Конкурси червня

workspace

Конкурс журналістських матеріалів на тему міграції, міжнародна премія для митців та всесвітній конкурс портретного фото

ADAMI Media Prize 2018

«ADAMI Media Prize за культурну різноманітність у Східній Європі» орієнтований на журналістів та професіоналів у сфері медіа (телекомпанії, продюсерські компанії, режисери, продюсери, а також студенти) з Грузії, Вірменії, Азербайджану, України, Молдови та Білорусі.

У рамках конкурсу розглядаються телевізійні програми, фільми та онлайн-проекти, що сприяють мирному співіснуванню людей різних національностей з різноманітними етнічними, релігійними та культурними традиціями. До участі приймаються всі формати та жанри. Тематика конкурсу: міграція, інтеграція, культурна різноманітність у країнах «Східного партнерства».

Приз: грошові призи, запрошення на церемонію нагородження за кошт організаторів, можливість взяти участь у стипендійному конкурсі на проходження стажування в топових ЗМІ Європи
Дедлайн: 1 липня 2018 року для матеріалів, опублікованих у період між 11 жовтня 2016 і 31 грудня 2017 року; 1 вересня 2018 року для матеріалів, опублікованих у період між 1 січня і 1 жовтня 2018 року.

Реклама

Luxembourg Art Prize

Премія відкрита для митців, що працюють в одному або декількох наведених жанрах: малюнок, друк, монтаж, живопис, фотографія, цифрове мистецтво, скульптура, звукове мистецтво, відео, змішана техніка, декоративно-прикладне мистецтво (текстиль і матеріали, скло, дерево, метал, кераміка, мозаїка, папір або інші техніки). Усі витрати митців-номінантів оплачують організатори групової виставки (транспортування робіт, квитки на поїзд, розміщення в чотиризірковому готелі з повним пансіоном).

Приз: стипендія в обсязі 25 000 €
Дедлайн: 31 травня

Bodley Head/FT Essay Prize 2018

The Bodley Head/Financial Times Essay Prize оголошує конкурс на найкраще есе довгої форми (до 3 500 слів) для письменників та журналістів віком від 18 до 35 років. Допускається будь-яка нехудожня тематика (невигадані історії, соціальна тематика, історія, наукові дослідження тощо). Приймаються роботи, не опубліковані раніше жодною мовою.

Приз: переможець отримає грошову винагороду, публікацію у Financial Times, навчальну сесію в редакції та передплату на FT.com
Дедлайн: 31 травня

girl2

Конкурс на найкращий косплей на героя коміксів

У рамках Міжнародного Кам’янець-Подільського кінофестивалю «БРУКІВКА» оголошено конкурс косплеїв на відомих героїв коміксів, кіно та відеоігор. Учасники/група мають за 1 тиждень до проведення заходу узгодити всі умови свого дефіле з організаторами (brukivkafest@gmail.com): реквізит, музику і чи потрібні додаткові мультимедійні засоби.

Приз: 1 000 гривень та ексклюзивні подарунки від організаторів 
Дедлайн: 15 червня

Конкурс оригінальних радіоп’єс «Радіодрама UA/UK»

Британська рада спільно з «Українським радіо» та «Мистецьким арсеналом» оголосила конкурс оригінальних радіоп’єс «Радіодрама UA/UK». Британсько-український проект покликаний сприяти розвитку радіодрами в Україні.
Для участі в конкурсі потрібно заповнити онлайн-форму, до якої треба прикріпити текст і синопсис п’єси у PDF, DOC чи DOCX. Радіоп’єсу потрібно написати українською мовою, кількість знаків не повинна перевищувати 20 000 (шрифт – Times New Roman, кегель – 14, інтервал – 1,5).

Приз: п’єса переможця буде поставлена і зазвучить в ефірі «Українського радіо» в січні 2019 року. Автор найкращої радіоп’єси отримає грошову винагороду в обсязі 25 000 гривень.
Дедлайн: 30 червня

Конкурс українсько-австрійських дослідних проектів

Конкурс спільних українсько-австрійських науково-дослідних проектів на період 2019-2020 років.
Це премія відкрита для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств обох країн.

Приз: фінансування проектів
Дедлайн: 31 травня

workspace 2

Landskrona Foto Dummy Book Award 2018

Конкурс на найкращий проект фотокниги. Переможець укладе контракт з видавництвом Breadfield Press на випуск книги накладом 600 примірників. Версткою, друком і дистрибуцією займеться видавництво. Фотограф отримає частину копій.
Подавати свої проекти можуть як початківці, так і професіонали.

Приз: публікація фотокниги
Дедлайн: 15 червня

Конкурс відео на тему міграції та соціальної інтеграції

PLURAL+ є міжнародним молодіжним кінофестивалем, який заохочує молодих людей з усього світу вивчати питання міграції, різноманіття й соціальної інтеграції та ділитися своїм творчим баченням зі світом. Конкурсантам потрібно створити відео на одну з тем: міграція, різноманітність, соціальна інтеграція. Відео має демонструвати думку, ідеї, переживання, питання й пропозиції молоді щодо цих тем. Відео може бути будь-якого типу, стилю або жанру на вибір конкурсанта (документальний, анімаційний, драма, мюзикл, комедія).

Переможця конкурсу запросять до Нью-Йорка. Організатори покривають усі витрати, пов’язані з поїздкою (авіапереліт, проживання в готелі). Переможець зможе представити свою роботу на церемонії нагородження восени.

Приз: грант в обсязі 1 000 $
Дедлайн: 3 червня

Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018

Приймаються роботи на Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 – міжнародний конкурс портретного фото.
Організатор конкурсу – National Portrait Gallery, Лондон. Конкурс відомий у всьому світі завдяки своїй креативності та якості фоторобіт. Роботи надають безліч фотографів: від професіоналів до талановитих аматорів і фотографів-початківців.

Приз: переможець отримає 15 000 £
Участь у конкурсі платна: 28 £ за 1 фотографію.
Дедлайн: 12 червня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus