Конкурси липня

workspace (1)

Програма міжнародних мистецьких резиденцій від Українського інституту, конкурс креативного контенту про Таїланд і стипендіальна програма для фотографів до 24 років

The Ian Parry Scholarship 2019

Стипендіальна програма для фотографів до 24 років, заснована в пам’ять про загиблого в 1989 році фотожурналіста «The Sunday Times Magazine» Ієна Перрі. Взяти участь можуть і студенти денного відділення, які вивчають фотографію, навіть якщо вони старші 24 років. Організацією програми займається колега Перрі – колишній фоторедактор «The Sunday Times Magazine» Ейдан Салліван. Участь безкоштовна.

Приз: 3 500 $ на реалізацію проєкту, фотообладнання від «Canon», участь у майстер-класах від «World Press Photo», публікація в «The Sunday Times Magazine», участь у виставці
Дедлайн: 5 липня

Реклама

Monochrome Photography Awards

Міжнародний конкурс чорно-білої фотографії. Роботи приймаються в 13 категоріях, серед яких «Документальна фотографія», «Портрет» і «Природа». Плата за участь у конкурсі: 20 $ за знімок для професіоналів, 15 $ – для любителів.

Приз: 2 000 $ за перемогу в професійній категорії і 1 000 $ для переможця серед аматорів
Дедлайн: 7 липня

Програма міжнародних мистецьких резиденцій Українського інституту

Український інститут оголосив другий конкурс для українських митців, кураторів та арткритиків на участь у міжнародній програмі мистецьких резиденцій «ЕКСТЕР». Програма сприяє обміну й співпраці між фахівцями, а також посилює присутність України в міжнародній мистецькій спільноті. Український інститут покриває учасникам програми такі витрати: трансфер з/до України; проживання; добові; візовий збір (за потреби); інституційний внесок (participation fee).

Для участі в програмі надсилай на адресу arts@ui.org.ua листа з темою «ЕКСТЕР 2: Заявка на участь_Прізвище_Ім’я» з переліком документів (список шукай на офіційному сайті програми).

Приз: участь у резиденції (покриття витрат)
Дедлайн: 19 липня

Конкурс історій серед дітей з цукровим діабетом

«Санофі в Україні», провідна компанія у сфері охорони здоров’я, ініціює новий соціальний проєкт для дітей з цукровим діабетом – Всеукраїнський конкурс історій «Діабет. Твоя історія». Мета проєкту – дати можливість дітям з діабетом проявити письменницькі здібності, розповісти історію життя з недугою іншим людям і підвищити рівень обізнаності про хворобу в суспільстві.

Роботи оцінюватимуть відомі українські письменники Оксана Лущевська, Іван Андрусяк, Сашко Дерманський і журналістка Ірина Стороженко, які разом із лікарями оберуть 18 переможців у 3 вікових і 3 тематичних категоріях. Учасникам пропонують писати твори у вільній літературній формі на теми: «Лист до лікаря» – пропонується написати листа своєму лікарю, подякувати або поділитися своїми думками; «Моя історія» – розповідь про життя з діабетом, про те, як вдається контролювати захворювання і як діабет робить дитину сильнішою; «Історія успіху» – історія про здобутки та успіхи в навчанні, творчості, спорті попри діабет.

До участі в конкурсі запрошуються діти з цукровим діабетом віком від 7 до 16 років. Роботу можна завантажити на вебсторінку конкурсу.

Приз: участь у навчально-оздоровчому таборі
Дедлайн: 18 липня

workspace

Міжнародна мистецька резиденція «Residents of Universe

«ЄрміловЦентр» разом з Харківським національним університетом імені Василя Каразіна приймає заявки на резиденційну програму 2019 року. Цього року місячна резиденція відбудеться в локаціях (музеях, колекціях і підрозділах) Університету імені Василя Каразіна: Музей природи, Музей археології, Центральна наукова бібліотека, Ботанічний сад, Музей історії університету, Астрономічна обсерваторія, головний хол і подвір’я університету. Організатори запрошують художників дослідити колекції, архіви й простір університету і запропонувати мистецьке бачення історичних фондів.

Мета резиденції – спробувати переосмислити університетську спадщину з мистецької точки зору, а також створити нові художні роботи, які будуть презентовані в цих локаціях. До участі приймаються заявки митців з Німеччини, Литви, Польщі (Познань), Іспанії, України та Великої Британії. Для участі надсилай CV, портфоліо та мотиваційний лист, у якому потрібно розкрити зацікавленість в участі, і надай пріоритетний список із 3 локацій, у яких бажаєш працювати: зробити дослідження і створити роботу.

Приз: участь у мистецькій резиденції
Дедлайн: 5 липня

Конкурс Єврокомісії «Стратегічні партнерства для розвитку спроможності організацій громадянського суспільства країн “Східного партнерства”»

Європейська комісія запрошує організації громадянського суспільства з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України подавати заявки на новий конкурс «Стратегічні партнерства для розвитку спроможності організацій громадянського суспільства країн “Східного партнерства”».

Конкурс спрямований на створення пулу надійних організацій, з якими Єврокомісія підпише спеціальні угоди (financial framework partnership agreements), щоб зміцнити співпрацю і координацію дій та ініціатив для посилення ролі ОГС як суб’єктів управління в країнах «Східного партнерства» ЄС.

Приз: загальна сума, що надається в рамках цього конкурсу, становить 5 000 000 €
Дедлайн: 5 вересня

EyeEm Photo Awards

Конкурс від фотододатка «EyeEm». Роботи приймаються в 12 категоріях, серед яких портрети, документальні знімки, фуд-фотографія, архітектура та інші. Участь безкоштовна.

Приз: поїздка в Берлін, техніка від «Canon», звання фотографа року від «EyeEm», участь у виставках у 8 великих містах (Нью-Йорку, Токіо, Парижі, Берліні та інших), публікація в журналі «EyeEm»
Дедлайн: 26 липня

Chromatic Photography Awards

Конкурс кольорової фотографії на вільну тему. Заявки приймаються у 20 категоріях, один учасник може відправити необмежену кількість знімків. Плата за участь: 20 $ для професіоналів і 15 $ для любителів.

Приз: 2 000 $ і 1 000 $ для 2 переможців
Дедлайн: 21 липня

workspace

Конкурс проєктів та стартапів «InnoDnipro»

Дніпровська міська рада оголосила щорічний конкурс проєктів та стартапів «InnoDnipro». Мета конкурсу – виявити талановитих розробників, сприяти їхньому професійному росту, популяризувати винахідницьку й підприємницьку ініціативи в перспективних напрямках у місті Дніпро (конкурс відкритий).

Учасники повинні: бути громадянами України; на момент подання проєкту досягти 14-річного віку; надати достовірні відомості щодо себе, своїх досягнень та інформацію стосовно проєкту.

Приз: призовий фонд конкурсу у 2019 році – 500 000 гривень; нагороду розподілять між проєктами переможців за рішенням конкурсної комісії.
Дедлайн: 5 липня

Конкурс креативного контенту про Таїланд

Міністерство культури Таїланду шукає талановитих письменників, яким цікаво досліджувати дивовижні селища країни. На території країни розташовані 22 особливі селища, кожне з яких багате культурою, історією і традиціями. В рамках програми будуть профінансовані 44 учасники (22 іноземці й 22 громадяни Таїланду).

Проєкт дає шанс познайомитися з «героєм із селища», з унікальною історією і місцевою мудрістю. Також учасники зможуть набути нового досвіду й навичок, глибше пізнати себе, оскільки вони покинуть свою зону комфорту, відправляться в сільську місцевість і побачать життя з нового ракурсу.

Приз: 1 місце – 3 189.25 $ (100 000 тайських батів);
2 місце – 2 232.47 $ (70 000 тайських батів);
3 місце – 1 594.62 $ (50 000 тайських батів);
4 місце – 956.77 $ (30 000 тайських батів);
5 місце – 318.92 $ (10 000 тайських батів).

Усі учасники отримають сертифікат від Міністерства культури Таїланду. Також усі учасники отримають 5-10% від кожного ваучера, проданого протягом певного терміну після проведення конкурсу.

Дедлайн: 4 липня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus