У Гарварді відкрили курс за «Грою престолів»

гра престолів

Професор Гарвардського університету Шон Гілсдорф анонсував запуск нового навчального курсу з історії Середньовіччя. Програма має назву «Справжня гра престолів: Від сучасних міфів до середньовічних моделей».

Навчальна програма курсу базуватиметься на серіалі «Гра престолів». У програмі йтиметься про те, як творці кінострічки інтерпретували, адаптували, спростили та спотворили історію та культуру середньовічного світу. В основі курсу будуть біографії королівських персон.

Гарвардський університет дозволив запустити курс завдяки наполяганню істориків. Ті, в свою чергу, помітили, що дедалі меншає кількість студентів, які цікавляться вивченням саме цього періоду історії. Так, за їх даними, число охочих зменшилося з 36% до 20%.

Разом зі своїми колегами професор Гілсдорф намагається привернути увагу молоді та спонукати їх до дослідження й написання наукових робіт із цієї теми.

Професор зізнається, що подивитися популярний серіал його змусили студенти своїми постійними обговореннями. Перегляд кількох серій перетворився на розробку навчального плану для них.

Нагадаємо, раніше Університет Берклі ввів до своєї програми літнього факультативу курс, присвячений «Грі престолів». Слухачі вивчатимуть як і чому серіал досяг шаленої популярності та прихильності аудиторії.

Фото: fanpop.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus