МОН розпочне спільну з Ніком Вуйчичем програму протидії насильству в школах

13vuj

Міністерство освіти і науки анонсувало спільну програму зі всесвітньо відомим мотиваційним тренером Ніком Вуйчичем, присвячену протидії насильства в українських школах.

«У нас є тотальне несприйняття [інклюзивної освіти] в суспільстві, батьками звичайних дітей. Тому ми почали працювати з Ніком Вуйчичем», – зазначила Лілія Гриневич.

«Ми з ним (Вуйчичем – ред.) розпочинаємо програму, яка присвячена протидії насилля у школах. І друга тема – це готовність суспільства, різних груп до інтеграції в освіту дітей з особливими потребами.

Нік готовий з нами співпрацювати, при чому, будучи християнським проповідником, він розуміє наш принцип від’єднання школи від церкви», – зазначила міністр. Гриневич додала, що в цій співпраці не будуть залучати релігійні аспекти.

Окрім того, вона підкреслила, що діти з особливими потребами, які вчаться в звичайних школах, є потенційними жертвами булінгу, тому подібні програми є дуже потрібними.

Нік Вуйчич – всесвітньо відомий християнський проповідник, мотиваційний тренер та директор неприбуткової організації «Життя без кінцівок». Він народився без кінцівок. Нік виступав у школах, універсисетах, на конференціях тощо в понад 60 країнах світу.

Нагадаємо, що МОН зосередиться на підтримці агентів змін під час освітньої реформи.

Фото: emigrados.ru

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus