Запрошуємо на наймасштабніший дизайн-івент України

krupa5

«Існує 8 різних способів вставити диск у комп’ютер, і тільки один із них правильний», – це слова Дона Нормана, дизайнера, автора терміна user experience (досвід користування) і співзасновника Nielsen Norman Group.

Існує безліч способів, як ти проведеш свої вихідні, і тільки один із них правильний: відвідаєш Krupa, наймасштабніший дизайн-івент у Східній Європі.

Що?

Krupa – головна конференція дизайнерів в Україні. Це не просто захід: це творче ком’юніті досвіду та інновацій. 3 000 учасників, 13 успішних спікерів зі США, Швейцарії, Німеччини, Японії, Ізраїлю та України – усі об’єднаються в глобальному світі UX-дизайну.

Чому це вау?

  • Вперше Україну відвідає Mr. UX Дон Норман, легендарний американський дизайнер, учений-когнітивіст та автор книги «Дизайн звичних речей».
  • На сцені Krupa виступатимуть дизайнери найуспішніших українських і світових компаній: Smashing Magazine, Airbnb, Figma, Wix.com, Mozilla, SoundCloud, Tubik Studio, Lun.ua, The23Design і CloudMade.
  • Виступи будуть проходити двома паралельними потоками (окрім лекції від Mr. UX, адже його мусять почути всі), а під час кава-пауз учасники зможуть обмінюватися ідеями, шукати партнерів та відпочивати біля фуд-кортів і розважальних локацій.

А що розкажуть?

«Дизайн надто важливий, щоб обмежувати його розробкою товарів для споживачів і красивими веб-сайтами. Дизайн – це спосіб мислення, який може стати відповіддю на найважливіші соціальні виклики людства», – так вважає Дон Норман.

Найкращі спікери розкажуть про майбутнє веб-дизайну, взаємодію між технологіями й користувачем, управління продуктом, переваги машинного навчання, дизайн мобільних додатків та інтерфейс майбутнього. Обов’язково проглянь повний перелік тем.

Хто буде?

Найкращі світові спікери з неймовірним досвідом:

krupa2 (1)

А також топові українські дизайнери з успішних компаній:

Де/Коли?

Уже 6 квітня Krupa запрошує гостей на сцену Палацу спорту. Конференція триватиме цілий день – з 11:00 до 20:00.

Квитки можна придбати тут. Слідкуй за всіма оновленнями на сторінці конференції у Facebook.

Круто! Це все?

Ні! Команда Projector працювала цілий рік, щоб провести цей масштабний захід. 5 квітня всіх запрошують на Krupa Preparty в Lightfield Productions. Ніяких дедлайнів, ніяких часових обмежень: лише музика, їжа й дизайнери!

kropa3 (1)

Фото: Projector

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus