Конкурси березня

dog1 (1)

Щорічний конкурс з айфонографії, можливість отримати премію за внесок у незалежну журналістику й нагорода за цінну дипломну роботу в галузі хімії.

Інноваційний студентський конкурс Borealis Student Innovation Award

Borealis Student Innovation Award – міжнародний конкурс для студентів з усіх куточків світу. Премію можна отримати за найкращу дослідницьку роботу на програмі бакалаврату, магістратури й аспірантури. Документи приймаються англійською мовою на StudentInnovationAward@borealisgroup.com

Приз: сертифікат, поїздка у Швецію, можливість відвідати інноваційний центр та отримати 5 000 € (аспірантам), 2 000 € (магістрам) і 1 000 € (бакалаврам). Переможці зможуть представити свою роботу й обговорити її з членами дослідницької команди Borealis
Дедлайн: 31 березня

Реклама

Фотоконкурс FOTOFILMIC18

Міжнародний конкурс фотографії на вільну тему. Переможець отримає 5 000 $, а найкращі роботи покажуть на виставках у Сеулі, Нью-Йорку, Парижі, Ванкувері та Мельбурні. Плата за участь – 60 $ (подання знімків).

Приз: 5 000 $ для переможця
Дедлайн: 4 березня

11th iPhone Photography Awards

Одинадцятий щорічний конкурс з айфонографії. До участі приймаються знімки, зроблені на iPhone, iPad або iPod Touch. Обробка дозволена, але тільки за допомогою мобільних пристроїв.

Плата за участь: від 3,5 $ за один знімок до 57,5 $ за 25 робіт
Приз: грошова винагорода трьом переможцям, а також 18 золотих злитків для інших учасників
Дедлайн: 31 березня

dog3 (1)

Фотоконкурс для підлітків Future Photo Days

Міжнародний фотофестиваль Odesa Photo Days започаткував конкурс фотографії для підлітків.

Найкращі серії будуть представлені під час вечірніх фотопоказів у межах головної програми фестивалю.

Приз: участь у вечірньому фотопоказі міжнародного фотофестивалю
Дедлайн: 1 березня

ADAMI Media Prize 2018

Стартував прийом заявок на третій конкурс ADAMI Media Prize 2018. До участі запрошуються телекомпанії, продюсерські компанії, журналісти, режисери, продюсери та інші професіонали в галузі медіа з шести країн «Східного партнерства» ЄС – Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України. Три стипендіати пройдуть стажування на каналах Deutsche Welle (Берлін, Німеччина), MDR (Лейпциг, Німеччина) або ARTE (Страсбург, Франція).

Винагороди: грошові призи та стажування
Дедлайн: 1 липня, 1 жовтня

Конкурс на найкращий дизайн футболки

Продемонструй своє бачення концепції «Розірви коло насильства», використавши футболку в ролі полотна.
Головне завдання конкурсу – створити сучасний дизайн для футболки, який якнайкраще розкриватиме заклик: «Розірви коло». Футболка має підходити кожному, хто хоче показати свою активну позицію, спрямовану проти насильства, незалежно від віку й статі. Ідею можна втілити за допомогою колажів, тексту, ілюстрації тощо.

Приз: найкращі дизайни футболок будуть втілені в життя, а переможці отримають грошові нагороди
Дедлайн: 2 березня

RHS Photographic Competition

Конкурс фотографій на рослинну тематику для професіоналів та любителів. Роботи приймаються в дев’яти категоріях. Два окремих призи присудять молодим фотографам віком до 11 й від 11 до 17 років. Участь безкоштовна.

Приз: 5 000 £ власникові звання «Фотограф року», нагороди для переможців у категоріях
Дедлайн: 1 березня

dog2 (1)

Конкурс есе серед студентської молоді Донбасу

Студентське братство Луганської області оголосило конкурс есе серед студентської молоді Донбасу на тему «Ефективна модель студентського самоврядування у моєму ВНЗ». Есе у вільній формі потрібно надіслати на електронну адресу student.lugansk@gmail.com з позначкою «Конкурс есе».

Приз: за результатами конкурсу будуть відібрані 10 переможців, які зможуть взяти участь у програмі студентських міжрегіональних обмінів між ВНЗ Луганської, Донецької, Львівської областей та Києва. Найкращі роботи нагородять дипломами та призами.
Дедлайн: 15 березня

Valeo – конкурс у галузі інновацій для студентів

Valeo – міжнародний студентський конкурс, де студентам потрібно придумати автомобіль майбутнього. Такий автомобіль має бути розумним, креативним, екологічним і цікавим. До участі запрошуються команди складом від двох до п’яти студентів. Проект слід представити англійською. У конкурсі можуть брати участь студенти – представники будь-яких країн і будь-яких вищих навчальних установ, які закінчили школу. Кожен студент може бути учасником тільки однієї команди. Також у команді може бути 1 викладач.

Приз в обсязі 200 000 € буде розділений між трьома найкращими командами.
Дедлайн: 30 березня

Free Media Awards

Fritt Ord Foundation спільно з ZEIT-Stiftung Ebelin und Gerd Bucerius запрошує незалежних журналістів, блогерів, карикатуристів, співробітників інтернет-медіа та газет подати заявку на премію 2018 Free Media Awards.
Надається підтримка журналістам, які працюють незалежно. Організатори премії хочуть нагородити журналістів та працівників сфери медіа й заохотити до внесків у розбудову незалежної журналістики.

Приз: грошова премія
Дедлайн: 2 березня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus