Конкурси вересня

girl

Міжнародний конкурс сучасного мистецтва, премія за новаторський підхід до створення фотоісторії Bird in Flight Prize і можливість виграти стипендію на дослідження в Deutsches Museum

Neutral Density Photography Awards

Відкритий конкурс фотографії для любителів і професіоналів. Роботи приймаються в одинадцяти категоріях, серед яких – «Реклама», «Архітектура», «Природа» і «Документальна фотографія».

Плата за участь: для професіоналів – 25 $ за знімок, 30 $ за серію від двох до п’яти знімків, для любителів – 20 $ і 25 $.
Приз: 2 500 $ для володаря ґран-прі й 1 300 $ для переможця серед аматорів, по 500 $ для шести переможців у категоріях для професіоналів
Дедлайн: 23 вересня

Реклама

Конкурс виставкових проектів від «Мистецького арсеналу»

Національний культурний та музейний комплекс «Мистецький арсенал» оголосив другий відкритий конкурс виставкових проектів. До участі запрошуються куратори, митці, музейники, галеристи, колекціонери, мистецькі групи. Проект, який переможе в конкурсі, буде реалізований у «Мистецькому арсеналі» 2019 року. 
Матеріали з позначкою «конкурс проектів 2019» надсилай на електронну адресу opencall@artarsenal.gov.ua


Приз: реалізація проекту в «Мистецькому арсеналі»
Дедлайн: 17 вересня

Фотоконкурс World in Focus

Щорічний конкурс від новинного фотовидання PDN. До участі приймаються фото в п’яти категоріях: «Портрет», «Пейзаж», «Дика природа», «Едиторіал» і «Фотосет». Категорія «Фотосет» приймає серії від двох до шести знімків.

Плата за участь: 20 $ для любителів і 35 $ для професіоналів
Приз: 2 000 $ і 1 000 $ для володарів ґран-прі, публікація на pdnonline.com
Дедлайн: 12 вересня

workspace (1)

Конкурс на дослідницьку стипендію Deutsches Museum у Мюнхені

Deutsches Museum пропонує кілька стипендій дослідникам, які бажають проводити дослідження (6-12 місяців) і працювати над проектами. Стипендійна програма є міждисциплінарною та міжнародною. Стипендіати будуть співпрацювати й контактувати з кураторами, архівістами та бібліотекарями музею, а також із членами Мюнхенського центру історії науки і техніки.

Приз: дослідникам, які ще не мають ступеня PhD, – 7 500 € (на 6 місяців), 15 000 € (на 12 місяців); дослідникам, які вже мають ступінь PhD, – 15 000 € (на 6 місяців), 30 000 € (на 12 місяців).
Стипендіатам нададуть персональне робоче місце з комп’ютером і телефоном та можливість проживати в апартаментах музею.
Дедлайн: 12 жовтня

Aperture Foundation PhotoBook Awards

Спільний конкурс фотокниг від галереї Paris Photo і Aperture Foundation. До участі приймаються фотокниги різних напрямків і форматів, опубліковані з 1 вересня 2017 по 14 вересня 2018 року тиражем не менш як сто примірників. Плата за участь у конкурсі – 30-60 $.

Приз: 10 000 $ для переможця в категорії «Перша фотокнига»
Дедлайн: 14 вересня

Конкурс робіт на тему реформи місцевого самоврядування

Учасниками конкурсу можуть бути автори матеріалів, розміщених уперше у 2017-2018 роках у національних, регіональних та місцевих ЗМІ всіх типів (теле- й радіокомпанії, друковані та онлайнові медіа) і форм власності. 
Для участі потрібно заповнити аплікаційну форму і додати до неї одну роботу (публікацію або аудіо- чи відеозапис).

Приз: І премія – 10 000 гривень, ІІ премія – 7 000 гривень, ІІІ премія – 5 000 гривень
Дедлайн: 31 жовтня

Конкурс для поетів, прозаїків та перекладачів

«Кримський дім» оголосив конкурс для поетів, прозаїків та перекладачів «Кримський інжир» / Qіrіm inciri. Конкурс має за мету сприяти розвитку кримськотатарської мови та літератури, актуалізувати тему Криму і кримських татар в українській літературі, сприяти появі взаємних перекладів для глибшого пізнання двох культур.

Приз: грошова винагорода в обсязі 4 000 гривень
Дедлайн: 31 жовтня

workspace

Премія за новаторський підхід до створення фотоісторії Bird in Flight Prize

Bird in Flight Prize – конкурс для митців з нестандартним підходом до фотоісторій. Учасників не обмежують тимчасовими рамками, темою й методами роботи із зображеннями. Також дозволена обробка й використання не своїх зображень (якщо авторські права дозволяють). Брати участь можуть громадяни всіх країн. Конкурсанти мають бути повнолітніми (18 років). Якщо конкурсантові ще нема 18 років, потрібно мати дозвіл батьків або опікунів.

Приз: найкращі роботи будуть опубліковані на сайті конкурсу, надруковані в каталозі Photo Kyiv і представлені на виставці Photo Kyiv. Ґран-прі – 2 000 €, спеціальний приз – фотокамера Panasonic Lumix G9. Також 10 учасників отримають рецензію на свої роботи від журі.
Дедлайн: 9 вересня

Премія для митців

Британська некомерційна організація «Євразійська творча гільдія» запрошує художників, ілюстраторів та дизайнерів поборотися за премію «Жива лінія». Роботи приймаються англійською, українською, киргизькою, узбецькою, таджицькою, білоруською та російською мовами. Перевага віддаватиметься роботам англійською мовою. Після заповнення реєстраційної форми роботу потрібно вислати на адресу konkurs2018@ocamagazine.com, вказавши назву категорії і своє ім’я.

Приз: грошові винагороди із загальним призовим фондом 18 000 $, участь у фестивалі
Дедлайн: 15 вересня

Youth Essay Competition

Конкурс есе на тему «Які кроки повинні зробити уряди і компанії, щоб стати більш інноваційними?» (What steps should entrepreneurs and government take to become more innovative?). Мова есе – англійська, кількість слів – 2 500.

Приз: троє фіналістів поїдуть до Граца, що в Австрії, на асамблею SME, де представлять свої есе делегатам асамблеї. Організатори покривають усі витрати.
Дедлайн: 16 вересня

Міжнародний конкурс сучасного мистецтва

Moho Art Association організовує міжнародний конкурс сучасного мистецтва. Приймаються всі види мистецтва: малюнки, картини, скульптури, фотографії, графіка, відео, інсталяції, змішана техніка, вистави. Мета конкурсу – допомога митцям, можливість вийти на міжнародний маркет сучасного мистецтва. Для участі в конкурсі потрібно подати заявку. Реєстрація в конкурсі платна: 40 €.

Приз: перше місце – 3 000 €, друге місце – 1 000 €
Дедлайн: 25 вересня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus