Знову карантин: куди себе подіти

MyCollages (13)

Інна Олексієнко

Не перший раз ідемо на карантин, тому навіть не будемо писати, що це можливість пройти онлайн-курси, випробувати нову доставку продуктів чи зайнятися спортом удома.
Ділимося більш досяжними ідеями, які допоможуть пережити карантин.

Думай наперед

По-перше, давай не забувати, що хвороба, яка обмежує наше звичне життя, нікуди не поділася.

Тому порада від авторки цього тексту і людини, яка на COVID-19 уже хворіла, – підпиши декларацію із сімейним лікарем, якщо ти досі цього не зробив(-ла). Бо я цим займалася вже з легендарним вірусом в організмі, температурою 38.7°C і з не надто ясною свідомістю.

Тому краще знайди лікаря і уникай причин до нього звертатися.

До того ж, декларацію можна підписати не лише у державній, а і в приватній клініці чи у лікаря-ФОПа.

Про те, як обрати сімейного лікаря читай на сайті від Міністерства охорони здоров’я.

Реклама

Залишайся вдома

Запроси друзів, але не фільм дивитися. Нехай допоможуть тобі вимити вікна на балконі. А тоді ти прийди до них з пакетом продуктів і словами: «Сьогодні я готуватиму на вашій кухні пиріг з сиром і грибами. Ріжте гриби. Я поки руки помию».

Якщо для тебе пекти пиріг – як учням з Ґрифіндора складати іспит у професора Снейпа – ось страви, які приготувати значно простіше.

Карантинна любов (але це не точно)

Завантаж Tinder або Badoo. Тільки обережно. На питання: «Для чого ти тут?» відповідай: «Та карантин, просто стало нудно». Домовся з кимось про прогулянку на свіжому повітрі.

Перед зустріччю жартома (ні) запитай, чи відчуває людина запах весни і смак життя. Якщо нічого про запахи і смаки вона сказати не може – відклади зустріч на кілька тижнів.

Якщо додатки для знайомств тобі уже не треба, запроси свою близьку людину на побачення у парк. Здається, вам пора годувати горобців і голубів. Або білок у Стрийському парку чи біля КПІ.

Читай більше: Знайомство в Tinder: як не насвайпати собі біди.

Сад-город

Візьми стаканчик з-під сметани, під пильними поглядами бабусь з твого будинку нагреби туди землі біля під’їзду і засунь в той мінісад якесь насіння – руколи, чорнобривців, ківі.

Якщо нічого не виросте – не засмучуйся. Візьми цибулю, постав у воду і за кілька днів буде зелень. Цибуля ніколи не підводить.

Рівень PRO – потурбуватися про свій квітучий балкон (вікна на якому ви з друзями вже вимили).

Знайди референси в Pinterest, замов привабливі горщики, землю з добривами, підбери насіння квітів… Уже й локдаун закінчиться, а ти ще будеш займатися балкон-дизайном.

MyCollages (14)

Інна Олексієнко

Карантинний ремонт

Тобі не здається, що було би добре у цій частині кімнати здерти шпалери у квіточку, пофарбувати стіну в білий колір, навпроти поставити проектор і дивитися новий випуск Птушкіна?

А туди в куток повісити дзеркало. Ти ж завжди хотів(-ла) велике дзеркало? Чи жовте крісло? Може тобі набрид цей старий диван?

Поглянь навколо. Ти ж краще знаєш, що хочеш змінити. Але що ідеально у тебе вдома – це чисті вікна на балконі!

MyCollages (15)

Інна Олексієнко

Місце зустрічі

Коли все закрито, можна піти туди, де відкрито (знаємо, це геніально).

Запишися з подругою чи другом на манікюр у один салон на один час. І разом обирайте один з дванадцяти відтінків білого.

Або підіть на прогулянку у великий супермаркет і обговорюйте останні новини, роздивляючись заморожену рибу.

Давно хочу, але…

Купи те, про що давно думав(-ла). Ми не про квартиру на Подолі.

Можливо, ти щоразу змінюєш постільну білизну у сині квіточки і думаєш про білосніжний комплект. Або кожного року отримуєш букет на день народження і… ставиш його в обрізану пластикову пляшку, подумки обіцяючи купити стильну вазу. Чи черговий раз просиш у когось павербанк з думкою: «Пора нарешті й собі замовити».

Якщо ти постійно відкладав(-ла) таку покупку, ніби чекаючи знак від Всесвіту, – то це він. Взагалі цей знак універсальний – використай його для будь-якої справи, яка існує у твоєму житті під грифом: «Давно хочу, але…»

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus