Ефективне планування: мобільні нотатники

телефон

«Студвей» пропонує підбірку корисних мобільних блокнотів і нотатників, що оригінально нагадають про заплановані справи.

Голосові послання, організація спільних проектів із друзями й колегами, нагадування у вигляді власноруч намальованих схем і зображень та ще багато функцій у мобільних блокнотах, які суттєво полегшать ваше життя.

Візуалізація нотаток із DropTask

DropTask дозволяє візуалізувати усі ваші справи й записи унікальним і привабливим способом. Додаток використовує круглі блок-схеми, на яких можна розміщувати додаткові кола, завдання, розбиваючи запланований проект/справу на складові. До таких схем ви можете додавати інших людей для успішного виконання спільних завдань. Тоді ви разом відстежуватимете справу від її створення до завершення.

нотатник

Fetchnotes – нотатник хештегів

Блокнот, що синхронізує створені вами нотатки за хештегами. За допомогою Fetchnotes можете складати списки запланованих справ, розміщувати їх у каталоги, робити нотатки, а потім прив’язувати до них різні хештеги. Так простіше шукати подібні завдання та впорядковано їх виконувати.

нотатник

Щоденник ідей Diaro

Блокнот Diaro – це практично особистий щоденник. Мобільний додаток зручний для фіксації дій, ідей у вигляді списку чи календаря, а також для синхронізації даних між усіма пристроями. Кожне заплановане чи вже виконане завдання можна супроводжувати фотодоказом, картою та тегами, за якими потім легко знайти потрібну інформацію. Мобільний додаток через роки стане хорошим спогадом особистих починань, виконаних справ, мандрівок і навіть послугує фотоальбомом. Для того, щоб забезпечити користувачам приватність, розробники подбали про пароль для додатку.

Голосовий Google Keep

Мобільний додаток від Google для створення заміток і планування справ. Програма пропонує функцію голосових записів, які трансформуються в текст. Окрім цього, додаток має зручний для планування інтерфейс. За допомогою кольору ви зможете виділяти більш/менш важливі справи, а також супроводжувати записи фотографіями.

нотатник

AudioNote – мікс диктофона та блокнота

AudioNote – це зручне поєднання блокнота й диктофона, що суттєво заощадить ваш час при створенні нотаток. Завдяки функції синхронізації нотаток і аудіо AudioNote автоматично індексує ваші зустрічі, лекції, інтерв’ю та інші справи. Скажімо, на лекції ви можете записати аудіозапис завдання в мобільний нотатник, у заголовок винести головну тезу, а вдома ще раз розібрати суть завдання, вже детальніше. Є можливість синхронізувати AudioNote із Dropbox або ICloud.

нотатник

Інтерактивний Awesome Note

Яскравий і простий блокнот Awesome Note – хороший спосіб пригадати все, що запланували зробити за день. До кожної нотатки можна прив’язувати нагадування й налаштовувати його на певну кількість дзвінків. Awesome Note підтримує функції 48 шрифтів, можливість використовувати зображення та встановлювати позначки на карті.

нотатник

Функціональний блокнот Any.DO

Надзвичайно швидкий і простий у використанні мобільний блокнот для організації особистих справ. У 2011 році він увійшов до 10 кращих мобільних додатків за версією The New Yorke Times.

Розробники по максимуму спростили всі функції нотатника, аби пришвидшити роботу над плануванням. У програмі ви можете переносити об’єкти, таким чином плануючи ваш день. Є можливість «змітати» виконані й неактуальні завдання. Ще одна важлива функція блокнота – змога додавати заплановане завдання на головний екран. Any.Do також дозволяє використовувати голосовий набір нотаток, автоматично перетворюючи їх у текст.

Any.DO містить функцію спільного планування. Ви, скажімо, можете створити зі своїм сусідом/сусідкою загальний список закупок, спланувати спільну вечірку та контролювати все разом через нотатник.

нотатник

Медіаблокнот SomNote

Мобільний блокнот для створення заміток з необмеженим додаванням медіафайлів і документів. Якщо вам забракне місця – SomNote надасть 100 мб безкоштовного дискового сховища на хмарному сервері. Додаток має приємну гаму інтерфейсу. Ви можете відсортовувати ваші каталоги заміток за кольором та іншими характеристиками, а також захищати їх паролями.

нотатник

Evernote

Один із найпопулярніших і найбільш функціональних блокнотів-нотатників. Evernote представлений у версії веб, для настільних ПК, IOS, Android і Windows Phone. Окрім звичайного планування справ і створення каталогів, Evernote дозволяє копіювати статті, зберігати рукописні замітки, робити знімки документів, аби вся важлива інформація знаходилася в одному місці. Потужний пошук мобільного додатку допоможе швидко відшукати все, над чим ви працюєте.

нотатник

Penultimate – нотатки, записані вручну

Мобільний нотатник від творців Evernote, де ви зможете створювати усі нотатки, записуючи їх від руки. Якщо ви скучили за різноманітними записами та схемами, які зрозумілі лише вам і записані вручну, – спробуйте цей нотатник. Ви можете доповнювати записи власноруч створеними ескізами, а потім знаходити все це в додатку чи за допомогою Evernote. Доступною є можливість надсилати рукописні нотатки електронною поштою у форматі публічного посилання чи PDF людям, із якими ви працюєте.

нотатник

Фото: Оксана Януш, stock-up.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus