Конкурси серпня

pexels-photo-442573

Приз за медіа-матеріали на тему міграції, грант на конференцію від Google і конкурс на титул найкращого тревел-фотографа року

IRIS Award 2018

Міжнародна премія портретів у фотографічному мистецтві. Для участі потрібно завантажити на сайт конкурсу до трьох раніше не опублікованих портретів і творчу біографію. Роботи студентів оцінюються окремо. Плата за участь – 35-45 $.

Приз: 3 000 $, 1 000 $ і 500 $ для трьох переможців
Дедлайн: 1 серпня

Реклама

Гранти на відвідування конференцій від Google

Відкрито прийом заявок на гранти для відвідин конференцій від Google. Гранти покривають пересування, реєстраційний внесок та інші витрати, пов’язані з участю в конференціях у галузі комп’ютерних наук і суміжних дисциплін.

Приз: безкоштовна реєстрація на конференцію, до 1 000 $ на оплату пересування й проживання (грант виплачується після конференції)
Дедлайн: 1 вересня

Travel Photographer of the Year 2018

Travel Photographer of the Year – це щорічний конкурс тревел-фотографії. Для участі слід подати заявку на дві категорії з одинадцяти запропонованих. До участі запрошуються як початківці, так і професійні фотографи. Плата за участь – від 8 £ до 30 £, для молодіжних категорій – безкоштовно.

Приз: буде оголошений згодом
Дедлайн: 1 жовтня

дівчина

Міжнародний конкурс п’єс Yale Drama Series

Yale Drama Series приймає роботи на 2019 рік. Брати участь у конкурсі можуть усі охочі. Участь у конкурсі безкоштовна.

Приз: переможець отримає 10 000 $. П’єсу переможця опублікує видавництво Yale University Press.
Дедлайн: 31 серпня

Huawei NEXT-IMAGE Award

Huawei щорічно проводить конкурс фотографій, зроблених за допомогою мобільного телефона. Конкурсантам потрібно завантажити світлину, зроблену будь-яким смартфоном Huawei.

Приз: ґран-прі – 20 000 $, 6 фіналістів отримають смартфон Huawei P20 Pro й ноутбук Huawei Matebook X Pro, 50 конкурсантів отримають смартфон Huawei P20 Pro
Дедлайн: 31 серпня

Fotocanal Photography Book 2018

До участі у фотоконкурсі приймаються раніше не опубліковані проекти на вільну тему обсягом від 30 до 60 знімків. Найкращі проекти книг видадуть за підтримкою Мадридської спільноти редакторів. Усі витрати на підготовку книги, її друк і розповсюдження покриють організатори конкурсу. Участь безкоштовна.

Приз: видання фотокниги
Дедлайн: 20 вересня

Конкурс відеороликів, що демонструють роботу молодих миротворців

У Youth Peace Initiative організовують відеоконкурс The Next Generation Peacebuilders Video Contest, мета якого – показати, як працюють молоді миротворці. Вік конкурсантів – 18-29 років. Відеоролик разом з бланком заявки потрібно відправити на youthprize@peacepalace.org

Приз: автор найкращого відеоролика отримає титул молодіжного посла Youth Ambassador of the Peace Palace і буде запрошений на One Young World Summit та Carnegie Peace Building Conversations Conference до Гааги, що в Нідерландах
Дедлайн: 20 серпня

книги

MIT Media Lab Disobedience Award

Приймаються заявки на MIT Media Lab Disobedience Award в обсязі 250 000 $. У рамках конкурсу буде нагороджена ефективна, відповідальна, етнічна непокора. Приклади непослуху не обмежуються якимись конкретними дисциплінами. Це можуть бути наукові дослідження, цивільні права, свобода слова, права людини, інновації. Конкурсанту(-ам) потрібно представити, які правила були порушені задля блага суспільства. Комісія MIT Media Lab, яка складається з активістів, учених, дизайнерів, інженерів, перегляне подані заявки й вибере переможця.

Приз: премія в обсязі 250 000 $
Дедлайн: 15 серпня

Грант для жінок-журналісток

IWMF’s Howard G. Buffett Fund for Women Journalists – це підтримка амбіційних проектів і цікавих історій. Протягом дев’яти наступних років будуть виділятися 230 000 $ щорічно для підтримки жінок-журналісток у їхніх проектах і починаннях. Фінансування не обмежено ні сумою гранту, ні кількістю виділених грантів упродовж року.

Приз: щороку виділяється 230 000 $ на підтримку жінок-журналісток
Дедлайн: 7 серпня

ADAMI Media Prize 2018

ADAMI Media Prize за культурну різноманітність у Східній Європі запрошує до участі
телекомпанії, продюсерські компанії, незалежних журналістів, режисерів, продюсерів та інших професіоналів у галузі медіа із шести країн «Східного партнерства» ЄС. Премія присуджується за найкращі телевізійні програми й фільми, а також онлайн-проекти, які стосуються тем міграції, інтеграції, етнічного, релігійного та культурного різноманіття.

Це унікальна можливість для фахівців у сфері медіа представити свої аудіовізуальні роботи на міжнародній арені, а також розширити контакти з представниками телеканалів. 

За детальнішою інформацією звертайся на адресу office@adamimediaprize.eu

Приз: переможці в кожній із шести категорій нагороджуються грошовими призами в обсязі 2 000 €, а також є можливість виграти стипендію ADAMI для проходження стажування на каналах Deutsche Welle (Берлін, Німеччина), MDR (Лейпциг, Німеччина) або ARTE (Страсбург, Франція)
Дедлайн: 1 жовтня для матеріалів, опублікованих у період між 1 січня 2018 і 1 жовтня 2018

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus