Знайти свій дзен – мобільні додатки для медитації

Медитація через нетрадиційні звукові сигнали, які сприймає лише мозок, ефекти легкого гіпнозу від колірних анімацій, медитативна практика проти шкідливих звичок та інші мобільні додатки, що допоможуть розслабитися.

Відчути спокій зі Stop, Breathe & Think

Англомовний мобільний додаток-гід по медитації. Зважаючи на свій настрій, ви зможете обрати спосіб медитації з кількох десятків запропонованих. Далі – все згідно з інструкцією. Спокійний голос протягом 5-10 хв даватиме чіткі накази. У ході медитативних вправ ви (якщо постараєтеся) зможете забути про турботи.

мед1

Реклама

Забутися з Headspace

Додаток, розроблений буддистським монахом Енді Паддікомбом. Окрім медитативних вправ, у додатку існує опція нагадувань протягом дня. Монах радить щодня повторювати собі про досягнення й особисті перемоги. Тут також зібрані інші поради, скажімо, як заснути без зайвих думок у голові, позбутися стресу та віднайти гармонію.

мед

 

Вuddhify – знайти свою дзен-музику

Вuddhify – найпростіший мобільний медитативний додаток для зайнятих людей. Він пропонує різноманітну музику для медитацій у дорозі.

Додаток працює за принципом барабану: обираєте настрій і заняття − отримуєте потрібний трек для очищення думок.

мед3

GPS для душі

Додаток GPS for soul визначає рівень вашого стресу за одним лише дотиком до камери, а потім пропонує варіанти, як його позбутися. Серед них − вправи для дихання, музичний супровід та інші цікаві способи «одужання».

мед

Happier – навчитися щастю

Щоденні дописи в мобільному додатку Happier зарядять енергією та піднесеним настроєм. Програма працює за принципом соціальної мережі – тут ви можете ділитися виключно позитивними емоціями і слідкувати, що хорошого трапилося у ваших друзів і знайомих. За концепцію, щастя інших здатне дарувати добро і радість.

Сraving to quit – медитативна практика проти куріння

Розроблений і тестований Єльським університетом додаток, за допомогою якого протягом 21 дня можна кинути палити. В основі – спеціальний метод концентрації, який містить елементи медитації. Психолог Джадсон Брюер –засновник додатку – зібрав понад 50 зображень, відео- й аудіоматеріалів, які входять до щоденної інструкції.

Окрім цього, за допомогою програми ви зможете відстежувати дозу нікотину та власний прогрес.

мед

Медитація для мозку

Додаток Мindroid працює за спеціальною методикою, що надає сигнал півкулям мозку. Стимуляційна програма діє на бінауральних ритмах – наш мозок сприймає звук, який не чутний для вух. Для того, щоб методика діяла, слухати запропоновану музику слід у навушниках.

Розробники попереджають про шкідливість такої медитації для людей, які страждають на серцево-судинні хвороби.

Релакс-гіпноз

Антистресовий кишеньковий засіб, що допоможе розслабитися, а інколи може ввести у стан легкого гіпнозу. У додатку зібрані різноманітні гіпнотичні й медитативні анімації, які рекомендовано дивитися протягом кількох хвилин.

мед6

Дзен-головоломка

Нетрадиційна головоломка Color Zen, яка має заспокійливий ефект через свої кольори та водночас стимулює розумову активність. Додаток не створений у формі гри: тут немає перемог або поразок. Вам потрібно знайти свій шлях через запропоновані різнокольорові форми, і кожен із них є правильним.

мед7

Зображення: скріншоти додатків, соцмережі.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus