Підготовка до старту кар’єри: програма КРУТО від Нової Пошти

photo_2020-12-25_10-05-54

Щойно завершився онлайн-сезон проєкту КРУТО від Нової Пошти. Два роки поспіль проєкт існував лише в офлайн-форматі. Тренери допомогли прокачати софт скіли більше ніж 250 студентам з 8 вишів у 6 містах України.

А цього року проєкт вперше відбувся в онлайні і це було дійсно КРУТО! Учасники вивчали відео-лекції з 8 дисциплін, робили творчі завдання та отримували фідбек від тренерів, заробляли КРУТОНИ за сторіз і активність на Зумах, а також заводили друзів і будували міцне студентське ком’юніті.

Знайомтеся з цьогорічними переможцями!

kruto1

Анна Кабатова, 1 місце
Анні 20 років, вона студентка фізичного факультету у ХНУ ім. В.Н. Каразіна. З проєкту Анна поїхала на власному електросамокаті.

kruto2

Сніжана Овсяник, 2 місце
Сніжані 20 років, вона студентка КПІ ім. Ігоря Сікорського. Передивлятися матеріали з проєкту Сніжана буде на новенькому iPad.

kruto3

Руслан Левочко, 3 місце
Руслану 19 років, він вивчає галузь богослов’я у Волинській православній богословській академії. Під час проекту виграв навушники AirPods.

Ми поставили переможцям декілька запитань про проєкт КРУТО.

Найважливіший скіл (або декілька), який ви прокачали під час проєкту КРУТО?

Анна: В мене був дуже сильний «страх сцени», коли під час виступу або доповіді огортає така паніка, що губишся навіть стосовно простих речей: що казати далі? Як взаємодіяти з аудиторією? Як, зрештою, закінчити цей виступ без казусів? Завдяки проєкту КРУТО я навчилася робити круті презентації, щоб відчувати себе впевненіше, відчула всі плюси репетиції, знаю тепер, як взаємодіяти з різними типами слухачів і як зробити адреналін своїм другом.

Сніжана: Ораторські та комунікативні здібності, нетворкінг, фінансова грамотність.

Руслан: Я навчився досить ефективно керувати своїм часом та своїми цілями, правильно визначаючи їх. Отримав багато інсайтів, які вже застосовую для побудови свого бюджету, його планування та витрат.

Як ви плануєте використовувати знання на практиці або вже почали використовувати?

Анна: Не за горами період пошуку роботи. Пошуки роботи – це завжди про резюме та співбесіди, тож завдяки модулю «Побудова кар’єри мрії» тепер я знаю, як підготуватися до цього етапу якісно.

Завдяки модулю «Фінансова грамотність» нарешті переглянула свою «політику» стосовно грошей і почала відкладати. А ще презентації тепер не здаються жахливими монстрами.

Сніжана: Я почала боротися з хронофагами, адже вони дійсно забирають багато часу і таким чином мені вдається ефективно розпоряджатися своїм часом. Встигла поставити SMART цілі на наступний рік і тепер впевнена, що неодмінно їх досягну. І нарешті створила резюме та написала супровідний лист, які планую відправити в компанію мрії.

Руслан: Я почав створювати особистий бренд завдяки цьому проєкту!

photo_2020-12-23_10-50-02

Що найбільше вразило вас під час проєкту?

Анна: На жаль , з досвіду школи та університету, коли ми кажемо про стосунки «викладач-студент», то завжди маємо на увазі щось про зверхність, офіціоз, авторитарність. Але це зовсім не про проєкт! Я здивувалася, коли викладачі почали відкрито спілкуватися з нами, на рівних, бо ж вони теж колись були студентами.

Тож якщо виникали якісь запитання, форс-мажори, незрозумілості, організатори та викладачі дуже швидко та з гумором на все реагували. А ще підтримували порадами та закликали брати участь у різних цікавинках та флешмобах. І це було круто!

Сніжана: Кожному студенту була приділена максимальна увага, адже всі ми отримували дійсно круті фідбеки до виконаних творчих завдань від наших тренерів. Все було настільки відповідально організовано, що залишилися тільки приємні враження.

А який у нас крутий випускний був! І звісно, найбільше я вражена тим, що здобула перемогу і зайняла друге місце в цьому проєкті, від якого отримала заряд мотивації, цінні знання та досвід, нові знайомства.

Руслан: Мене вразило тепле відношення наших професійних тренерів з усієї України, які докладали усіх зусиль для того, щоб подати нам знання.

photo_2020-12-23_10-50-00

Що би ви побажали наступним поколінням учасників проєкту?

Анна: Наступним поколінням я б побажала лише одне: не бійтесь робити крок у невідомість!

З самого початку я не знала, як саме відбуватиметься проєкт, що з цього вийде, які будуть стосунки між студентами, між викладачами, чи отримаю я корисні знання… А, зрештою, прокачала не лише свої soft skills, а й потрапила у атмосферну, дружню та душевну сім’ю.

Сніжана: Наступним учасникам цього неймовірно проєкту хочу побажати нових творчих і вдалих ідей, мотивації, ніколи не здаватися, завжди вірити в себе і свої сили, не зупинятися на досягнутому, прагнути більшого і досягати вершин!

Руслан: Якщо ти молодий(-а), повний(-а) сил та бажаєш дізнатися, як створити особистий бренд і будувати кар’єру, правильно поставивши цілі та подолавши усі конфлікти – тоді тобі сюди! Саме тут ти станеш іншим, більш адаптованим до сучасного світу!

Слідкуй за стартом нового набору у 2021 році на офіційній сторінці КРУТО в Instagram – @kruto.novaposhta і на сайті проєкту та не проґав свій шанс долучитися до найактивніших студентів з усієї країни та прокачати свої софт скіли!

photo_2020-12-23_10-50-01

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus