Конкурси липня

workspace

Арт-резиденція для фотографів у США, конкурс коротких відео на тему освіти й грант від Open Society Foundation за проект у сфері права

Міжнародний конкурс дизайну

Уряд міста Тайбей, Тайвань, організовує міжнародний конкурс дизайну на тему: «Design for Adaptive City». Загальний призовий фонд конкурсу – приблизно 126 836 $. Також переможці отримають трофеї та сертифікати.

Дедлайн: 25 липня

Реклама

Light Work Artist-in-Residence Program

Програма арт-резиденції від центру фотографії Light Work щорічно обирає 12-15 фотографів, які протягом місяця житимуть у місті Сірак’юс (штат Нью-Йорк, США) і працюватимуть у приватній студії над своїми проектами. Для участі потрібно надіслати заявку з резюме, попередніми роботами, рекомендаціями та мотиваційним листом. Плата за участь – 10 $.

Приз: 5 000 $ і резиденція у США
Дедлайн: 1 липня

Monochrome Awards для фотографів

Міжнародний конкурс чорно-білої фотографії. Роботи приймаються в 13 категоріях, серед яких «Документальна фотографія», «Портрет» і «Природа». Плата за участь: 20 $ за знімок для професіоналів, 15 $ – для любителів.

Приз: 2 000 $ за перемогу в професійній категорії й 1 000 $ для переможця серед аматорів
Дедлайн: 8 липня

workspace

Конкурс відео від Представництва ЄС в Україні

Триває прийом відеоробіт для участі в щорічному конкурсі відео від Представництва ЄС. 
Цьогорічний конкурс зосереджений на темах європейської освіти й співпраці між Україною та ЄС. Відео може бути соціальною рекламою, репортажем, влогом, музичним кліпом – жодних обмежень щодо формату чи стилю.

Приз: усі конкурсанти отримають дипломи й сувеніри від Представництва ЄС в Україні, а автори трьох найкращих робіт у кожній з категорій – грошові призи від 2 000 до 12 000 гривень
Дедлайн: 15 липня

ArtGeminiPrize 2018

Британський конкурс сучасного мистецтва для художників, фотографів та скульпторів. До участі приймаються роботи всіх жанрів. Імена переможців будуть оголошені на виставці робіт фіналістів, що відбудеться 25-29 вересня.

Плата за участь: 20 £ за одну заявку, 45 £ – за три, 70 £ – за шість.
Приз: 3 000 £ для переможця, чотири призи по 500 £ для переможців у категоріях, участь у виставці в Лондоні
Дедлайн: 1 липня

Art Moves – міжнародний конкурс на найкращий дизайн білборда

Мета конкурсу – популяризувати й просунути мистецтво оформлення білбордів, а також заохотити художників творити мистецтво, пов’язане з реальністю. Робота повинна бути креативною та відповідати темі конкурсу: «Хто керує нашим життям: ми, інші люди чи алгоритми?» Тема конкурсу може бути метафорою до всіх процесів, які відбуваються в сучасному світі. Брати участь можуть усі, кого цікавить конкурс. Особливо заохочується участь молодих художників і дизайнерів.

Приз: найцікавіші роботи будуть розміщені на білбордах у місті Торунь, Польща, під час фестивалю у вересні-жовтні 2018 року. Автор найкращої роботи отримає приз в обсязі 1 165 € / 1 370 $.
Дедлайн: 22 липня

workspace3

Міжнародний конкурс для художників COAL 2018

COAL 2018 – конкурс для художників з усіх країн світу, яким подобається мріяти й експериментувати, трансформувати території, життя, організації. Конкурс COAL став засобом ідентифікації та просування художників серед широкої громадськості, політичних діячів, професіоналів у сфері культури та екології. Щороку нагороджуються 10 візуальних проектів, які висвітлюють проблеми екології. Також COAL надає підтримку проектам, які ще в прогресі. Премія не покриє всіх витрат проекту, але може слугувати фінансовою допомогою в його розвитку.

Приз: переможець отримає 5 000 € й резиденцію з додатковим фінансуванням у Північній Франції
Дедлайн: 31 липня

Конкурс для дизайнерів Create the Future

Відкрито прийом заявок на конкурс для дизайнерів Create the Future. Дизайнерам потрібно представити інноваційну ідею продукту, який зможе зробити вагомий внесок у розвиток економіки або суспільства. На конкурс можна надсилати дизайн продукту, який ще не був у продажі.

Приз: 20 000 $. Нагорода за найкращий дизайн у кожній категорії – комп’ютер або планшет. Переможець категорії «Обладнання / автоматизація / робототехніка» отримає програмне забезпечення для моделювання та симуляції вартістю 5 000 $.
Дедлайн: 2 липня

Конкурс дослідницьких грантів BCFN YES!

Конкурс дослідницьких грантів BCFN YES! – це можливість для студентів аспірантури й науковців будь-якої національності та спеціальності виграти грант на реалізацію дослідницького проекту, спрямованого на поліпшення стійкості системи харчування. У 2018 році приймаються проекти досліджень, спрямовані на створення більш сталого розвитку агропродовольчої системи (екологічні, соціальні, медичні та/або економічні аспекти).

Приз: організатори пропонують 20 000 € на дослідження тривалістю 1 рік. Грант можуть отримати 3 команди.
Дедлайн: 14 липня

Конкурс грантів від Open Society Foundation

Грант Open Society Fellowship можуть отримати люди, які шукають інноваційних і нетрадиційних підходів до основних галузей діяльності організації Open Society Foundation. У цьому році приймаються заявки на тему: «Права людини порушуються скрізь. Чому?»

Приз: грант складається із суми від 80 000 $ до 100 000 $, яка виплачується протягом року. Обсяг гранту залежить від досвіду роботи, займаної посади й доходу заявника. Крім самого гранту, заявнику покриють бюджет проекту (транспортні й візові витрати, проживання в готелі, конференції, медичне страхування).
Дедлайн: 15 липня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus