KSE запускає кампанію фандрейзингу для абітурієнтів

ксе

Київська школа економіки (KSE) запускає нову кампанію спільного (KSE + студент) фандрейзингу для абітурієнтів, які успішно складуть ранній вступний іспит у березні 2016 року.

Метою цієї кампанії є допомогти студентам знайти спонсорів, щоб покрити свої витрати на навчання і проживання. Щоб вступити на магістерські програми KSE, треба мати диплом бакалавра будь-якої спеціальності або отримати його до 1 вересня 2016 року.

Абітурієнт має подати документи до 21 березня, 26 березня буде проходити вступний іспит з математики, економіки та англійської мови, і відбудеться інтерв’ю. Якщо абітурієнт будете зарахований на навчання, почнеться кампанія з фандрейзингу. Організатори разом з учасником напишуть історію і поширять її через онлайн і офлайн мережі.

Щоб зареєструватися, необхідно заповнити аплікаційну форму та надіслати її на artem@kse.org.ua, або подати особисто у Київській школі економіки. Також можна надіслати поштою за адресою Київ, 01135, вул. Дмитрівська 92-94, офіс 404, контактна особа – Артем Панченко.

Фото: pixabay

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus