МОН і НАЗК відреагували на протест у КПІ

rektor

Міністерство освіти і науки та Національне агентство із запобігання корупції заявили, що ухвалять відповідні рішення у разі виявлення фактів декларування недостовірної інформації ректором КПІ Михайлом Згуровським.

Голова директорату вищої освіти й освіти дорослих Олег Шаров зазначив, що якщо буде потрібно, МОН втрутиться і виконає свою роботу.

«Наразі ректор звернувся до Національного антикорупційного бюро для повної перевірки його електронної декларації. Також здійснюються необхідні заходи ректоратом КПІ», – заявив Шаров.

Прес-секретар НАЗК Богдан Церковняк повідомив, що звернення Згуровського розглянуть і за потреби розпочнуть перевірку.

«Якщо у повідомленні, яке розглядатимуть 15 діб, є достатньо фактичних підстав, приймається рішення про початок перевірки. Вона триває 60 днів, за необхідності продовжується на 30. У залежності від виявлених порушень, складаються відповідно адміністративні протоколи або обґрунтовані висновки і направляються до спеціально-уповноважених органів», – зазначив Церковняк.

Нагадаємо, невдоволені студенти КПІ влаштували мітинг, на якому вимагали відставки ректора Михайла Згуровського, проректора Петра Ковальова і покращення умов проживання та навчання.

Раніше 24 канал опублікував розслідування, у якому виявили, що майже всі ремонти в КПІ роблять компанії, пов’язані з проректором Ковальовим. Також журналісти оприлюднили розслідування, в якому йшла мова про те, що ректор Михайло Згуровський не задекларував будівельний бізнес у Чорногорій і нерухомість у США.

Фото: The Babel/Євген Спірін

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus