Мексиканські студенти створили куртку, що захищає від ґвалтівників

Coat

Четверо студентів Монтеррейського інституту технологій та вищої освіти у місті Пуебла (Мексика) розробили прототип куртки, що б’є струмом.

Ідея виникла через велику кількість нападів з метою сексуального насильства у місті. За офіційними даними у штаті Пуебла такі злочини скоюють в середньому тричі на день.

Прототип куртки під назвою Woman Wearable розробили студентки факультету мехатроніки Анаід Парра Кірос та Естела Гомес, студент факультету робототехніки Гіван Парк і студентка юрфаку Гвадалупе Мартінес.

Вони придбали бавовняну спортивну куртку й розмістили під її підкладкою батарею на 9V, трансформатор і кабелі. Всі елементи прикріпили так, щоб удару струмом не отримала людина, яка носить куртку. Кнопка-вимикач активує систему, а світлодіодна лампа сигналізує про її готовність. Після цього людина, яка доторкнеться до електродіодів на рукаві куртки, отримує удар струмом.

Винахідники переконують, що електричний удар буде не настільки потужним, аби куртку вважали зброєю, але достатньо сильним, щоб налякати нападника. Мета винаходу – лише приголомшити його, давши жертві час втекти чи покликати на допомогу.

На розробку прототипу пішло 3 місяці. Студенти хочуть продавати такі куртки по $50.

Вони кажуть, що хотіли б удосконалити модель: додати сенсори та розмістити електроди не тільки на рукавах. Також дизайн можна буде адаптувати для іншого одягу, такого як блузи, спідниці та штани.

Нагадуємо, що американські студенти винайшли спеціальний жіночий протез ноги.

Фото: conacytprensa.mx.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus