Конкурси листопада

girl

Премія Energy Globe за найкращі проекти у сфері сталого розвитку, міжнародний студентський конкурс есе на тему архітектури і можливість виграти участь у Global Short Docs Forum для молодих документалістів

Luis Valtuena Humanitarian Photography Award

Відкритий фотоконкурс благодійної організації Médicos del Mundo. Для участі потрібно надіслати до 10 знімків, зроблених від січня 2017 по жовтень 2018 року, на тему гуманітарної діяльності, захисту прав людини, природних катаклізмів, життя біженців. Участь у конкурсі безкоштовна.

Приз: 6 000 € на реалізацію фотопроекту
Дедлайн: 9 листопада

Реклама

Global Short Docs Forum – конкурс для документалістів

One World Media, Британська рада в Україні й Docudays UA запрошують кінодокументалістів надсилати свої проекти для участі у форумі Global Short Docs. Для участі в тренінгу відберуть 16 кінодокументалістів. Режисери навчатимуться, як правильно презентувати свої проекти, отримають поради відомих менторів і зможуть особисто зустрітися з представниками цифрових платформ. 

Приз: участь у тренінгу та інші нагороди
Дедлайн: 23 листопада

HIPA Photo Contest 2018

До участі у фотоконкурсі від шейха ОАЕ Хамдана Аль Мактума приймаються роботи в чотирьох категоріях: «Надія» (тема цього року), «Загальна», «Звисока» (відео), «Портфоліо». У кожну з категорій можна подати лише один знімок (виняток – категорія «Портфоліо»: від 5 до 10 фотографій).

Приз: ґран-прі – 120 000 $, загальний призовий фонд – 423 000 $
Дедлайн: 31 жовтня

Eurazeo Annual Photo Competition

До участі в конкурсі приймаються роботи професійних фотографів, їхніх асистентів і студентів, які вивчають фотографію. Кожен учасник повинен відправити до оргкомітету резюме й 10 знімків на тему «Відвага» з підписами.
Участь безкоштовна.

Приз: 10 000 € та участь у паризькій виставці Espace Central DUPON Images
Дедлайн: 30 жовтня

workspace 1

Конкурс для студентів «Краща аграрна практика»

Конкурс «Краща аграрна практика 2018» від онлайн-видання AgroPortal.ua. Мета проекту – дізнатися з перших вуст, як студенти проходять виробничу практику, чи потрібні їм для цього знання, набуті в навчальних закладах, а також з яким багажем вони хочуть повернутися до студентської лави. Потрібно найменувати змонтований відеоролик і завантажити його на YouTube, а потім надіслати посилання на адресу agroportal.ua@gmail.com

Призи: 1 місце – планшет Apple від головного партнера, компанії AgriLab; двом щасливчикам асоціація «Український клуб агарного бізнесу» надасть по подарунковому сертифікату на 5 тисяч гривень для розвитку; трьом учасникам компанія DroneUA надасть сертифікати для навчання за спеціальністю «Оператор безпілотного літального апарата» з можливістю подальшого працевлаштування; «КВС Україна» надасть можливість одному з учасників конкурсу пройти практику в компанії, а студенти, які посядуть 1-5 місця, отримають фірмові подарунки.
Дедлайн: 19 листопада

Diamond Challenge for High School Entrepreneurs

Конкурс для школярів-старшокласників Diamond Challenge for High School Entrepreneurs. Фіналісти національного відбору отримають менторську підтримку своїх концепцій від експертів, а також візьмуть участь у тренінговій програмі, після якої будуть максимально підготовлені до презентації проектів на фінальних заходах у Києві 27 й 28 лютого 2019 року.

Приз: 1 000 $ і шанс представляти Україну в США, де можна поборотися за приз у вигляді 11 000 $ на реалізацію ідеї
Дедлайн: 30 грудня

Міжнародний студентський конкурс есе

Berkeley Undergraduate Prize for Design Excellence був заснований на факультеті архітектури в Berkeley College of Environmental Design при Університеті Каліфорнії (Берклі), щоб розвинути вивчення архітектури як соціального мистецтва. Щороку журі визначає важливу тему, яка допомагає розумінню зв’язку між людьми й побудованим світом.
Есе має дати відповідь на питання: «What have architects done in the past and what can they do in the future to help reduce the negative effects of climate and climate change?»

Приз: автори найкращих робіт розділять між собою 25 000 $
Дедлайн: 1 листопада

friends

Міжнародний конкурс для студентів Wege Prize

Wege Prize – міжнародний конкурс для студентів, у центрі якого – вирішення складних проблем через міждисциплінарну співпрацю. Це щорічний конкурс, який надихає студентів з усіх країн світу співпрацювати й створювати новий дизайн економіки. У 2019 році організатори конкурсу пропонують таку проблему: «Як ми можемо створити економіку замкнутого циклу?»

Призи: 1 місце – 15 000 $, 2 місце – 10 000 $, 3 місце – 5 000 $, 4 місце – 1 000 $.
Дедлайн: 18 листопада

Глобальна премія Energy Globe Award

Премія Energy Globe Award за найкращі проекти у сфері сталого розвитку. У конкурсі можуть узяти участь проекти з акцентом на збереження ресурсів, поліпшення якості повітря й води, енергоефективність, відновлювані джерела енергії. Також приймаються проекти, що спрямовані на інформаційно-просвітницьку діяльність у цих сферах. Проект-переможець отримає нагороду National Energy Globe Award і буде представлений на онлайн-платформі глобального рівня Energy Globe.

Приз: нагорода National Energy Globe Award
Дедлайн: 21 листопада

Конкурс творчих робіт New Media Writing Prize

An International Award for Digitally-Born Writing заохочує і просуває творчі статті. Вимоги до конкурсантів: брати участь можуть студенти, професіонали, художники, письменники, дизайнери, ентузіасти; конкурс міжнародний – брати участь можуть громадяни всіх країн; усі роботи мають бути англомовними. Заявку на участь можна подати в онлайн.

Приз: грошові винагороди
Дедлайн: 30 листопада

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus