Можливості січня

зима

Проведи рік в Індонезії, вивчаючи культуру та мову країни, стань учасником тренінгу з управління проектами у Великобританії та відвідай літню школу для біологів у Швейцарії.

Літня школа для студентів-біологів від ETH Zurich

Університет ETH Zurich пропонує 20 стипендій на навчання у літній школі Amgen Scholars Program. До участі запрошуються студенти-бакалаври, які вивчають біологію. Заявку подавати онлайн.

Умови: надається стипендія у розмірі CHF 4000, яка компенсує витрати на проживання. Додатково – тревел-грант.
Коли і де: 9 тижнів протягом літа 2017, Швейцарія.
Дедлайн: 1 лютого

Реклама

Стань волонтером у Нідерландах

Харківська НГО «Стелла» шукає ЄВС-волонтерів в нідерландську організацію Rock Solid Foundation. Тематика проектів різноманітна, переважно робота у соціальній сфері. Детальніше шукай у брошурі (http://unistudy.org.ua/wp-content/uploads/2016/12/info-EVS-the-Netherlands-all-projects-dec-2016.pdf).

Умови: стандартні для ЄВС-проектів. Волонтеру компенсують витрати на проживання, харчування, страхування та виплачують кишенькові гроші.
Коли і де: протягом року від 1 вересня 2017, Нідерланди.
Дедлайн: 4 січня

Leiden University Excellence Scholarship programme

Leiden University у Нідерландах виділяє кошти на підтримку іноземних студентів, зацікавлених у навчанні на магістерських програмах. Перш ніж подавати документи на стипендію, аплікант має подати заявку на навчання та прикріпити мотиваційний лист, який засвідчуватиме бажання отримати стипендію. Набір документів стандартний: копія паспорта, мотиваційний лист, копії дипломів та оцінок, копії сертифікатів IELTS, TOEFL, CPE, CV, 2 рекомендаційні листи, додаткові документи залежно від програми.

Умови: надається грант у розмірі € 10000-15000, компенсують витрати на навчання.
Коли і де: початок семестру з вересня 2017, Нідерланди.
Дедлайн: 1 лютого

книга

Волонтерство у Литві

Довготривале волонтерство у Литві. Проектом передбачена соціальна робота з людьми, які мають фізичні/психічні захворювання. СV та мотиваційний лист надішліть на пошту ugnegudelyte@gmail.com та копію до evs.stella@gmail.com.

Умови: стандарні для ЄВС-проектів. Волонтеру компенсують витрати на проживання, харчування, страхування та виплачують кишенькові гроші.
Коли і де: 01.09.2017 – 30.06.2018, Каунас, Литва.
Дедлайн: 30 грудня

Amgen Scholars Program – літня школа для біологів

Інститут Пастера (Institut Pasteur) оголосив про щорічний початок програми підтримки участі молодих біологів у літній школі, яка діятиме у Франції. До участі запрошуються студенти-бакалаври з України.

Умови: стипендіати отримають фінансову допомогу у розмірі € 1300 для покриття витрат на проживання, додатково надається тревел-грант.
Коли і де: протягом літа 2017 (дати різняться щороку), Франція та частково інші країни Європи.
Дедлайн: 1 лютого

Hearst Journalism Fellowship

Стипендіальна програма для журналістів Hearst. Програма триває два роки. Під час стажування/навчання ти писатимеш статті, блоги, створюватимеш та монтуватимеш відео. Додатково передбачено навчання по соціальних медіа. Подаватися можуть аплікати, які отримали, як мінімум, ступінь бакалавра з журналістики чи суміжної дисципліни.

Умови: покриття витрат на проживання/навчання.
Коли і де: початок програми – серпень 2017, США.
Дедлайн: 15 січня

Міжнародний журналістський конкурс Belarus in Focus 2016

Якщо протягом року ти писав статті про Білорусь, подавай свою роботу на міжнародний конкурс Belarus in Focus 2016. Тексти можуть бути про політику, економіку, міжнародні й громадські зв’язки, культуру. Для участі зайди на сайт competition2016.belarusinfocus.info, заповни коротку анкету та завантаж свій текст. На конкурс приймають матеріали, опубліковані в період з 1 січня по 31 грудня 2016 року.

Умови: переможці отримають грошові винагороди у розмірі від €300 до €500.
Дедлайн: 22 січня

конспекти

Project management methodologies – тренінговий курс у Великобританії

Тренінговий курс про методи та стратегію управління пректами. Запрошуються усі бажаючі, зацікавлені тематикою. Для участі заповніть онлайн-форму.

Умови: участь – € 30; витрати на харчування, проживання та транспорт повертаються програмою Erasmus +.
Коли і де: 2-9 березня 2017, Newcastle upon Tyne, UK.
Дедлайн: 5 січня

Darmasiswa Indonesian Scholarship

Darmasiswa Indonesian Scholarship – програма навчання в Індонезії на одній із дисциплін університету. Додаткова мета програми – популяризація індонезійської мови та культури.

Умови: студентам виплачується стипендія, яка компенсує витрати на проживання/харчування.
Коли і де: протягом року, початок програми – серпень 2017, Індонезія.
Дедлайн: 9 лютого

Mentor’s Lab – тренінг у Литві

Якщо ти цікавишся темою менторства/волонтерства, був ЄВС-волонтером чи плануєш подавати заявку, знаєш англійську мову та відкритий до нового, подай заявку на тренінг Mentor’s Lab у Литві.

Умови: за правилами програми Erasmus+ проживання, харчування та всі необхідні матеріали під час проекту забезпечуються організаторами. Кошти за квитки будуть повернені після завершення проекту. Участь у тренінгу – €35.
Коли і де: 22-29 січня 2017 року, Вільнюс, Литва.
Дедлайн: 28 грудня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus