Український проект Mars Hooper пройшов у фінал NASA SpaceApps Challenge

марс

Проект українських винахідників Mars Hopper потрапив до п’ятірки найкращих проектів міжнародного хакатону Nasa SpaceApps Challenge.

Про це повідомив один із розробників проекту, Павло Правдюков, у себе на сторінці у Facebook.

Ідея Mars Hopper у тому, що «апарат» пересувається поверхнею червоної планети стрибками і може сам відновлювати пальне, збираючи сухий лід з поверхні Марсу. Таким чином пристрій отримує необхідний для руху вуглекислий газ. Піднімається літак за рахунок реактивних прискорювачів.

У півфіналі Mars Hopper змагався за лідерство із македонським проектом. За результатами голосування українці потрапили до фіналу. Переможців останнього етапу запросять на космічний запуск на мисі Канаверал. Також розробники сподіваються, що Nasa розгляне можливість реалізації їхньої ідеї.

Зазначимо, що хакатон називають Космічним євробаченням, оскільки найкращий проект обирають шляхом голосування.

Для голосування потрібно:
1. Пройти коротку реєстрацію.

2. Голосувати на сторінці проекту кожного дня.

Голосування триватиме до 21 травня.

Автори проекту – підприємець та дизайнер Олександр Буткалюк, інженери Павло Правдюков та Андрій Музиченко, студентка ліцею Софія Буткалюк, автор 3D-моделі й хімік Микола Денисенко, фізик В’ячеслав Осауленко, програміст Ілля Рубінський.

Нагадаємо, 23-24 квітня 2016 року вперше в Києві та Україні пройшов щорічний 48-годинний хакатон глобального масштабу NASA Space Apps Challenge. У світі цей захід проводиться з 2012 року.

Фото: соцмережі

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus