Конкурси серпня

workspace

Міжнародна премія за новаторський підхід до створення фотоісторій, кінематографічна грантова поїздка в Малайзію і конкурс на участь у Форумі молодих лідерів

International Photography Grant

Грант на підтримку фотопроєктів, присвячених таким темам: «Креатив», «Документалістика», «Пейзаж», «Портрет» і «Подорож». Кожен проєкт може містити до 10 знімків. Серед членів журі – куратор «Shutterstock» Робін Ланж і директор Королівського фотографічного товариства Майкл Прітчард. Участь у конкурсі безкоштовна.

Приз: грант в обсязі $ 1 000
Дедлайн: 31 серпня

Реклама

Конкурс для митців «The London Group Open 2019»

Конкурс для художників та фотографів організовує одне з найпрестижніших мистецьких об’єднань Великої Британії. Роботи приймаються від митців, які працюють у будь-якому середовищі, враховуючи живопис, скульптуру, малюнок, друк, фотографію, візуальні медіа, інсталяцію, відео, звук, цифрові медіа. Вимоги до робіт у кожній категорії детально описано на сайті конкурсу.

Крім грошових призів, автори 3 найкращих робіт матимуть змогу взяти участь у виставці в «Cello Factory».

Плата за участь: 20 фунтів – за одну заявку, 35 фунтів – за дві, 45 фунтів – за три.
Приз: кілька призів на суму 7 000 фунтів
Дедлайн: 30 серпня

Конкурс анімаційних роликів

Всеукраїнський конкурс анімаційних роликів на тему кібербулінгу. Тема конкурсу – «Кібербулінг. Як я перестав(-ла) бути жертвою». На конкурс приймаються тільки оригінальні авторські проєкти, засновані на реальних життєвих історіях. Для цього підписується лист-гарантія про те, що твір не порушує авторських прав. Тривалість анімаційного документального ролика – від 1 до 2 хвилин. Для участі в конкурсі потрібно подати: розкадрування історії, яку б ти хотів(-ла) утілити (мінімум 10 кадрів); опис стилю (мальований, ляльковий – кілька малюнків про те, як ти це бачиш);
сценарій.

Приз: 3 переможці отримають винагороду в сумі € 2 500
Дедлайн: 31 липня

workspace 2

Bird in Flight Prize

Міжнародна премія за новаторський підхід до створення фотоісторії. Мета «Bird in Flight Prize» – підтримати авторів, які відступають від традиційних образотворчих стандартів. Серед членів журі – фотографи, художники, куратори й фоторедактори з Амстердама, Парижа, Цюриха і Чіангмая. Роботи з шортлиста будуть опубліковані на сайті «Bird in Flight» і презентовані на виставці в Києві в артпросторі «Set» у жовтні 2019 року.

Приз: головна премія – € 2 000, журі обере переможця серед 10 фотографів із шортлиста;
«Panasonic Readers’ Choice Award» – у спеціальній номінації братимуть участь 30 заявок, які відбере редколегія «Bird in Flight», переможця визначать шляхом відкритого голосування на сайті конкурсу, приз у номінації – фотокамера «Panasonic Lumix GX9»; портфоліо-рев’ю – 15 учасників конкурсу зможуть отримати рецензію на свої роботи від членів журі.
Дедлайн: 12 серпня

Глобальний молодіжний відеоконкурс

Міжнародний відеоконкурс на тему екології. Створи коротке відео тривалістю до 3 хвилин та отримай шанс стати молодим репортером на конференції ООН із питань клімату в Чилі в грудні 2019 року. Молоді люди з усіх країн світу можуть поділитися своїми ідеями щодо боротьби зі зміною клімату.

Категорії конкурсу: міста і локальні дії, спрямовані на боротьбу зі зміною клімату; природні рішення, спрямовані на продукти харчування і здоров’я людини; баланс у використанні землі для людей та екосистем.

Приз: 3 переможців запросять на конференцію ООН, присвячену питанням зміни клімату; конференція відбудеться в Сантьяго (Чилі); відео переможців представлять перед аудиторією; переможці зможуть співпрацювати з командою ООН, яка займається питаннями зміни клімату.
Дедлайн: 28 липня

Кінематографічна грантова поїздка в Малайзію

Шанс для кінематографістів-аматорів і тих, хто хоче стати кінематографістом, виграти оплачувану поїздку до Малайзії та отримати приватне менторство від режисера Дженні Ніколса. Для участі потрібно зняти трихвилинний документальний ролик на тревел-тематику, викласти його публічно і заповнити онлайн-заявку.

Організатори оплачують: авіапереліт (оплата авіаквитків в обидва кінці з найближчого міжнародного аеропорту);
професійне менторство; десятиденну поїздку по Малайзії; аудіообладнання; сумку для фотокамери та аксесуари; страхування під час подорожей.

Приз: оплачувана поїздка до Малайзії і професійне менторство
Дедлайн: 6 серпня

Електронний кабінет вступника

Творчий конкурс для художників і дизайнерів від «Укрпошти»

Оголошено творчий конкурс для художників і дизайнерів від артпроєкту «Пошта добра». У рамках конкурсу оберуть найкраще оформлення поштових скриньок, які вже незабаром прикрашатимуть вхід до Головпоштамту Києва. Учасникам потрібно продемонструвати своє бачення зв’язку між людьми в усьому світі. Конкурсну роботу (ескіз) потрібно представити у вигляді малюнка, графічного макета, з візуалізацією, в електронному вигляді (формат – JPEG, 300 dpi) з доповненою назвою, обґрунтуванням ідеї (концепції, творчого задуму) і стислим описом.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно відправити заявку на участь і конкурсну роботу (ескіз) на info-noreply@ukrposhta.ua (загальний розмір листа не має перевищувати 10 Мб). У заявці потрібно обов’язково зазначити такі дані: ПІБ, вік, контактний номер телефону, населений пункт. Тему листа потрібно вказати у визначеному форматі, наприклад: ARTpostbox-Petrenko.

Приз: знаменитість митця
Дедлайн: 25 липня

Конкурс на участь у Форумі молодих лідерів

Фонд Віктора Пінчука оголошує конкурс на участь у Форумі молодих лідерів під час 16-ї Щорічної зустрічі «YES», що проходитиме з 12 до 14 вересня 2019 року в Києві. Форум молодих лідерів – це дискусійний майданчик, на якому молодь ділиться ідеями, вивчає міжнародний та український професійний досвід і шукає відповіді на актуальні виклики сучасності. Організатори запрошують до участі стипендіатів освітніх програм «Завтра.UA» та «Всесвітніх студій» і молодих лідерів, пов’язаних з активними спільнотами, ініціативами й проєктами, з усіх регіонів України.

Харчування і проживання приїжджих учасників – за кошт організаторів. Транспортні витрати – за власний кошт.
У разі виникнення додаткових питань пиши на імейл info@zavtra.in.ua

Приз: участь у Форумі молодих лідерів (оплата проживання і харчування)
Дедлайн: 9 серпня

IRIS Award 2019

«IRIS Award» – це міжнародний конкурс портретної фотографії. Конкурс відкритий для фотохудожників з усього світу і завершиться професійною груповою виставкою робіт фіналістів. Для участі потрібно завантажити на сайт конкурсу до 3 раніше не опублікованих портретів і творчу біографію. Роботи студентів оцінюються окремо.

Плата за участь: від $ 35 до $ 45.
Приз: $ 3 000, $ 1 000 і $ 500 для 3 переможців
Дедлайн: 7 серпня

Firecracker Photographic Grant

Міжнародний конкурс для фотодокументалісток. До участі приймаються проєкти на будь-яку тему.

Плата за участь: 10 фунтів.
Приз: 2 000 фунтів на реалізацію проєкту і друк та обрамлення знімків
Дедлайн: 4 серпня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus