V Літня літературна школа у Карпатах: let’s write it!

14.07.2014_літ.школа_соцмережі_фото1

Поети, письменники, журналісти, літератори та усілякі писаки! 11–16 серпня у Карпатах проходитиме VЛітня літературна школа. На вас чекають небуденні лекції від сучасних митців України та Польщі, численні читання, обговорення та пошуки авторського стилю.

Літературна школа у Микулині – уже п’ята творча лабораторія для митців. Організатори не наголошують на участі лише професійних письменників, навпаки: учнями можуть стати початківці у письменницькій та творчій діяльності, які ще шукають і вдосконалюють власний стиль.

Чого навчають?

Під час V Літературної школи навчатимуть писати тексти та «випускати» їх читацькій аудиторії.

Основний акцент школи – створення якісного мистецького продукту.

Навчатимуть писати власні тексти, шукати і знайти свій стиль, позбуватися хаосу у поезії та прозі, створювати героїв та відшукати своє місце у сучасному літературному процесі, розповідатимуть про видавничий ринок: як на ньому виграти та що потрібно про це знати.

Навчання у школі – це 32 години лекцій і практичних завдань. Учасники постійно практикуватимуть свої навички, обговорюватимуть помилки та сильні сторони з лекторами.

Особливість цьогорічної Літературної школи – це розподіл на секції прозаїків та поетів. Відповідно до кожної групи наставники застосовуватимуть інші методи навчання.

Наставники та лектори

Лекції у школі проводитимуть досвідчені письменники, поети, публіцисти, критики та навіть директори видавництв. Це мешканці різних куточків України, а також іноземний гість – Юстина Чеховська (Польща).

З-поміж інших наставників-лекторів: Тарас Прохасько, Завен Баблоян, Мар’яна Савка, Юрій Винничук, Ростислав Семків, Маріанна Кіяновська, Антон Санченко, Ірина Вікирчак. 

Подати заявку

Відбір учасників проводитиметься на конкурсній основі.

Учасниками можуть стати молоді поети, прозаїки, редактори та творчі люди з усієї України, які люблять і хочуть писати або ж реалізовувати книжкову продукцію. Вікові обмеження – 18–35 років.

Шанси потрапити до Літературної школи достатньо високі, адже цьогоріч відбиратимуть 60 учасників (30 поетів і 30 прозаїків).

Щоб взяти участь, потрібно заповнити анкету за посиланням.

Відбір триватиме до 25 липня.

Час і локація

V Літературна школа проходитиме 11–16 серпня в Карпатах, у мальовничому селі Микулин на Івано-Франківщині.

Учасники навчатимуться, житимуть та писатимуть у відпочинковому комплексі «Скеля».

14.07.2014_літ.школа_організатор_фото2

Внесок

Кожен учасник, який пройшов відбір, зобов’язаний оплатити внесок у 1500 грн. Ця сума покриває навчання, проживання у котеджі, триразове харчування, поїздку з Івано-Франківська і назад, роздаткові матеріали, екскурсії й інші непередбачувані походи та поїздки.

Організатор

Організатор V Літературної школі у Карпатах – Центр літературної освіти.

Контактна особа – Ольга Гончар (093-339-76-46, litosvita.org@gmail.com).

Відгуки

Марта Ковальчук, журналіст:

«Думаю, основним плюсом Літературної школи було те, що лектори спілкувались із учасниками дуже щиро і практично. Після школи, дивлячись на книжку, бачиш, який ланцюг людей і процесів,у ній захований. Водночас нам говорили, що публічний автор має більше шансів, навчили бути менеджерами власної творчості. Але найбільшим плюсом для мене стали коментарі викладачів про чистоту тексту, коли кожне слово повинне мати свою вартість і вагу. Цього можна досягнути, тільки якщо писати про те, що знаєш, і якщо бути чесним. Такий я винесла звідти урок».

Фото організаторів, соцмережі.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus