Коворкінги Києва: альтернатива роботі в офісі

workspace1

Сьогодні стає дедалі популярніше працювати на фрилансі. Але буває, що вдома просто неможливо зосередитися на роботі. А тому набагато зручніше працювати в спеціальному місці, де тобі ніщо не буде заважати втілювати свої задуми. Саме для цього існують коворкінги.У широкому сенсі коворкінг – це модель організації роботи людей, які мають спільні цінності та інтереси. У вужчому – це колективний офіс, простір із зафіксованими та незафіксованими місцями або ж із персональними кімнатами для роботи. Але взагалі, використовувати коворкінги можна так, як тобі потрібно: для самостійної роботи, у команді або навіть роботи великої компанії.У столиці є декілька десятків коворкінгів. Але ми зібрали для тебе добірку з найзручніших і найдоступніших.

PlatformaplatformaКоворкінг Platforma – це альтернатива роботі в офісі. Тут усе скеровано на збільшення твоєї продуктивності.

Platforma Art-Zavod – локація на лівому березі. Три поверхи займають креативні команди, підприємці, художники – усі, кому потрібен робочий простір. А влітку планерку можна провести на вулиці, прямо на свіжій травичці. Platforma Leonardo – солідне місце для справжніх бізнесменів і бізнесвумен. Провести важливу зустріч, презентацію, лекцію або ж просто знайти однодумців можна на цій локації. Platforma Fortuna – локація розрахована на 800 робочих місць і займає аж 6 поверхів!Орендувати робоче місце можна мінімум на місяць. Це може бути незакріплене місце з доступом до лаунж-зони, місце в open space або ж приватний офіс. Якщо тобі потрібно всього лиш провести зустріч, то є можливість на декілька годин зайняти кімнату для нарад. Для цього навіть необов’язково бути резидентом Coworking Platforma. Крім переговорних і власне робочого місця, можна також орендувати лекційні зали. На Арт-заводі їх дві: на 30 – 35 місць і на 70. У Platforma Leonardo всього одна, але велика зала – на 120 осіб. А от у новому Platforma Fortuna поки що можна залишити заявку лише на робоче місце. Вартість оренди залежить від локації і тарифного плану. Ціни на оренду робочих місць у Platforma Leonardo та Platforma Art-Zavod вказані тут. 

Якщо маєш сумнів, можна забронювати тестовий день (4 години). Працює коворкінг цілодобово. Адреса: вул. Біломорська, 1-А (Art-Zavod), вул. Б. Хмельницького, 17/52 (Leonardo), вул. Боричів Тік, 35-В (Fortuna).

Години роботи: 24/7.

Реклама

ТолокаtolokaЦей коворкінг невеликий, але затишний. Тут є все для того, щоб ти міг/могла сфокусуватися на завданні: безкоштовний Wi-Fi, open space, кімната для нарад, персональні шафки та доступ до принтера. Для твоїх перерв також усе облаштовано: безлімітні гарячі напої зі смаколиками, кухня, бібліотека та, звісно, панорамні вікна. 
Тут необов’язково орендувати робоче місце надовго – можеш заскочити й на кілька годин. Вартість першої години – 50 грн, наступних – 40 грн. Цілий день коштує 190 грн. Із детальними тарифними планами можеш ознайомитися тут.Адреса: просп. Героїв Сталінграда, 24.

Години роботи: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 22:00, на вихідних із 11:00 до 20:00.

Travel HUBtravelЦей коворкінг робить акцент на тому, що вони надають не просто місце зі стільцем. Він пропонує рівно стільки, скільки потрібно для комфортної роботи.Тут збирається travel-ком’юніті: туристичні проєкти, стартапи, фірми – усе відповідно до назви. У цьому місці культивують подорожі із сенсом, підтримують перспективних та обмінюються досвідом. У твоєму розпорядженні 38 робочих місць і 2 закритих офіси.

Вартість місця на 1 годину – від 120 грн, на місяць – від 6100 грн. Тарифні плани можна переглянути тут. У вартість входять: шафки для речей, кава та чай зі смаколиками, різна техніка для офісної роботи, кімната для нарад і Skype-кімната. У внутрішньому дворику є сквер, де можна відпочити на шезлонгу та ходити босоніж по траві.

Адреса: вул. Ярославська, 58.

Години роботи: з 9:00 до 21:00 без вихідних.

HUB 4.0

hub 40 (1)Можеш працювати як усі – сидячи. А можеш прийти в HUB 4.0 та, поки виконуєш роботу, лежати / сидіти / стояти / висіти на всіх поверхнях, які тобі сподобаються. Ідеальний комфорт – так можна описати цей коворкінг.Є дві локації: HUB 4.0 PODIL та HUB 4.0 CAMPUS.Podil – це коворкінг для мінімалістів. Розрахований на 80+ місць. До набору послуг входять: нефіксоване або фіксоване робоче місце, швидкий інтернет, фуд-корт і кава-поінти, кухня, душова, спортивний куток і парковка. Приємний бонус: можливість працювати на терасі з краєвидом на Андріївську церкву. Ціни можна знайти на сайті. Campus – це такий собі коворкінг-трансформер. Його площа – всього лиш 36 м2, тому працювати тут можуть максимум 15 осіб. Але в разі потреби цей простір може легко перетворитися на конференц-залу, що може вмістити вже 30 людей. Якщо потрібно спокійно попрацювати, ти отримаєш: нефіксоване місце, кава-поінти, доступ до кухні та можливість оренди додаткових приміщень – переговорних та Skype-кімнат. Із тарифами можеш ознайомитися тут. Адреса: пров. Ярославський, 1/3 (Podil) та вул. Нижньоключова, 14 (Campus).

Години роботи: щоденно, з 9:00 до 22:00; для резидентів – 24/7. PeremogaperemogaТакож має дві локації, які об’єднують: доступ до швидкого інтернету, принтера та сканера, кухні та кава-поінтів.Коворкінг #Peremoga розташований недалеко від Золотих воріт. До стандартного набору послуг також входить велопарковка. Ціна: 10 $/день або 335 $/міс. Також можна орендувати фіксоване робоче місце – ти матимеш цілодобовий доступ до нього. До послуг входять також можливість користуватися офісною технікою, кімнатою для переговорів, кухнею та зоною відпочинку. Якщо в коворкінгу ти отримаєш просто швидкий інтернет, то з фіксованим місцем – швидкісний. Ціна такого задоволення – 335 $/міс.Другу локацію – #PeremogaSpace – можна знайти недалеко від площі Перемоги. Тут також є і коворкінг, і фіксоване місце. У першому випадку ти отримаєш швидкісний інтернет (Wi-Fi), доступ до офісної техніки, душової кімнати та безлімітних гарячих напоїв із печенюшками. Вартість: від 43 грн/год. Придбавши фіксоване робоче місце, отримаєш такі самі привілеї, як у коворкінгу #Peremoga, та доступ до душової. Також цілодобово. Ціна: 4960 грн/міс.Адреса: вул. Ярославів Вал, 15 (#Peremoga) та бул. Шевченка, 62 (#PeremogaSpace).

Години роботи: щоденно з 8:00 до 22:00, для власників фіксованих місць – 24/7.

Майже в кожному просторі можна взяти декілька пробних годин або навіть цілий день – не соромся запитувати про це. Адже важливо, щоб тобі було зручно працювати.

Коворкінги – це класна заміна нудному сидінню в офісі. Тож, може, час змінити щось у своєму житті?

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus