Опитування: найкращі моменти літа

«Студвей» пропонує разом пригадати найкращі моменти цього літа! Наш фотокореспондент Ніна Ліщук вирушила до київських вишів та розпитала студентів про те, що протягом останніх 3 місяців вони запам’ятали найбільше. «Студвей» публікує вибрані історії та пропонує всім долучатися до нашої ініціативи. Залишайте в коментарях свої спогади та доповнюйте нашу підбірку новими яскравими та неймовірними історіями! У кінці тижня ми оберемо автора найоригінальнішої літньої пригоди та нагородимо його.

1 sept-Oleksandr

Олександр:

«Найбільше спогадів про цьогорічну практику в Карпатах. Наша «невеличка» компанія  з природничого факультету з 50 чоловік 2 тижні лазила в горах, не забувала про завдання і  добре відпочила в Рахові».

2 sept-Volod_Viachesl

Володимир і В’ячеслав:

«Я працював адміністратором Sky family park. Пожертвував відпочинком заради досвіду, проте не шкодую, бо це допоможе мені в навчанні та житті, сподіваюся».

«Я все літо вирішив присвятити собі, бо навчальний рік був не легкий, я подорожував Україною. Запам’ятався вечір у Львові на Замковій горі − освітлене вечірнє місто, захід сонця, світові хіти на гітарі. За весь час побував у 7 обласних центрах, а менші містечка важко порахувати, бо в них зупинявся на 1-2 дні.

3 sept-Katia

Катя:

«Літо було присвячене здачі ЗНО та вступу, із цими подіями пов’язані найбурхливіші емоції. Досить нервовий процес очікування результатів, багато переживань».

4 sept-Dasha_Lera_Ang

Даша, Лєра, Ангеліна:

«Найбільше сподобалися літні фестивалі Веда лайф і Холлі фест. Від фарб я відмивалася тиждень, сумка досі червона».

«Ми літом ходили в клуби, на пляжі, співали пісні про піратів у метро. А ще знайшли відкритий дах багатоповерхівки, «позичили» 2 візки в Сільпо і сфотографувалися на них у парку».

5 sept-Kate

Катя:

«Подорожувала в Одесу, Черкаси, Львів. Зварила першу у своєму житті кашу в казані на фестивалі Холодний яр. Зрозуміла, що краще не лягати на бруківку під оперним театром у Львові, щоб не привертати увагу шахраїв, які крадуть телефони».

6 sept-6Maja

Майя:

«Підіймалася Чорногірським хребтом Карпат. Було таке відчуття, що ноги йдуть окремо від тіла. Ти піднімаєшся на хребет і бачиш, що це ще не кінець, що далі такий же підйом, а рюкзак тягне донизу. Зараз готова йти знову, можна і на довший термін».

7 sept-Katia Nastia

Катя, Настя:

«Цього літа стався щасливий випадок, і я за день до кінця подачі оригіналів подала документи у Могилянку на право, хоча спочатку думала, що шансів немає. Члени комісії чекали мене навіть після закінчення робочого дня. Щасливий збіг обставин чи доля?»

«Нічого особливо цікавого не було, їздили на 1 день із друзями на Київське море, був чудовий захід сонця, весела компанія».

8 sept-Sasha_Maksim

Максим і Саша:

«Улітку їздили в Одесу із друзями, батьками та коханим. Я стала більше цінувати щасливі моменти й любов, коли розуміла, що скоро доведеться розлучатися з коханою людиною, яка їде на навчання закордон. Переосмислила багато чого, сподіваюся на краще».

9 sept-Natali_Jana

Наталя, Яна:

«Літом була чудова і водночас жахлива поїздка у Львів. Спочатку ми дуже погано поселилися по couchsurfing’у, та вдалося швидко знайти нових хостів, які не просто поселили нас, а ще й виявилися цікавими людьми. Ось так випадково знайшли гарних друзів, ми досі спілкуємося».

Фото: Ніна Ліщук

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus