Конкурси вересня

workspace, робоче місце, офіс

Міжнародний конкурс фотокниг, грант для журналістів на створення історій і премія від «National Geographic» за проєкти на тему забруднення океану

Paris Photo – Aperture Foundation PhotoBook Awards

Спільний конкурс фотокниг від галереї «Paris Photo» і Aperture Foundation. До участі приймаються книги різних напрямків та форматів, опубліковані з 1 вересня 2018 по 13 вересня 2019 року тиражем не менше ста примірників.
Плата за участь: від $ 30 до $ 60.

Приз: $ 10 000
Дедлайн: 13 вересня

Реклама

Carmignac Photojournalism Award

Щорічний грант для фотожурналістів від Fondation Carmignac. Цьогорічна тема – Республіка Конго. Для участі потрібно надіслати портфоліо, фоторепортаж (до 15 знімків, не обов’язково пов’язаних із цьогорічною темою) і резюме. Переможець отримає грант в обсязі € 50 000 на створення фотопроєкту, пов’язаного з Республікою Конго, і можливість випустити монографію та організувати міжнародну виставку.
Участь безкоштовна.

Приз: € 50 000
Дедлайн: 16 жовтня

Поетичний конкурс від Oxford Brookes Poetry Centre

Oxford Brookes Poetry Centre приймає заявки на міжнародний поетичний конкурс. Роботи приймаються в категоріях:
Відкрита категорія – брати участь можуть особи, яким виповнилося 18 років; «Англійська як друга мова» – брати участь можуть особи, яким виповнилося 18 років і для яких англійська не є рідною мовою. Реєстраційний внесок становить £ 5 за 1 вірш (за умови подачі на конкурс понад 3 робіт – £ 4 за 1 вірш). Кожен конкурсант може подати максимум 10 робіт. Приймаються раніше не опубліковані роботи. Мова робіт – англійська. Кандидатам необхідно: перейти на «Brookes Shop» і клікнути на «Book Event», таким чином зареєструвавшись на конкурс і діставши змогу оплатити реєстраційний внесок;
після оплати – відправити роботу на poetrycomp@brookes.ac.uk

Приз: переможці в кожній категорії отримають по £ 1 000, а фіналісти – £ 200
Дедлайн: 2 вересня

Open Eurasia

«Open Eurasia» – щорічний міжнародний творчий конкурс. Конкурс відкритий для письменників, поетів, перекладачів, ілюстраторів, відеографів і публіцистів. Переможців оголосять на щорічному Open Eurasian Book Forum & Literature Festival 14-17 листопада в Брюсселі. Протягом 4 днів відбуватимуться презентації, виставки, урочиста вечеря і багато іншого.

Приз: призовий фонд становить $ 31 000, ці гроші можна витратити на видання книг або поїздку на Open Eurasian Book Forum & Literature Festival у 2020 році
Дедлайн: 15 вересня

Конкурс есе на тему захисту клімату

«Samsung Engineering» спільно з ООН організовують міжнародний конкурс есе на тему «Боротьба із забрудненням повітря». Вимоги до кандидатів: необхідно бути або стати членом «Tunza Eco-generation»; мова есе – англійська; кожен конкурсант може надати тільки 1 есе; кожна робота має бути унікальною; приймаються раніше не опубліковані роботи; обсяг есе повинен становити 800 – 1 000 слів; шрифт – Times New Roman 12, сторінки мають бути пронумеровані, формат роботи – Microsoft Word.

Приз: 1 місце – електронний сертифікат + Samsung Tab S; 2 місце – електронний сертифікат + Samsung Tab А; 3 місце – електронний сертифікат + Samsung Galaxy Buds; заохочувальний приз – електронний сертифікат (20 конкурсантів).
Дедлайн: 2 вересня

workspace, робоче місце, офіс

Neutral Density Photography Awards

Відкритий конкурс фотографії для любителів і професіоналів. Роботи приймаються в 11 категоріях, серед яких «Реклама», «Архітектура», «Природа» і «Документальна фотографія». Плата за участь: від $ 20 до $ 30.

Приз: $ 2 500 для володаря гран-прі й до $ 1 300 для переможця серед аматорів, по $ 500 для 6 переможців у категоріях для професіоналів
Дедлайн: 22 вересня

International Color Awards

Конкурс кольорової фотографії для професійних фотографів і любителів. До участі приймаються знімки будь-якої тематики і техніки виконання. Плата за участь: $ 30-35.

Приз: від $ 500 до $ 1 500 для володарів 1, 2 і 3 місць, участь у виставці, публікація фотографій у друкованих виданнях за підсумками конкурсу
Дедлайн: 27 вересня

Fulbright-National Geographic Storytelling Competition

Відкрито прийом заявок на участь у конкурсі стипендій Fulbright-National Geographic Storytelling Competition 2020-2021. Тематика цьогорічного конкурсу – океани і води, пластик в океані, управління прибережними районами й рибальством, а також біорізноманіття. Проєкт може бути виконаний у різних формах: текст, фотографії, відео, аудіо, публічні виступи, карти і графічні ілюстрації. Приймаються заявки від громадян усіх країн світу. Заявку на участь можна подати в онлайн. Детальніше про заявку – на сайті організаторів.

Приз: оплата проїзду; оплата проживання; бонуси; грант на навчальні матеріали.
Дедлайн: 8 жовтня

WYNG Masters Photography Award

Конкурс для фотографів та художників, чиї роботи тематично пов’язані з Гонконгом і перегукуються з цьогорічною темою – «Світло». Для участі потрібно відправити 10 знімків з описами, коротку біографію і супровідний текст до проєкту. Участь безкоштовна.

Приз: $ 32 000 для переможця, по $ 1 900 для 6 фіналістів
Дедлайн: 30 вересня

Reporters in the Field

Грант для репортерів, які хочуть копати глибше і співпрацювати з іншими задля висвітлення новин Європи. Грант можуть отримати тільки фізичні особи, а не компанії чи ЗМІ. Заявку на грант можна подати в онлайн. Конкурс відбудеться 29 листопада – 1 грудня 2019 року в Берліні.

Приз: до € 8 000 у вигляді дослідницьких грантів для команди на висвітлення обраної історії
Дедлайн: 29 вересня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus