Доступні ресурси для вивчення корейської

seoul (1)

Ця мова стає дедалі поширенішою та популярнішою. Хоча й лінгвісти вважають її ізольованою, тобто такою, що не має спільних предків з іншими мовами, в усіх країнах назагал нею користуються вже 78 000 000 мовців! А її складність на практиці виявляється не такою вже нездоланною. Будьмо в тренді!

Хочеш дивитися фільми Кім Кі Дука й дорами в оригіналі, розуміти, про що співають виконавці K-pop, і читати комікси манхва? Ми склали для тебе добірку цікавих ресурсів та матеріалів, що допоможуть вивчити й зрозуміти цю цікаву мову!

Підручники

Корейська мова: вступний курс, Чой Ян Сун. Підручник показує базові граматичні конструкції та приклади їх вживання. Він підкріплений аудіоматеріалами.

Talk to Me in Korean. Підручник складається з 25 уроків, насичених діалогами зі щоденного життя. До нього додано робочі зошити та аудіоматеріали. Переклад і пояснення англійською мовою. 


Survival Korean. 20 життєвих ситуацій від ресторану до перукарні. Розмовник має декілька бонусів і рекомендації з відповідями щодо цих ситуацій. Наприклад, коли закінчилася готівка і ти хочеш заплатити карткою, як запитати й подякувати.

Реклама

Додатки для мобільного

Mondly Korean. Цей додаток, крім добірки слів та уроків, має власного чат-бота, який допомагає прокачувати розмовні навички. Також він фіксує, скільки часу в тебе йде на вивчення слів чи теми.

WordBit. Додаток у режимі блокування застосовує методику вивчення нових корейських слів. Щоб розблокувати телефон, потрібно лише правильно виконати завдання. Або просто прочитати інформацію про нове слово.

Drops.За допомогою гри легко запам’ятовуються нові слова. Їх потрібно або написати, або скласти з наданих літер, або просто обрати правильний варіант. Фіксований результат дозволяє оцінювати власний прогрес.

Eggbun: Chat to Learn Korean. Практика слухових, розмовних і письмових навичок за допомогою чату з особистим репетитором. Додаток спрямований на розвиток мовлення, як у носія. Підійде для будь-якого рівня.

seoul2 (1)

YouTube-канали

Lena’s RukoTV. Корейська від А до Я з носійкою мови Леною. Її відео – серія послідовних уроків та оглядів найпопулярніших корейських серіалів і фільмів. Корисний канал для початківців.

Learn Korean with KoreanClass101.com. Відеоролики про всі тонкощі мови: тут є письмо, традиції, сленг, приклади діалогів, добірки слів і новини. Паралельний переклад англійською допоможе підтримувати рівень уже набутої мови або вдосконалювати її.

Korean Unnie. Блогерка Сохьон Мун відома своїм каналом Korean Unnie. Вона розробила нестандартні уроки у формі влогів, діалогів, реакцій та оглядів культури K-pop. Ідеальний варіант для заглиблення в мовне середовище й пришвидшення процесу вивчення.

KBS World TV. Популярні корейські серіали, телепередачі й фільми із субтитрами. Спеціальний канал про культуру, який заглибить у корейське мовне середовище. Щоденне оновлення з останніми новинами.

Сайти

Naver. Казки із субтитрами й простою лексикою корейською. Сайт допоможе початківцям розвивати слухові й розмовні навички.

How to Study Korean. Система уроків корейської мови за рівнями. Має звуковий супровід. На сайті є картки й підручники. У кінці кожного уроку – невеличкий експрес-тест для закріплення матеріалу та оцінювання його засвоєння.

Lang-8. Можливість тренувати правопис і водночас прокачувати свої навички письма. Потрібно просто заповнити форму – і носій мови виправить помилки, якщо вони є.

LingQ. 
Персональний ментор, диктанти, тематичні словники й можливість спробувати себе в ролі репетитора. Також знання можна контролювати за допомогою тестів за рівнями й темами.

Словники

Українсько-корейський тематичний словник, Кім Сук Вон. Лексика розподілена за темами, словник допомагає активізувати усне мовлення. Їжа, кольори, одяг, медицина та інші повсякденні теми. Для тих, кому потрібно збільшити словниковий запас.

Большой корейско-русский, русско-корейский словарь. 450 000 слов и словосочетаний. Класичний словник, що містить переклад найпоширеніших слів.

Читаем и переводим корейскую газету, Чон Ын Сан. Оригінальні приклади публіцистики з Кореї, лексичні вправи в поєднанні зі словником.

Naver Dictionary. Онлайн-словник, який дозволяє зробити переклад на різні мови. Можна почути звучання слова й побачити приклади його вживання в реченнях.

Спробуй і напиши в коментарях свої враження – які ресурси тобі найбільше зайшли?

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus