МОН нагадало про заборону притягувати студентів до дисциплінарної відповідальності

pexels-photo-544117

Міністерство освіти і науки у своєму листі до керівників вишів нагадало, що студентів заборонено притягувати до дисциплінарної відповідальності.

МОН надіслало роз’яснення за ініціативою Української асоціації студентів. У ньому йдеться: «Абзацом третім частини шостої статті 42 Закону України «Про освіту», передбачено, що за порушення академічної доброчесності здобувачі освіти можуть бути притягнені до академічної відповідальності у вигляді відрахування із закладу освіти. Разом з тим перелік порушень академічної доброчесності вичерпно визначений частиною четвертою статті 42 цього Закону.

Інформуємо, що у разі наявності невідповідності окремих норм статутів, а також правил внутрішнього розпорядку закладів вищої освіти вимогам законодавства у частині встановлення дисциплінарної відповідальності для здобувачів вищої освіти, вимагаємо терміново їх вилучити».

Микита Євстіфеєв, координатор Національного об’єднання студентських експертів з питань якості вищої освіти Української асоціації студентів, у коментарі «Студвею» зазначив: «МОН констатував факт того, що норм про дисциплінарне відповідальність якраз ніде і не прописано. Тому притягати до неї студентів і заборонено (бо не дозволено)».

Нагадаємо, що УАС збирає повідомлення про порушення прав студентів у гуртожитках.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus