Конкурси червня

girl

Міжнародний мистецький конкурс, програма грантів від Lucie Foundation для фотографів-початківців і нагороди за зелені ідеї для бізнесу

Конкурс творів імені Герберта Джорджа Уеллса

Конкурс творів, що його заснував всесвітньо відомий кореспондент BBC Aeronautics Реджинальд Тернілл зі своєю дружиною Марґарет. Вимоги до оповідань: тема – Time («Час»); мова – англійська; обсяг – від 1 500 до 5 000 слів; роботи приймаються тільки в онлайн; твір має бути унікальною роботою автора; авторські права залишаються в автора; розповідь не має бути опублікована раніше; рішення суддів є остаточним.

Приз: 250 – 1 000 фунтів; роботи переможців опублікують.
Дедлайн: 8 липня

Реклама

Life Framer 2019

Оголошено прийом заявок на фотоконкурс Life Framer. До участі приймаються знімки на тему «Молодість». Плата за участь: 20 $ – за 1 знімок; 30 $ – за 3 знімки; 40 $ – за 5 знімків; 80 $ – за передплату, що надає можливість подавати необмежену кількість фотографій.

Приз: 1 000 $ для переможця щомісячного конкурсу, участь у міжнародних виставках у Лондоні, Римі, Токіо та Нью-Йорку
Дедлайн: 31 травня

Alfred Fried Photography Award

Фотоконкурс на пам’ять австрійському журналісту Альфреду Фріду. До участі приймаються роботи професійних фотографів, присвячені рухам за мир та ідеям безконфліктного майбутнього. Знімки юних фотографів (від 14 до 18 років) будуть розглядати в окремій категорії, переможець якої отримає 1 000 €. Участь безкоштовна.

Приз: 10 000 € для переможця; спеціальний приз – 1 000 €.
Дедлайн: 2 червня

Lucie Scholarship Program

Програма грантів від Lucie Foundation для фотографів-початківців. Для участі потрібно надіслати опис фотопроекту, коротку біографію або резюме і 20 робіт. Імена переможців оголосять у серпні 2019 року.

Плата за участь: 10 $ – 20 $
Приз: головний приз обсягом 2 500 $ і 2 нагороди по 1 000 $
Дедлайн: 3 червня

Конкурс коміксів для Festival de bande dessinée Lausanne

На талановитих людей чекає конкурс коміксів BDFIL. Цьогорічна тема – Shadow («Тінь»). Найкращі проекти і власне фіналістів представлять і запросять на фестиваль 12 – 16 вересня 2019 року в Лозанні (Швейцарія). Вік кандидатів – від 15 років. У кожному проекті потрібно представити повну історію на одній сторінці з текстом або без нього. Проект має бути тісно пов’язаний з темою конкурсу, і цю тему можна вільно інтерпретувати. Кожен проект потрібно представити у форматі A3 (максимум – 29,7 см x 42 см) і у французькому форматі (вертикально).

Приз: перше місце – 2 000 швейцарських франків (близько 1 760 €); друге місце – 1 500 швейцарських франків (близько 1 320 €); третє місце – 1 000 швейцарських франків (близько 880 €).
Дедлайн: 1 липня

workspace

Відеоконкурс «Місто з характером»

Стартував всеукраїнський конкурс «Місто з характером». Організатори пропонують створити відео про «характер» свого міста й виграти навчання в одній з найкращих кіношкіл світу. Конкурс складається з двох частин: професійної, в якій беруть участь молоді режисери або ті, хто пов’язує своє життя з кіно, і любительської, в якій можуть брати участь усі охочі. Учасники конкурсу мають зняти відео від 1 до 3 хвилин і розкрити в ньому унікальний «характер» свого міста. 
Головний приз для переможця професійного конкурсу – 1 місяць навчання в одній з найвідоміших кіношкіл світу. Для любителів – сертифікати на придбання техніки (1 місце – 25 000 гривень, 2 місце – 15 000 гривень, 3 місце – 10 000 гривень).

Приз: навчання на курсі Filmmaking в одній з провідних кіношкіл світу
Дедлайн: 10 червня

Bayeux Calvados-Normandy Award

На міжнародний конкурс військових кореспондентів приймаються роботи в різних категоріях, серед яких теле- й радіорепортаж, веб-журналістика і фоторепортаж. Репортаж має бути виконаний з 1 червня 2018 по 31 травня 2019 року і висвітлювати конфлікт, його вплив на людей, їхні права й свободи. Для участі потрібно відправити заявку, фоторепортаж (від 8 до 15 знімків), підписи до знімків, опис контексту репортажу (5 – 15 рядків), резюме і свою фотографію.

Приз: 7 000 € переможцю кожної категорії
Дедлайн: 7 червня

Конкурс молодих українських художників «МУХі 2019»

Shcherbenko Art Centre оголосив про початок прийому заявок на участь у сьомому конкурсі молодих українських художників «МУХі 2019». Для участі в конкурсі потрібно подати від 3 до 5 реалізованих та/або нереалізованих проектів з концепцією та візуальним супроводом (фото, відео, візуалізація).

 Десять фіналістів конкурсу стануть учасниками групової виставки, яка відбудеться в жовтні – листопаді 2019 року в просторі Національного музею Тараса Шевченка.

Приз: загальний призовий фонд конкурсу «МУХі 2019» – 70 000 гривень; переможець отримає грошову премію 40 000 гривень і матиме змогу реалізувати власний проект у галерейному просторі або під егідою Shcherbenko Art Centre у 2020 році; також міжнародна експертна комісія обере двох призерів, які отримають грошові премії обсягом 15 000 гривень та інституційну підтримку в реалізації власного виставкового проекту.
Дедлайн: 23 червня

Climate Launchpad: конкурс зелених ідей для бізнесу

Приймаються заявки на участь у конкурсі екологічних ідей для бізнесу. Ідеї учасників мають бути інноваційними і стосуватися галузі відновлюваної енергетики, сталого розвитку, харчового ланцюга, нового погляду на міську мобільність.

Приз: переможець гранд-фіналу отримає 10 000 €; учасник, який посяде друге місце, отримає 5 000 €; за третє місце – 2 500 €.
Дедлайн: 1 червня

Міжнародний мистецький конкурс Sunny Art Prize

Sunny Art Prize – міжнародний конкурс від галереї Sunny Art Centre у Лондоні. Це можливість для молодих і професійних художників презентувати свої роботи на міжнародному рівні. Також переможці зможуть стати учасниками арт-резиденції, тривалість якої – 1 місяць. Програму резиденції складено спільно з культурними установами Китаю. Програма дає змогу ознайомитися з історичними та художніми місцями Китаю.

Приз: перше місце – 3 000 фунтів, персональна виставка в Лондоні, участь у груповій виставці в Лондоні, резиденція в Китаї (в Пекіні, Шанхаї або Гуанчжоу); друге місце – 2 000 фунтів, участь у груповій виставці в Лондоні, резиденція в Китаї (в Пекіні, Шанхаї або Гуанчжоу); третє місце – 1 000 фунтів, участь у груповій виставці в Лондоні, резиденція в Китаї (в Пекіні, Шанхаї або Гуанчжоу).
Дедлайн: 30 червня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus