Дайджест можливостей на жовтень

h

Премія Charlie Award для журналістів, зимова школа у Фінляндії та міжнародний фестиваль кар’єри в Італії.

Charlie Award

У журналістів, які пишуть на тему толерантності і прав людини, є можливість позмагатись за премію Charlie Award. У конкурсі можуть взяти участь матеріали, опубліковані протягом останнього року.

Умови: на Конкурс можна подати матеріали, опубліковані (поширені) в українській пресі, радіо, телебаченні та Інтернеті в період з 11 жовтня 2015 по 11 жовтня 2016 року. Умовою прийняття роботи є її творчий (авторський) характер. Заявки, які не відповідають формальним умовам, розглядатися не будуть. Подані матеріали не рецензуються і не повертаються.
Дедлайн: 11 жовтня.

Реклама

Стань резидентом у IDP Business Space

Перший соціальний бізнес простір у Харкові IDP Business Space анонсує новий набір резидентів. Кожен з числа ВПО та харків’ян має можливість отримати грант на безкоштовне користування протягом 6 місяців:

 • коворкінгом;
 • усіма зонами простору;
 • перевагами навчання в IDP Business School;
 • іншими приємними «плюшками».

Якщо ти маєш бізнес-проект, для реалізації якого потрібна зовнішня допомога у вигляді обладнаного робочого місця та додаткових знань, – заповнюй форму.

Коли, де: період, на який надається грант: 01.10.2016 – 31.03.2017.
Дедлайн: 1 жовтня.

Стоматологічний Конгрес у Будапешті

Стоматологічна Конференція DentalWorld – це можливість для стоматологів, зубних техніків, гігієністів та асистентів ознайомитися з професійним підходом стоматологів міжнародного визнання, знайти фахові відповіді на свої запитання та відвідати серію навчальних курсів. На виставці національні та міжнародні компанії представлять та запропонують протестувати свої інноваційні розробки, новинки, матеріали, інструменти та найсучасніші продукти.

Коли, де: 12-15 жовтня 2016, Угорщина.
Умови: організаційний внесок складає €230.
Дедлайн: якомога швидше, запис відкрито.

молодь

Правозахисні семінари

Правозахисні семінари – це дводенні тренінги на тему прав, які є у кожної людини. Спікери проводитимуть тренінги, після яких буде час «питань-відповідей».
Тематика тренінгів:

 • права людини: коротка історія; основна характеристика; які є механізми захисту прав людини;
 • права студентів;
 • права споживачів;
 • захист прав на локальному рівні: куди звернутись, як захистити себе, Інтернет-ресурси по самозахисту;
 • поліція: нові зміни; поліція за молодь.

Коли, де: Львів.
Дати: 5, 12, 19, 26 жовтня 2016.
Умови: попередня реєстрація, кожен учасник, який прийшов на 80 % семінарів – отримає сертифікат.
Дедлайн: 4 жовтня.

Тренінг «Школа діалогу та комунікації»

У рамках проекту NED «Просування соціального діалогу» оголошено конкурсний відбір учасників тренінгу «Школа діалогу та комунікації». У рамках тренінгу будуть розглянуті такі теми, як поняття стереотипу та дискримінації, типологія конфлікту та його аналіз, методики вирішення конфліктних ситуацій та інші.

Коли, де: 8-9 та 10-11 листопада 2016 року, Україна.
Умови: для участі у конкурсному відборі слід заповнити реєстраційну форму.
Дедлайн: 9 жовтня.

Зимова школа у Фінляндії

Центр міжнародної мобільності CIMO запрошує російських і українських аспірантів для участі у 21-й зимовій школі, організованій Університетом Гельсінкі. Запрошують студентів у сфері науки про навколишнє середовище, біології, математики, інформаційних технологій, лінгвістики, психології, хімії та фармацевтики.

Коли, де: 6-11 березня, Фінляндія.
Умови: проживання, харчування та часткові витрати на подорож покриває CIMO. Деякі учасники можуть бути згодом запрошені на навчання або роботу в Фінляндії.
Дедлайн: 19 жовтня.

Стипендії на навчання від Вишеградської четвірки

Стипендії на навчання у магістратурі та аспірантурі від Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства. Можна подаватися на магістратуру або аспірантуру.

Коли: літній або зимовий семестр (максимум можна навчатися 4 семестри).
Умови: щомісячна стипендія.
Дедлайн: 31 січня.

простір для співпраці

Rome International Careers Festival

Rome International Careers Festival – міжнародний професійний фестиваль для студентів, аспірантів та учнів старших класів школи. Це можливість показати свій творчий хист, познайомитися із представниками міжнародних компаній, пройти інтерв’ю і навіть отримати стажування.

Коли, де: 11-14 березня, Італія.
Умови: є можливість позмагатися за стипендію, що покриває усі витрати.
Дедлайн: 9 грудня.

Кліматично-енергетичний форум «Енергія Змін 2016»

Форум «Енергія Змін 2016» – це 30 команд еко-активістів із різних куточків України, які мають успіх у втіленні проектів сталого розвитку. На форумі ти матимеш змогу:

 • поділитися досвідом соціальних змін та дізнатись про нюанси командної роботи від успішних команд еко-активістів;
 • вдосконалити навички прийняття спільних рішень;
 • прокачати вміння долати конфлікти та обертати складні ситуації на загальну користь;
 • поспілкуватись з визначними українськими особистостями, в тому числі представниками політичної влади та бізнесу, для виявлення можливостей співпраці.

Коли, де: 1-4 грудня, Україна.
Умови: для участі у Форумі потрібно зареєструватись. Кількість місць обмежена, відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Перевага буде надаватися командам, які вже працюють у сфері енергетики, збереження довкілля, у кліматичному русі. Про результати конкурсу буде повідомлено 30 жовтня. Після чого відібрані учасники протягом двох тижнів повинні підтвердити участь і сплатити організаційний внесок.
Розмір організаційного внеску: для тих, хто зареєструється до 30.09 – 150 грн за 4 дні; для тих, хто зареєструється у період 30.09-15.10 – 200 грн.
Дедлайн: 15 жовтня.

International Symposium «Change»

Міжнародний симпозіум для студентів та аспірантів, що вивчають соціологію, політичні науки, журналістику та інші дотичні дисципліни. Під час участі ти зможеш обговорити цікаві для тебе питання, а також представити свій проект.

Коли, де: 15-18 листопада, Хорватія.
Умови: участь безкоштовна, учасників забезпечують місцем проживанням та сніданками.
Дедлайн: 10 жовтня.

Фото: sitebuilderreport.com/stock-up

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus