Землі

Міжнародний проект HUMRA – Анімація про Права Людини – запрошує професіоналів та аматорів до участі у конкурсі коротких відео- та анімаційних роликів.Для участі слід створити відео- або анімаційний ролик, що відповідатиме вимогам, та викласти його на YouTube, надіслати посилання на відео організаторам та заповнити аплікаційну форму.

Умови: до участі приймають роботи авторів віком від 16 років, тривалістю до 90 секунд, що відповідають умовам конкурсу. Переможці отримають: за 1 місце – монтажний ноутбук на базі процесора Intel iCore7; за 2 місце – напівпрофесійна дзеркальна фотокамера Canon; за 3 місце – стереорекордер для запису звуку Tascam.
Дедлайн: 31 жовтня.

Global Food Security Symposium 2017

Студенти старших курсів, які вивчають розвиток сільського господарства, соціального підприємництва чи інші, пов’язані з продовольчою діяльністю, дисципліни, можуть подавати заявки на Симпозіум Global Food Security у США. Учасники братимуть активну участь у підготовці звітних матеріалів події.

Умови: покриття витрат на дорогу, проживання та харчування.
Коли, де: США, 29-30 березня.
Дедлайн: 4 листопада.

Фото: pexels.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus