Львівські студенти підтримали протестувальників у Білорусі

білорус 2

26 березня біля Ратуші у Львові студенти та місцеві активісти висловили солідарність із затриманими під час протестів у Білорусі.

На акцію прийшли близько 50 людей, серед яких були студенти місцевих вишів. Частина з них тримала плакати зі словами підтримки білорусів – «Права людини понад усе», «Львів солідарний зі студентами Білорусі», «Вільні люди – вільна країна», «Разом і назавжди» та інші.

білорус 3
білорус 4
білорус
Організатори заходу закликали владу Білорусі припинити репресії щодо учасників мирних акцій. «Незважаючи на мирний характер мітингів, що відбуваються по всій країні, влада організувала масові переслідування їх учасників. Ми приєднуємося до вимог білоруської громадськості та вимагаємо від державних органів Білорусі негайно припинити репресії щодо учасників мирних зібрань, а також правозахисників і журналістів», – таку позицію висловили організатори перед акцією.

Подібні мітинги відбулися також під посольством Білорусі у Києві та у Харкові. На них прийшли представники Amnesty International, правозахисники, учасники «Крим SOS», і громадяни Білорусі.

бгром2
бгром2

Нагадаємо, у суботу, 25 березня, під час відзначення річниці оголошення незалежності Білоруської Народної Республіки (Дня Волі) міліція проводила масові затримання учасників опозиційного мітингу. Правоохоронці затримали щонайменше 300 осіб, серед яких студенти та люди похилого віку.

Фото: hromadske.ua/zaxid.net/Петро Волинський

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus