Що робити в місті, коли море тільки сниться

дівчина

Те, чого ти так боявся, сталося: цього літа не поїдеш на відпочинок. Так, через роботу, стажування, навчання (потрібне підкреслити) ти змушений усі три місяці просидіти в місті, але якщо вважаєш, що літо втрачено безповоротно, подумай ще раз. Ми підготували кілька цікавих варіантів.

Влаштуй фотосушку

Серед друзів чи знайомих ти точно знайдеш кількох фотографів чи тих, хто дуже хоче ними стати. Або й сам цим «грішиш». То чому б не заявити світу про це захоплення й показати перші спроби? Ну, для початку хоча б у масштабі міста, і тут у нагоді стане фотосушка.

Це трохи схоже на висушування одягу на мотузках, але от сушиш лише світлини. Для цього роздрукуй фото, які вважаєш найбільш вдалими й почепи їх за допомогою прищіпок на мотузку. Її ж причепи до стовбурів дерев у місцевому парку чи в дворі. Щоб було веселіше, можеш прихопити лимонад та печиво. Не забудь розповісти людям про подію: нехай приходять, милуються фото й купують ті, які їм найбільше припали до душі. А вторговані кошти можеш віддати на благодійність.

Реклама

Виберись на пікнік

У твоєму місті, певно, є невеличкий ліс чи просторий парк – виберися туди з друзями на пікнік! Візьміть покривала, фрукти, сидр. Можете навіть приготувати шашлики, але заздалегідь дізнайтеся, чи можна розпалювати багаття в обраному місці. І взагалі намагайся частіше вибиратися з бетонних джунглів на природу: як мінімум, дорогою з роботи додому йди через парк. Природа відновлює й надає сил, а посидіти на зеленій травичці – суцільне задоволення, особливо після офісного стільця.

друзі (2)

Організуй «Вільні обійми»

Такі акції доволі часто проводять громадські організації – чому б не взяти з них приклад? Для цього знадобиться аркуш формату А4, кольорові фломастери чи маркери, якими треба написати «Вільні обійми». А потім виходь із плакатом на вулицю й люди самі почнуть тебе обіймати. Це неймовірно заряджає позитивною енергією.

Також намагайся сказати кожній людині кілька гарних слів: зроби комплімент, побажай гарного дня. Тоді усмішка з обличчя «обійнятих» не буде сходити ще довго. Ще одна перевага ідеї: таку акцію можна проводити не лише з компанією друзів, але й самостійно. Це по-особливому важливо, коли всі товариші роз’їхалися відпочивати, а ти залишився в місті сам. І головне – не соромся: люди не вважатимуть тебе дивним. Якщо бачиш незадоволену гримасу на обличчі перехожого, просто обходь його стороною.

Прочитай вірші на стільці

Давно хочеш побороти зайву сором’язливість? Тоді це – ідеальний варіант. Рецепт простий: вчиш улюблений вірш напам’ять (про всяк випадок захопи шпаргалку), береш із дому стілець, ідеш до міста, у людних місцях стаєш на «постамент» і починаєш декламувати поезію. Весело, еге ж? Ще один варіант – ставати на підвищення (на зразок бордюрів чи фонтанів). Таку акцію можна провести разом із друзями чи самотужки. Із товаришами комфортніше, адже так у тебе одразу будуть перші слухачі. Ця пригода подарує не лише яскраві спогади, але й упевненість у собі, поліпшену дикцію й пам’ять.

Обміняйся з друзями одягом

І не лише одягом. У тебе, певно, є речі, які б хотіли мати друзі, а в товаришів є таке, що б хотів мати ти. Можете влаштувати обмін з кодовою назвою «ШмоткаParty». Зберіться в когось удома, принесіть речі на обмін: одяг, аксесуари, книжки – і обмінюйтеся. Щоб було цікавіше, можна додати купони чи фішки: одна принесена річ буде варта одного купона, за який можна «купувати» те, що пропонують інші. А якщо тебе й компанію цікавлять, наприклад, суто книжки, можна влаштувати буккросинг. Обмінюйтеся творами, які давно хотіли прочитати, на форзаці пишіть враження й передавайте далі поміж друзями. Така акція може тривати до кінця літа. Уяви лишень, як приємно буде читати всі відгуки про книжку першого вересня.

друзі

Проведи ярмарок

Мабуть, у тебе є хобі: гарно малюєш, печеш усілякі смаколики, робиш неймовірний лимонад. Тоді ділися цим талантом. Організуй благодійний ярмарок: приготуй смачненьке чи створи щось цікаве, постав столики в парку чи власному подвір’ї та продавай вироби охочим. Уторговані гроші, як і у випадку з фотосушкою, можна віддати на благодійність або ж витратити на давню мрію.

Виберися на озеро

Переконана, що біля твого міста (чи навіть у ньому) є водойма, де можна купатися й засмагати. Не втрачай такого шансу: купальник чи плавки в руки й бігом на озеро! Ти зможеш легко виділити на це час, навіть якщо завантажений роботою: хоча б з урахуванням того, що на сонці безпечно перебувати до 11:00 і після 16:00.

Приємного відпочинку! І пам’ятай: усе в твоїх руках (особливо літо).

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus