МОН з ІТ-фахівцями працюватиме над цифровою освітою в школах

pexels-photo-207569

Представники ІТ спільноти та інші учасники ініціативи «ІТ школяр» долучаться до створення нових програм з інформатики, навчання вчителів, створення вимог до сучасного шкільного цифрового обладнання.

«Я часто повторюю, що найкращі проекти МОН, які нам вдалося здійснити, ми робили в співпраці з громадськістю. Я рада бачити, що до ініціативи «ІТ школяр» приєдналися і наші партнери, з якими ми вже маємо успішний досвід впровадження змін, це викликає довіру. Зараз перед нами значні виклики, і не лише ті, що стосуються змісту освіти. Ми розраховуємо на вашу підтримку і в створенні живого змісту цифрової освіти, і щодо формування об’єктивних вимог до обладнання, і щодо підготовки вчителів, і щодо нашої Національної освітньої платформи», – зазначила Лілія Гриневич.

Окремо вона попросила допомоги в роботі з дітьми щодо кібербезпеки. «Розумієте, окрім інтересу Міністра, в мене в цьому контексті є бабусин інтерес. Ми маємо почати нормально вчити дітей безпечній поведінці в інтернеті, щоб вони хоча б знали, які загрози є та як з ними справлятися».

Нагадаємо, що МОН починає проект із впровадження електронного освітнього контенту.

Фото: pexels.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus