Можливості січня

books

Волонтерство в Польщі у сфері комунікацій, міжнародна літня школа в Норвегії і резиденція у Франції для митців

Oxford Gap Year Programme

Oxford Royale Academy пропонує стипендії студентам усіх національностей для навчання за програмою Oxford Gap Year Programme. Програма складається з лекцій, семінарів, досліджень, екскурсій і соціальних заходів. Щоб отримати стипендію, потрібно заповнити заявку.

Умови: навчання на одній із програм коштує 13 995 £, стипендія Thomas Garner Scholarship дає знижку 50 % від вартості навчання
Коли, де: протягом 3 місяців, Ярнтон, Велика Британія
Дедлайн: 15 січня

Реклама

The Roland Berger Doctoral Scholarship

Ifo Institute – один із провідних закладів вищої освіти, які проводять економічні дослідження, пропонує стипендійну програму Roland Berger Doctoral Scholarship на ступінь PhD з економіки. Документи потрібно реорганізувати в один PDF-документ. Документи приймаються на електронну пошту recruiting@ifo.de

Умови: організатори пропонують щомісячну стипендію 1 900 €. Стипендія може виплачуватися не більш як 3 роки.
Коли, де: протягом 3 років, Німеччина
Дедлайн: 15 січня

Young Scientists Summer Program

International Institute for Applied Systems Analysis (IIASA) – міжнародний науковий заклад, який проводить 3-місячну літню програму для молодих учених і досліджує критичні питання. Заявка подається в онлайн.

Умови: організатори пропонують стипендію 1 310 € на місяць та оплату авіаперельоту. Навчання на програмі безкоштовне.
Коли, де: з 1 червня по 31 серпня, Лаксенбург, Австрія
Дедлайн: 11 січня

vst

Стипендія Королівського технологічного інституту, Швеція

Щороку Королівський технологічний інститут пропонує лімітовану кількість стипендій. Основний критерій для отримання стипендії – академічна успішність. Стипендія поширюється на всі програми магістратури університету, окрім програм Erasmus Mundus та EIT. Навчання відбувається англійською мовою. На стипендію можуть претендувати тільки ті студенти, які повністю відповідають вимогам обраної магістерської програми.

Умови: стипендія повністю покриває вартість навчання на програмі магістратури протягом першого й другого років. Стипендія подовжується на другий рік за умови відмінного навчання впродовж першого року.
Коли, де: навчання починається восени 2019, Стокгольм, Швеція
Дедлайн: 15 січня

MEST Training Program у сфері бізнесу, комунікацій і розвитку програмного забезпечення

MEST пропонує оплачуваний 12-місячний курс навчання у сфері бізнесу, комунікацій і створення програмного забезпечення. Програма надає тренінг Entrepreneurs-in-Training з рівнем підготовки МВА. У кінці року відбудуться випускні іспити у формі презентації перед інвесторами. Деякі компанії отримають фінансування і стануть частиною інкубатора MEST.

Умови: програма повністю оплачувана, враховуючи вартість навчання, проживання, харчування і щомісячну стипендію
Коли, де: серпень 2019 – серпень 2020, Африка (країну визначають організатори)
Дедлайн: 8 лютого

Terra Summer Residency Fellowships

Terra Foundation for American Art збирає разом молодих художників на 9-тижневу програму в історичному місці – Живерні, Франція. Програма дозволяє розширити академічні й творчі горизонти, вивчити міжнародні культурні перспективи, познайомитися і налагодити зв’язки на все життя.

Коли, де: 3 червня – 2 серпня 2019, Франція
Дедлайн: 15 січня

Онлайн-курси

DESY Summer Student Programme 

Щоліта DESY пропонує студентам бакалаврату, які навчаються на факультеті фізики або вивчають науки про природу, можливість проводити дослідження в лабораторії DESY. Кандидати, які вже здобули ступінь магістра або здобудуть його влітку 2019 року, не можуть брати участі в школі.

Умови: організатори покривають витрати на проживання і харчування, а також частково відшкодовують транспортні витрати
Коли, де: 16 липня – 5 вересня 2019, Гамбург, Берлін, Німеччина
Дедлайн: 31 січня

Міжнародна літня школа в Університеті Осло, Норвегія

Міжнародна літня школа в Університеті Осло щоліта проводить курси для студентів бакалаврату й магістратури.
Школа є центром міжкультурного навчання. Вона спрямована на розвиток і передавання знань, а також на заохочення взаєморозуміння між представниками різних культур. Усі питання стосовно програми можна відправляти на iss@admin.uio.no

Умови: школа пропонує повну і неповну стипендію
Коли, де: 22 червня – 2 серпня 2019, Осло, Норвегія
Дедлайн: 1 лютого

Волонтерство в Польщі

«Фундація “Україна”» в місті Вроцлав (Польща) шукає волонтера на довгостроковий проект Migrants and Community від Європейської волонтерської служби. Волонтер буде працювати в інформаційному центрі для мігрантів – CUKR (Centrum Ukraińskie Kultury i Rozwoju). Для участі в проекті волонтер повинен мати від 18 до 30 років.

Умови: організатори забезпечують проживання, харчування, покривають транспортні й кишенькові витрати, страхування, курси польської мови
Коли, де: початок проекту – лютий 2019, тривалість – 10 місяців, Польща
Дедлайн: 31 грудня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus