Криптовалюти на підйомі: все більше знаменитостей інвестують гроші у цифрові активи

Зірки, що інвестують у криптовалюту

Попит на криптоактиви стрімко зростає у сучасному світі. Цей тренд не оминув знаменитих артистів та спортсменів. Серед відомих прихильників криптовалют і партнерів криптокомпаній – Ліонель Мессі, Андрій Шевченко, Емінем і навіть Ілон Маск.

За даними STUDway із посиланням на «enovosty.com», гендиректор Tesla і SpaceX Ілон Маск завжди підтримував інновації. Він публічно висловлював свою підтримку мемкоїну DOGE, регулярно згадуючи його у своєму Twitter. Заяви Маска часто сприяли зростанню ціни на цю криптовалюту. Він також розповідав, що володіє біткоїнами та ефіріумом, а його компанії, зокрема Tesla, мають у своєму активі біткоїн. На певний час Tesla навіть дозволяла купувати автомобілі за BTC, а зараз можна використовувати DOGE для придбання інших товарів компанії.

Марк Цукерберг теж є прихильником криптоактивів. Його компанія в 2019 хотіла запустити стейблкоїн Libra, перейменований згодом на Diem. Але проєкт було призупинено. Незважаючи на це, Марк продовжує підтримувати біткоїн.

Репер Емінем став амбасадором Crypto.com та є першою зіркою, яка прорекламувала цю криптобіржу. Його співпраця з компанією викликала жваве публічне обговорення.

Ліонель Мессі – партнер криптобіржі Bitget. Він також співпрацює з проєктом Planet, мета якого – зменшити забруднення у технологічному секторі. Крім того, Мессі володіє власним криптовалютним токеном Messi Coin.

Андрій Шевченко також активно залучений у криптовалютні ініціативи. У 2018 він приєднався до проєкту 433 Token, який дозволяє користувачам спілкуватися з зірками футболу. Також на OpenSea розміщено NFT із зображенням Шевченка.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як улюблені знаменитості проводять свій вільний час.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *