ЛНУ ім. І.Франка передав у зону АТО їжу та медикаменти

lnu

Напередодні новорічно-різдвяних свят працівники та студенти Львівського національного університету імені Івана Франка передали для потреб українських військових, які перебувають у зоні АТО, продукти харчування, медикаменти та понад 2000 власноруч приготованих вареників.

Студенти та працівники мали нагоду долучитися до акції і взяти участь у приготуванні вареників для військовослужбовців в університетській їдальні. Також упродовж місяця у виші збирали кошти для придбання найбільш необхідних медикаментів. Благодійний фонд «Пліч-о-пліч у майбутнє», який приєднався до акції, зібрав для військовослужбовців продовольство.

lnu3
Передання контейнерів з продуктами, солодощів та необхідних ліків відбулося у внутрішньому дворику головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка.

lnu1
Один з ініціаторів акції, ветеран АТО, доцент кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту економічного факультету Богдан Гнатківський підкреслив, що цільову посилку збирали для артилеристів. Він служив т.в.о. командира 11 батареї 27 бригади системи залпового вогню «Ураган» – найбільш ударної сили в зоні проведення АТО. За словами Богдана Гнатківського, турбота і підтримка зі сторони громадськості для українських військових зараз є надзвичайно важливою.

lnu2
Співорганізатор акції, керівник студентського відділу ЛНУ ім. І.Франка Роман Яцикович висловив переконання, що допомога, надіслана українським військовим, слугуватиме моральною підтримкою бійців і дозволить їм, попри усі складнощі, повніше відчути дух Різдвяних свят.

Нагадаємо, «Студвей» повідомляв про те, що Студрада Національного авіаційного університету зібрала кошти для воїнів АТО. Раніше рогатинські студенти та волонтери приготували 200 літрів вареників для українських військових.

Фото: lnu.edu.ua

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus