Як побудувати кар’єру в чотири кліки

anete-lusina-unsplash (1)

Стати героєм «Матриці», відвідати смартофіс майбутнього і побудувати перспективну кар’єру в чотири кліки? Про все розкажемо разом з освітньою програмою «Агрокебети» і її інноваційним партнером – агроіндустріальним холдингом «МХП»!

Уяви собі: Морфей пропонує тобі дві капсули – червону і синю. Ковтнеш синю – прокинешся у звичайному світі, де люди й досі працюють у нудних офісах, завалені паперами, дедлайнами і несмачною кавою з вуличного автомата. Червона ж дасть тобі змогу відвідати офіс майбутнього (тільки-от, на відміну від культового фільму, це майбутнє обіцяє багато крутих перспектив).

Обереш червону – дізнаєшся про інноваційні цікавинки для працівників, технології в офісах майбутнього і можливості кар’єрного старту для студентів у компанії «МХП»!

Hello, future! Про офіси майбутнього

У новому проєкті «Worklife 101» журналісти ВВС прогнозують, як зміняться компанії і професійні обов’язки працівників у майбутньому. Від ботів-помічників та VR-кімнат до штучного інтелекту і «банку інновацій» – «МХП» розповідає про футуристичні новинки для працівників із власного досвіду.

Чат-бот «МХП» у телеграмі й вайбері. Боти – це все одно, що віртуальні ельфи-помічники, які підкажуть, розкажуть, а іноді й виконають завдання за тебе. За допомогою ботів у компанії «МХП» можна записатися на офісну автомийку чи прийом до стоматолога, дізнатися, коли ж зарплата, глянути графік відпусток та оформити відрядження!

Система моніторингу емоцій на основі штучного інтелекту. Які завдання надихають і мотивують тебе на роботу, що викликає роздратування, що відвертає увагу від обов’язків? Технологія штучного інтелекту спостерігає за змінами емоційного стану працівника протягом дня і дозволяє йому/їй проаналізувати свою діяльність. Свої показники можна обговорити з HR-менеджером.

VR-екскурсії. Ні, тут немає віртуальних американських гірок чи поїздок на цифровому Гоґвортському експресі. Проте під час адаптації не потрібно ніде їхати, щоб подивитися, як працює підприємство: це можна зробити, не виходячи з кімнати. Все, що треба, – VR-окуляри, гарний настрій і зручне крісло.

Центр розвитку «МХП». Це місце для покращення професійних та особистих навичок у працівників. Центр навчає за такими напрямками:

  • «Менеджерська програма»: співробітники можуть навчатися за технологіями найкращих світових провайдерiв – бізнес-школи INSEAD (топ-3 світового рейтингу найкращих бізнес-шкіл), Академії «Делойт», «Ernst & Young» – на базі знань викладачів міжнародного рівня. Програма спрямована на розвиток лiдерських навичок, стратегічного мислення, iнновацiйностi та інших умінь. Випускники програми мають змогу в майбутньому обіймати керівні посади в структурах холдингу.
  • «E-learning»: навчальна онлайн-система, що доступна 24/7 з будь-якого електронного пристрою. Це дистанційне навчання з базою унікальних матеріалів: електронні книги, онлайн-курси, відео про емоційний інтелект, переговори, системність, інноваційне мислення та інші soft skills, можливості для вивчення англійської.

За підрахунками дистанційне навчання проходить уже більш як 3 000 працівників, а загальна тривалість перегляду відеороликів – 16 000 годин!

workspace2Банк ідей та інновацій. Такий собі «Ґрінґоттс», де замість скарбів працівники зберігають інноваційні ідеї. Кожен співробітник може запропонувати свою ідею, яка допоможе компанії працювати продуктивніше та ефективніше. Ідеї подаються в електронному вигляді, їх аналізують експерти і надсилають свій фідбек працівникам. А за втілення ідеї автор отримує бонус від компанії.

Співпраця з освітньою програмою. «МХП» став ексклюзивним інноваційним партнером новітньої магістерської програми «Агрокебети», про яку ми розповідали в минулій серії матеріалів. Це унікальна програма підготовки фахівців, яка не має жодних вікових чи професійних обмежень. Кожного учасника буде супроводжувати ментор – топменеджер успішної агрокомпанії.

Де ж той старт омріяної кар’єри?

У цифровому світі не потрібно полювати на рекламні оголошення, розклеєні по місту. Всі можливості чекають тебе по той бік екрана. Розпочати кар’єру в одному з найбільших агрохолдингів України можна в чотири кліки.

Клік 1. Здобути якісну освіту, яка відповідатиме потребам ринку.

Клік 2. Стежити за вакансіями та можливостями для молоді на сайті «МХП СТАРТ» або на фейсбук-сторінці компанії.

Клік 3. Дізнатися більше про компанію, її цілі та цінності в крутих ютуб-блогах.

Клік 4. Переглянути чеклист «МХП» «Як підготуватися до співбесіди?».

Студенти можуть проходити короткі ознайомчі практики, які дозволять визначитися з вибором професії. Пройти практику або стажування можна на 30 підприємствах «МХП» в 14 регіонах країни. Стажисти отримають повноцінну зарплатню, службове житло, трансфер до місця роботи і харчування за одну гривню.

Погодься, не кожен може похизуватися тим, що є частиною професії, яка живить світ і майбутнє.

Як зробити інвестицію до світового банку інновацій?

Акселератори. «МХП» використовує «MHP Accelerator» для пошуку нових талантів. У рамках проєкту холдинг співпрацює з українськими підприємцями-новаторами, допомагаючи реалізувати найкращі та найперспективніші бізнес-ідеї.

Хакатони. Компанія часто проводить хакатони, досить незвичний формат для агроіндустрії. Студенти працюють над пошуком рішення протягом 30 годин без перерви! Команди, що запропонували найкращі рішення, дістають змогу відвідати виробництва агрохолдингу з екскурсією, пройти стажування, а переможців нагороджують крутими призами.

Науково-аграрний хаб. Інвестувати можна і в освітню програму, де представники успішних агрокомпаній діляться зі студентами своїми знаннями і знайомлять із передовими технологіями.

Звичайно, в реальному житті ніяких капсул не існує: ти або продовжуєш працювати, нічого не змінюючи, або береш на себе роль Нео нашого часу і вирушаєш на пошуки кращого майбутнього. Що робити у вільний час: гортати стрічку в інстаграмі чи інвестувати в ідеї, знімати «тіктоки» для профілю чи працювати над власним стартапом або навчатись – вибір за тобою.

Освітній проєкт «Агрокебети» реалізується за підтримкою провідних аграрних компаній: «Миронівський хлібопродукт», «Corteva Agriscience», «New Holland», «IMMER Group», «Агропросперіс», ІМК, «Bayer», «Cygnet», «Галс Агро», «Kernel», «LNZ Group», «Агрейн», «Лімагрейн Україна», «HORSCH», «Agrohub», «SmartFarming».

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus