Конкурси лютого

art

Конкурс відеороликів для школярів, премія за найкращу дослідницьку роботу для студентів і міжнародна конкурсна програма для фотожурналістів

Міжнародний конкурс дизайнерів Best in Design

Міжнародний конкурс дизайнерів нового рівня. У конкурсі можуть брати участь дизайнери з різних країн світу до 30 років. Конкурс відкритий як для індивідуальних, так і для групових робіт. На конкурс можна подати роботи, виконані після 1 січня 2017. Кожен учасник або група учасників може подати на розгляд необмежену кількість робіт.

Приз: ґран-прі – 4 000 € + можливість стажуватися в дизайнерській компанії; за 1 місце – 1 000 € + можливість стажуватися в дизайнерській компанії; за 2 місце – 300 €; за 3 місце – 100 €.
Дедлайн: 17 лютого

Реклама

Student Video Contest

У рамках національної програми Сполучених Штатів Америки Population Education організовано конкурс відеороликів для школярів. Школярі повинні створити коротке відео (не більш як 60 секунд), присвячене зростанню населення планети.

Приз. Переможці серед учнів старших класів отримають: 1 місце – 1 000 $; 2 місце – 500 $; 3 місце – 250 $. Переможці серед учнів середніх класів отримають: 1 місце – 500 $; 2 місце – 250 $.
Дедлайн: 28 лютого

ZEISS Photography Award 2019

Фотоконкурс від ZEISS і World Photography Organisation. Для участі потрібно завантажити від 5 до 10 знімків на тему «Несподіване». Участь у конкурсі безкоштовна.

Приз: об’єктиви ZEISS на суму 12 000 €, поїздка на церемонію нагородження в Сомерсет-Хаус у Лондоні, участь у виставці
Дедлайн: 8 лютого

онлайн-курси вересня

Food Photographer of the Year

Відомий міжнародний конкурс фуд-фотографії. Заявки приймаються у двадцяти категоріях. Плата за участь: 30 £ за п’ять знімків, по 6 £ за кожен додатковий

Приз: 5 000 £ для володаря ґран-прі, спеціальна премія від Fujifilm, додаткові призи для переможців у категоріях
Дедлайн: 10 лютого

Scholarship Program від Homus

Homus.org – сервіс, що пропонує огляди топ-продуктів для будинку, розігрує стипендію 3 000 $. Студентам потрібно провести дослідження на тему «Як виглядатиме електронна комерція у 2030 році – тренди та ідеї» (How e-commerce will look like in 2030 – Trends and ideas). Автор найкращого дослідження отримає 3 000 $. Гроші перерахують безпосередньо до закладу освіти, що його конкурсант відвідує або відвідуватиме найближчої чверті.

Приз: автор найкращого дослідження отримає 3 000 $
Дедлайн: 28 лютого

Verallia Design Awards

Французька компанія Verallia запрошує взяти участь у міжнародному конкурсі дизайну скляних упаковок «Преміум-упаковка майбутнього». Студентам пропонують створити особливу скляну упаковку, яку можна буде запустити в серійне виробництво. Фінал конкурсу відбудеться в Парижі в червні 2019. Брати участь можуть студенти факультетів маркетингу й дизайну. Також дозволено брати участь студентам інших факультетів.

Приз: головний приз у кожній категорії – 10 000 ₴ (365 $)
Дедлайн: 18 лютого

Міжнародний конкурс фотожурналістики

Міжнародний конкурс фотожурналістики імені Андрія Стеніна. Мета конкурсу – просування й підтримка молодих фотографів у їхньому прагненні стати професіоналами. У конкурсі можуть брати участь професійні фотографи всіх національностей від 18 до 34 років. Конкурсанти можуть подати тільки 1 фотографію або серію максимум із 12 знімків у кожній категорії. Роботи приймаються у форматі JPG. Розмір фотографії по довгій стороні має бути не менш ніж 2 200 пікселів і не більш ніж 5 700 пікселів (не більш ніж 20 мегабайтів).

Приз: ґран-прі – грошовий приз в обсязі 700 000 рублів (отримає один переможець); перше місце в кожній номінації за один знімок і серію – 100 000 рублів; друге місце – 75 000 рублів; третє місце – 50 000 рублів. Спонсори конкурсу можуть запропонувати додаткові призи.
Дедлайн: 28 лютого

workspace

PDN Photo Annual ‘19

До участі у фотоконкурсі від журналу Photo District News приймаються знімки в дев’яти категоріях, серед яких – знімання реклами, фотокниги, знімки для фотостоків і документалістика. Оцінювати роботи будуть керівники фотослужб відомих видань (Wired, Vanity Fair, The Wall Street Journal), а також інші представники фотоіндустрії. Приймається необмежена кількість знімків або серій.

Приз: 5 000 $ – для переможця; 4 000 $, 2 500 $ і 2 000 $ – для володарів спеціальних призів; публікація в червневому випуску журналу PDN; членство в спільноті PHOTO+ на рік; інші призи.
Дедлайн: 4 лютого

Творчий конкурс Imagine Europe

Imagine Europe – конкурс, до участі в якому запрошуються всі охочі різного віку й національностей. Конкурсантам потрібно представити, якою вони бачать Європу у 2050 році, і передати свої ідеї через есе й відеоролик. У конкурсі можуть брати участь громадяни всіх країн, представники всіх національностей і особи будь-якого віку.

Приз: 5 конкурсантів отримають по 500 € кожен і будуть запрошені на міжнародний семінар. Усі витрати, пов’язані з відвідинами семінару, покриють організатори конкурсу.
Дедлайн: 28 лютого

Інноваційний студентський конкурс Borealis Student Innovation Award

Borealis Student Innovation Award – міжнародний конкурс для студентів з усіх куточків світу. Основна місія конкурсу – оцінити творчість через інновації. Премію можна отримати за найкращу дослідницьку роботу на програмі бакалаврату (кваліфікаційну роботу), на програмі магістратури (дипломну роботу) і на програмі аспірантури (дисертацію).
Брати участь у конкурсі можуть студенти, які проводять дослідження в галузі стійкості, хімії, полімерної хімії, полімерної науки, полімерної аналітики, технічної хімії, механічної та промислової інженерії або дослідження, зосереджені на використанні поліолефінів, олефінів, базових хімікатів. Дослідницька робота має бути написана не пізніше ніж 2 роки тому і закінчена до кінця лютого 2019.

Приз: можливість відвідати інноваційний центр в Австрії; аспірантам – отримати 5 000 €; магістрантам – отримати 2 000 €; бакалаврантам – отримати 1 000 €. Переможці зможуть представити свою роботу та обговорити її з членами дослідницької команди Borealis.
Дедлайн: 1 березня

International Contest Honouring Fine Art Photography

Конкурс художньої фотографії. До участі приймаються як поодинокі знімки, так і серії фотографій у двадцяти категоріях.

Приз: для переможця серед професіоналів – 3 000 $; для переможця серед любителів – 2 000 $.
Дедлайн: 10 лютого

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus