Можливості жовтня

робоче місце

Тренінг для молодих лідерів в Естонії, премія імені Лесі Українки за літературні твори та екологічне волонтерство в Хорватії.

Тренінг для молодих лідерів в Естонії

Тренінговий курс INSPIRATION: INvolving youthS in Project and Inclusion RATIONal activities призначений для молодіжних працівників, молодіжних лідерів, вчителів, волонтерів, представників молодіжних організацій та інших молодіжних структур. Курс націлений на розкриття потенціалу молодіжних працівників у створенні регіональних та міжнародних інклюзивних проєктів, включаючи молодіжні обміни в межах програми Erasmus+.

Умови: фінансування проєкту здійснюється в межах програми Європейського Союзу Erasmus+. Проживання, харчування учасників, дорожні витрати і витрати на візу будуть відшкодовані за наявності всіх документів, оформлених відповідно до правил і в межах сум, встановлених програмою ЄС Erasmus+. Плата за участь у навчальному курсі – 30 євро.
Коли, де: 6–14 грудня 2019, Естонія
Дедлайн: 6 жовтня

Реклама

Волонтерство в Хорватії

Волонтерство в Хорватії для любителів тварин від European Solidarity Corps. Серед обов’язків волонтера: допомагати співробітникам екостанції в догляді за тваринами, спілкуватися з місцевими жителями, проводити екскурсії. Детальніше про роботу (https://mountainspiritvolunteers.wordpress.com/).

Умови: ділити кімнату з іншим волонтером, організатори забезпечують вегетаріанське харчування і щомісячні кишенькові гроші
Коли, де: 1 грудня 2019 – 28 травня 2020, Кутерево (Хорватія)
Дедлайн: 10 жовтня

Дослідницька стипендія Deutsches Museum у Мюнхені

Deutsches Museum у Мюнхені пропонує кілька стипендій дослідникам, які бажають проводити дослідження (6–12 місяців) і працювати над проєктами, для яких необхідний доступ до колекцій музею. Стипендіальна програма є міждисциплінарною та міжнародною. Дослідникам нададуть персональне робоче місце з комп’ютером і телефоном та можливість проживати в апартаментах музею. Стипендіатам необхідно представити свої проєкти на початку програми і брати участь в усіх семінарах і колоквіумах музею. Приймаються заявки від учених, що мають диплом магістра або ступінь PhD; обмежень за національністю немає; необхідно мати базові знання німецької (вміти читати).

Умови: стипендії дослідникам, які ще не мають ступеня PhD – 7500 євро (на 6 місяців), 15000 євро (на 12 місяців);
дослідникам, які вже мають ступінь PhD – 15000 євро (на 6 місяців), 30000 євро (на 12 місяців).
Коли, де: протягом 6–12 місяців, Німеччина
Дедлайн: 11 жовтня

European Cross-Border Grants для журналістів

Грант від Journalismfund.eu для професійних журналістів на проведення транскордонних досліджень. Кандидати повинні працювати професійними журналістами та не бути студентами на період подачі заявки.

Умови: загальна сума гранту – 175 000 євро. Грант покриває дорожні витрати, переклад, доступ до баз даних з оплатою праці або просто час на дослідження
Дедлайн: 14 жовтня

Онлайн-курси

Fulbright Visiting Scholar Program

Проведення досліджень в університетах, наукових і дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев’яти місяців. Галузі спеціалізації: гуманітарні, суспільні, точні, технічні та природничі дисципліни. Програма не передбачає здобуття наукового ступеня.

У конкурсі можуть брати участь: кандидати наук, доктори філософії/доктори мистецтва, доктори наук; дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше п’яти років, з наявними публікаціями у вітчизняних та/або іноземних наукових фахових виданнях; діячі культури і мистецтва, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше п’яти років.

Умови: учасники програми отримають щомісячну стипендію; додаткові кошти для придбання професійної літератури; медичне страхування; квиток в обидва боки.
Де: США
Дедлайн: 15 жовтня

Молодіжний обмін GOxChange

GOxChange – національні обміни з метою формування відповідального лідерства. Під час програми учасники будуть обмінюватися досвідом, навчатися один в одного і зустрічатися з видатними громадськими і культурними діячами, досліджувати місто і створювати власні проєкти. Кожна команда протягом 7 днів перебування працюватиме над проєктом на одну з запропонованих тем. До участі запрошуються студенти закладів вищої освіти будь-якої спеціальності, які мають бажання працювати над реалізацією власних проєктів, активна молодь 18–23 років.

Умови: участь безкоштовна
Коли, де: 17–24 листопада, Івано-Франківськ
Дедлайн: 15 жовтня

Літературна премія імені Юрія Шевельова

Премія Юрія Шевельова присуджується щорічно українському авторові за художню і наукову есеїстику, опубліковану протягом останнього року. До розгляду приймаються художні або наукові есеї українських авторів (нон-фікшн), опубліковані в паперовому вигляді (книжка, збірка) протягом календарного року.

Умови: кандидатів на здобуття премії можуть запропонувати українські та іноземні культурні інституції, а також наукові центри, творчі обʼєднання і приватні особи
Де: Україна
Дедлайн: 15 жовтня

National Scholarship Programme of the Slovak Republic

Українських студентів, аспірантів, викладачів університетів і дослідників запрошують пройти навчання, дослідницьке або лекційне стажування в Словаччині. Кандидати мають подати заявки в онлайн-формі на сайті stipendia.sk або scholarships.sk

Умови: оплата навчання організатором, щомісячна стипендія
Де: Словаччина
Дедлайн: до 31 жовтня 2019 року – для навчання в літній семестр 2019–2020 навчального року; до 30 квітня 2020 року – для навчання впродовж 2020–2021 навчального року.

workspace

Helmut Veith Stipend for International Female Students in Austria

Стипендія імені Helmut Veith для видатних студенток і навчання у TU Wien у галузі інформатики. Helmut Veith Stipend щорічно присуджується студенткам, які навчаються (або планують навчатися) на одній з англомовних магістерських програм із комп’ютерних наук в TU Wien.

Умови: грант – 6000 євро щорічно
Коли, де: 2020–2021 навчальний рік, Відень (Австрія)
Дедлайн: 30 листопада

Екологічне волонтерство в Литві

Довготривалі волонтерські проєкти Європейського Корпусу Солідарності в Литві на тему сталого розвитку та охорони навколишнього середовища.

Умови: витрати на проживання, харчування, дорогу покриваються організатором. Також виплачуються кишенькові кошти
Коли, де: лютий – листопад 2020 (9 місяців), Литва
Дедлайн: не фіксований, пріоритет надаватиметься тим, хто раніше надішле заявку

Премія імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори

Премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2019 рік. Премія присуджується в чотирьох номінаціях: літературні твори для дітей та юнацтва, художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва, театральні вистави для дітей та юнацтва, кінотвори для дітей та юнацтва. До участі в конкурсі не приймаються твори, що вже були відзначені іншими преміями.

Умови: переможцю присуджується премія/грошова винагорода
Дедлайн: 1 грудня

Grants for International Student at Universität Hamburg

Університет Гамбурга надає гранти на навчання міжнародним студентам. Особи, які мають право на фінансування, – це студенти, які: навчаються в Гамбурзькому університеті; не є громадянами Німеччини; не мають права на BAföG (федеральна схема студентської позики); готуються до або перебувають на заключній фазі іспиту свого дослідження; не мають фінансової підтримки протягом цієї фази (необхідні докази). Грант надається на період 6–12 місяців.

Умови: щомісячна стипендія в розмірі від 200 до 720 євро
Коли, де: початок навчання – з 1 січня по 30 червня, Гамбург (Німеччина)
Дедлайн: 1 грудня

Стипендія на навчання в США

Стипендія на навчання в University of Miami. Кандидатів оцінюватимуть, зважаючи на академічну успішність, результати тестів TOEFL/IELTS, рекомендаційні листи, есе, позашкільну діяльність, досягнення і нагороди.

Умови: покривають повну вартість навчання, проживання, підручники, відвідини Stamps Scholars National Convention і доступ до спільноти Stamps Scholars у 40 університетах по всьому світу, одноразову покупку комп’ютера, доступ до фонду в розмірі 12000 доларів, який можна використати для навчання за кордоном, досліджень, стажування та інших освітніх можливостей
Коли, де: старт навчання – 2020 рік, Маямі (штат Флорида, США)
Дедлайн: 1 січня 2020

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus