Конкурси березня

man

Конкурс від Google для молодих програмістів, можливість виграти поїздку в Португалію для блогерів-мандрівників і Премія принцеси Діани для молоді за соціальну роботу

12th iPhone Photography Awards

Найбільший щорічний конкурс айфонографії. До участі приймаються знімки, зроблені на iPhone, iPad або iPod Touch. Обробка дозволена, але тільки на мобільних пристроях. Плата за участь: від 3,5 $ за один знімок до 65,5 $ за 25 робіт

Приз: три головні призи (будуть оголошені пізніше) і 18 золотих злитків
Дедлайн: 31 березня

Реклама

Конкурс для блогерів-мандрівників від World Nomads Travel

World Nomads Travel шукає трьох блогерів, які готові вирушити до Португалії на тренінг. Тренінг проводитиме професійний письменник-мандрівник Тім Невілл. Для участі кандидатам потрібно написати історію про одну зі своїх мандрівок.

Приз: подорож до Португалії, менторство
Дедлайн: 31 березня

Арбітражний квест для студентів Konrad & Partners’ Moot Court

Компанія Konrad & Partners приймає заявки на п’ятий Arbitrators’ Quest, який відбудеться у Відні навесні 2019.
Мета програми – надати студентам і молодим фахівцям можливість набути практичного досвіду в міжнародному арбітражі.
Приймаються заявки від студентів, випускників і молодих фахівців, зацікавлених у міжнародному арбітражі.
Переможця оберуть на основі заявки, письмової роботи й усних аргументів.

Приз: двомісячне оплачуване стажування в компанії Konrad & Partners у Відні
Дедлайн: 28 лютого

Онлайн-курси

Belfast Photo Festival

Один із найбільших ірландських конкурсів фотографії. Для участі потрібно надіслати від 2 до 6 знімків. Серед членів журі – молодший куратор Tate Modern, редактор Aperture Magazine і старший фоторедактор VICE Media. Плата за участь: 19 £

Приз: 1 000 £
Дедлайн: 8 березня

Конкурс для художників SMACH

SMACH – міжнародний конкурс для художників. Цього року в центрі уваги слово Heimat. Багато хто знає, що це слово не перекладається на велику кількість мов, серед яких англійська та італійська. Мовний бар’єр применшує значення слова до банального концепту «батьківщина», якщо вважати цей концепт правильним.

Приз: десять обраних робіт і проектів отримають приз 2 000 €
Дедлайн: 17 березня

Міжнародний фестиваль фотографії Cortona on the Move

Cortona on the Move – міжнародний фестиваль фотографії, який проводиться в Тоскані, Італія. Конкурсантам потрібно подати на розгляд документальні фотоісторії. У конкурсі можуть брати участь усі охочі. Подати заявку можна в онлайн.

Приз: роботи двох переможців будуть представлені на фестивалі Cortona on the Move. Фестиваль відбудеться в Італії з 11 липня по 29 вересня 2019.
Дедлайн: 2 березня

Премія принцеси Діани

Премія принцеси Діани – найпрестижніша премія для молодих людей, які займаються соціальною і гуманітарною роботою.
З 1999 року більш як 48 000 молодих людей отримали Премію Діани за роботу, яку вони виконують у своїх громадах по всьому світу. Номінувати кандидата можна через онлайн-форму.

Приз: ті, хто отримає премію, візьмуть участь у програмі, спрямованій на розвиток лідерських якостей, навичок управління, спільнот, соціального підприємництва і на використання технологій. Також переможці отримають сертифікат і титул Legacy Award.
Дедлайн: 29 березня

desk3

Фотоконкурс Life Framer

Конкурс Life Framer проходить до квітня 2019. Щомісяця учасникам пропонують нову тему. Тема лютого – «Нічне життя». Оцінювати роботи конкурсантів цього місяця буде Маріон Танде – менеджер відділу фотографії Музею сучасного мистецтва в Нью-Йорку. До участі запрошуються як професіонали, так і аматори. Плата за участь у конкурсі: від 20 $ до 80 $

Приз: покриття витрат та організація персональної виставки в Мехіко
Дедлайн: 28 лютого

RHS Photographic Competition

Конкурс фотографій на рослинну тематику для професіоналів і любителів. Роботи приймаються в дев’яти категоріях. Два окремі призи присудять молодим фотографам: віком до 11 і від 11 до 17 років. Участь у конкурсі безкоштовна.

Приз: 5 000 £ тому, хто здобуде звання «Фотограф року», призи для переможців у категоріях
Дедлайн: 1 березня

Міжнародний студентський конкурс The Challenges of Global Health

Основна ідея конкурсу – зібрати проекти, які теоретично обґрунтовані і пропонують практичне вирішення міжнародних проблем розвитку. Команді потрібно подати заявку (зареєструватися в конкурсі) до 24 березня 2019. Також конкурсантам треба надати підтвердження про зарахування до університету. Проекти приймаються до 15 липня 2019.

Приз: автори найкращого проекту отримають 10 000 швейцарських франків (11 000 $) – 1 команда; проект, який посяде друге місце, отримає 5 000 франків – 2 команди; проект, який посяде третє місце, отримає 2 500 франків – 2 команди. П’ять команд (по одній команді з регіону) запросять до Женеви, для того щоб вони представили свої проекти й відповіли на питання журі й публіки (організатори покривають транспортні витрати і забезпечують проживання).
Дедлайн: 24 березня

Hash Code – конкурс від Google

Hash Code – це конкурс командного програмування від Google для студентів та фахівців з усього світу. Учасникам потрібно створити свою команду й обрати мову програмування, а організатори запропонують інженерну задачу. Конкурс починається з онлайн-відбору. Найкращі команди будуть запрошені до офісу Google на фінал конкурсу.

Приз: 1 місце – 4 000 $; 2 місце – 2 000 $; 3 місце – 1 000 $. Вказану суму отримає кожен учасник команд, які переможуть.
Дедлайн: 25 березня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus