Конкурси квітня

Іноземні студенти в Україні

Конкурс інноваційних ідей брендів майбутнього, «оскар» від Leica для фотографів і мистецький конкурс для учнів на тему збереження океану

The Leica Oskar Barnack Award для фотографів

Конкурс для професійних фотографів від виробника фотообладнання Leica. До участі приймаються фотопроекти (10-12 знімків), присвячені взаємодії людини й довкілля. Окремий приз передбачений для фотографів до 28 років: автор найкращого проекту отримає премію Leica Oskar Barnack Award Newcomer, 10 000 € та апаратуру Leica вартістю 10 000 €.
Участь безкоштовна.

Приз: 25 000 € для володаря ґран-прі, по 2 500 € для десяти фіналістів, апаратура Leica
Дедлайн: 1 квітня

Реклама

The Teamakers Guest House Competition – конкурс для дизайнерів та архітекторів

Конкурс екологічних гостьових будинків. Споруда має бути прикладом зеленого будівництва – учасникам потрібно зосередитися на екологічно чистих та економічно ефективних методах будівництва.

Приз: 1 місце – 3 000 $; 2 місце – 1 500 $; 3 місце – 500 $.
Дедлайн: 3 травня

Конкурс для учнів Science Without Borders Challenge

Science Without Borders Challenge – це міжнародний мистецький конкурс, мета якого – залучити учнів та вчителів до захисту океану різними формами мистецтва. Тема конкурсу – «Connected Ocean: No Barriers, No Boundaries, and No Borders». Для участі потрібно намалювати малюнок на тему конкурсу або розкрити тематику за допомогою іншого виду мистецтва. У конкурсі можуть брати участь учні середньої та старшої школи віком від 11 до 19 років. Національність не має значення. Заявку на участь у конкурсі можна подати на сайті організатора. Оригінали всіх мистецьких творів потрібно надіслати поштою.

Приз: 1 місце – 500 $; 2 місце – 350 $; 3 місце – 200 $.
Дедлайн: 22 квітня

PhotoCULT Open Call

Конкурс для фотографів з України, Молдови й Грузії від PhotoCULT, Генерального консульства України в Мюнхені й культурного центру Pasinger Fabrik. Цьогорічна тема – «Ми там, куди ми йшли. Реверсивний погляд на завтрашній день». Для участі в конкурсі потрібно заповнити заявку англійською мовою і прикріпити свої роботи. Участь у конкурсі безкоштовна.

Приз: участь у виставці в Мюнхені, покриття витрат на її підготовку й поїздку
Дедлайн: 25 квітня

Kuala Lumpur International Photo Awards

Міжнародний конкурс сучасної портретної фотографії. До участі запрошуються всі охочі віком від 16 років. Тематика робіт відкрита. До участі приймаються поодинокі знімки й серії фотографій. Плата за участь – від 15 $ до 90 $.

Приз: від 500 $ до 3 000 $ для переможців у категоріях
Дедлайн: 30 квітня

girl2

Міжнародний конкурс романтичних оповідань

До участі приймаються розповіді про кохання між чоловіком і жінкою на тему «Як повільно тебе я забував». Конкурсантам потрібно написати реалістичну любовну історію з елементами фантастики. До участі не приймаються вірші, статті й романи.

Приз: 13 000 рублів
Дедлайн: 10 квітня

Nikon’s Small World – конкурс мікрофотографії

Конкурс від Nikon відкритий для авторів від 18 років, які займаються мікрофотографією (фотографування через мікроскоп). Роботи оцінюватимуться за чотирма критеріями: оригінальність, зміст, технічне виконання, візуальне враження. Знімки, які перемогли в інших конкурсах, до участі не допускаються. Участь безкоштовна.

Приз: сертифікат на купівлю техніки Nikon – 3 000 $ за перше місце, 2 000 $ за друге, 1 000 $ за третє, від 100 $ до 800 $ для призерів, які посіли місця з четвертого по двадцяте
Дедлайн: 30 квітня

Конкурс есе від Cambridge Journal of Economics

Independent Social Research Foundation (ISRF) спільно з Cambridge Journal of Economics (CJE) проводить конкурс есе на тему, що стосується соціальної поведінки та її аналізу. Автор може самостійно обрати конкретну тематику. Запитання можна надсилати англійською на essayprize2018@isrf.org

Приз: 7 000 € і публікація роботи
Дедлайн: 31 березня щороку

Міжнародний конкурс Оikos Case Writing Competition

Оikos Case Writing Competition – це міжнародний конкурс текстів на тему сталого розвитку та стійкості. Роботи потрібно надіслати на case@oikos-international.org до 30 квітня 2019.

Приз: 1 місце – 6 000 швейцарських франків; 2 місце – 3 000 швейцарських франків; 3 місце – 1 000 швейцарських франків.
Дедлайн: 30 квітня

LABELicious – конкурс інноваційних ідей брендів майбутнього

LABELicious – конкурс інноваційних ідей нових брендів 2025 року. Конкурс створено для того, щоб спонукнути креативних і талановитих молодих дизайнерів задуматися про бренди майбутнього. Завдання дизайнерів – створити бренд, який буде актуальний у 2025 році. Участь у конкурсі безкоштовна. Брати участь можуть молоді професіонали з Європи віком 18-25 років.

Приз: переможець отримає 1 000 € і тижневий тренінг в одного з партнерів конкурсу, а також поїде на виставку Labelexpo Europe 2019 у Брюсселі
Дедлайн: 15 травня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus