Конкурси квітня

man

Міжнародний студентський конкурс на екологічну тематику, змагання для фотографів-початківців та стипендійна програма для внутрішньо переміщених осіб.

Екохакатон «4-й блок»

Екохакатон «4-й блок» – це змагання для дизайнерів, підприємців та інших креативних спеціалістів, яким не байдужа екологічна ситуація. До участі запрошуються учасники, які зможуть створити робочий прототип сервісу, готовий на розгляд членами журі та потенційними інвесторами. Подавати заявку на участь можна в команді або самостійно.

Приз: сертифікат на 10 000 гривень та екологічні аксесуари
Дедлайн: 20 квітня

Реклама

Стипендійна програма для внутрішньо переміщених осіб

«Київська ініціативна група “Альпбаха”» оголосила про початок Стипендіальної програми для внутрішньо переміщених осіб. Це щорічна стипендійна програма, що покриває участь у Європейському форумі Альпбах, який пройде з 15 по 31 серпня 2018 року в селищі Альпбах, Австрія. Стипендія покриває участь у програмі форуму, навчальні матеріали, посібники для семінарського тижня й програми симпозіумів, проживання в альпійському селищі, сніданки, добові витрати, вечері під час прийомів, транспортні витрати.

Приз: безкоштовна участь у Європейському форумі в Австрії
Дедлайн: 15 квітня

Open Data Challenge

Open Data Challenge – національний конкурс проектів на основі відкритих даних з призовим фондом 2,5 мільйонів гривень. Аудиторія конкурсу – ІТ-спеціалісти, підприємці, громадські активісти, дизайнери, студенти і всі, хто має ідеї щодо використання відкритих даних. Протягом інкубації фіналісти Open Data Challenge працюватимуть над розробкою бізнес-планів, прототипів своїх продуктів і сервісів, а також протестують їх для групи користувачів. Учасникам з інших міст забезпечується проживання в Києві на період програми.

Приз: переможці конкурсу розділять призовий фонд 2 500 000 гривень
Дедлайн: 10 квітня

workspace 3

Конкурс проектних робіт від компанії «Сингента»

Візьми участь у конкурсі, мета якого – зібрати найкращі ідеї щодо вирощування й популяризації високоолеїнового соняшника. Для участі слід у форматі есе запропонувати шлях економічно обґрунтованого вирощування високоолеїнового соняшника, популяризації виробництва та споживання високоолеїнової продукції в Україні. До участі в конкурсі запрошуються студенти й аспіранти природничих напрямів (агрономічного/біологічного) і напряму харчової промисловості, які мають цікаві ідеї щодо розвитку окремих галузей промисловості в Україні.

Приз: головний приз 20 000 гривень + місячне стажування в компанії «Сингента»
Дедлайн: 2 квітня

Конкурс мікрофотографії від Nikon

Конкурс від Nikon, відкритий для мікрофотографії в будь-якому вигляді. Оцінювати роботу будуть за чотирма критеріями: оригінальність, зміст, технічне виконання, візуальне сприйняття. Участь у конкурсі безкоштовна.

Приз: сертифікат на придбання техніки Nikon – 3 000 $ за перше місце, 2 000 $ за друге, 1 000 $ за третє, від 100 до 800 $ для призерів від четвертого по двадцяте місце
Дедлайн: 30 квітня

Leica Oskar Barnack Award

Конкурс для професійних фотографів від виробника фотообладнання Leica. До участі приймаються фотопроекти (10-12 знімків), присвячені взаємодії людини й довкілля. Окремий приз передбачений для фотографів до 25 років: автор найкращого проекту отримає премію Leica Oskar Barnack Award Newcomer, 10 000 € та обладнання Leica такої вартості.
Участь у конкурсі безкоштовна.

Приз: 25 000 € для переможця, по 2 500 € для десяти фіналістів, обладнання Leica
Дедлайн: 5 квітня

Міжнародний студентський конкурс Geneva Challenge

Женевський інститут міжнародних відносин та розвитку оголосив конкурс Advancing Development Goals Contest.
Основна ідея конкурсу – зібрати разом проекти, які теоретично обґрунтовані й пропонують практичне рішення проблем, пов’язаних зі зміною клімату. Проекти повинні виникнути у результаті співпраці 3-5 студентів магістратури або аспірантури з будь-якого куточка світу. Команді треба подати заявку до 16 квітня 2018 року. Також конкурсантам потрібно надати підтвердження про зарахування до університету. Проекти приймаються до 20 серпня 2018 року.

Приз: автори найкращого проекту отримають 10 000 швейцарських франків (11 000 $) – 1 команда; проект, який посів друге місце, одержить 5 000 франків – 2 команди; проект, який посів третє місце, буде нагороджений 2 500 франків – 2 команди. П’ять команд (по одній команді з регіону) будуть запрошені до Женеви, щоб представити свої проекти й відповісти на питання журі та публіки. Організатори покривають транспортні витрати й забезпечують проживанням.
Дедлайн: 16 квітня

workspace2

PhotOn Festival 2018

Іспанський конкурс для фотографів-початківців. Для участі потрібно надіслати портфоліо (до 30 знімків) і заповнити заявку на сайті конкурсу.

Приз: два призи по 1 000 €
Дедлайн: 10 квітня

Міжнародний конкурс естампа

On Paper, організація, що розміщується в Барселоні, оголосила другий конкурс естампа. У цьому році On Paper співпрацює зі студією друку в Глазго, де й будуть виставлені переможні роботи. Журі визначить 10 фіналістів та переможців конкурсу. Кожен учасник може подати лише одну роботу, виконану на папері розміром 300×400 міліметрів. Робота має бути зроблена будь-якою традиційною технікою гравюри. Зокрема, це може бути стенд, літографія, монотипія, лазерний друк, фотополімер. Цифрові роботи не приймаються.

Приз: роботи фіналістів будуть розміщені в студії друку в Глазго у Шотландії, а переможець отримає 1 000 €. Друге місце – 300 €.
Дедлайн: 1 квітня

Конкурс для школярів Science Without Borders Challenge

Science Without Borders Challenge – це міжнародний конкурс мистецтва, присвячений збереженню, захисту й відновленню Світового океану й водних ресурсів. Конкурс створено, щоб залучити школярів та вчителів до захисту океану через різні форми мистецтва. Тема конкурсу Science Without Borders Challenge звучить так: «Чому кораловий риф важливий?»
У конкурсі можуть брати участь учні середньої та старшої школи віком від 11 до 19 років. Кандидатами можуть бути представники всіх країн світу.

Приз: грошова винагорода від 200 $ до 500 $.
Дедлайн: 23 квітня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus