Маніфест любові до України: понад 600 українців та українок розповіли, за що люблять свою країну

imgonline-com-ua-Resize-yyKsBoKBU8Q2

Україна – це не лише територія, це – передусім неймовірні люди, об’єднані щирою любов’ю до своєї землі. І це почуття не потребує обґрунтувань, пояснень, причин, воно – безумовне, як любов до рідної дитини.

Але інколи почуттям потрібні слова. Щоб надихнути, мотивувати і підтримати. Тож до тридцятиріччя Незалежності молочна компанія «Галичина» створила Маніфест любові. У ньому українці зізнаються, чому ж вони так люблять свою рідну країну.
Більш ніж 600 українців та українок написали персональний маніфест-зізнання. Традиції, неймовірна історія, милозвучна мова, приголомшливі краєвиди, краса українських Карпат, відчуття свободи, сміливі люди, які готові захищати рідний край, душевні народні пісні, смачна кухня, талановиті письменники, поети, винахідники. Це те, що найчастіше називали українці у своїх зізнаннях.

Галичина 1

Галичина 2

Галичина 3

Галичина 4

Галичина 5

Любимо Україну та дякуємо українцям, яким завдячуємо своїм життям у цій красивій та вільній країні. І не забуваймо, що саме від нас – нашої спільної праці та візії, залежить те, яким буде Маніфест любові ще через тридцять років.
Віримо, що у ньому буде ще більше гордості та почуттів! Слава Україні!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus