Конкурси грудня

girl (1) (1)

Конкурс відеосемінарів у сфері біології, міжнародний хакатон Digital age та нагорода за досягнення в журналістиці.

Програма для молодих підприємців Westerwelle Young Founders

Westerwelle Young Founders – це 6-місячна програма для молодих підприємців з країн, що розвиваються. Програма спрямована на те, щоб познайомити молодих засновників з усього світу один з одним і з берлінською сценою стартапів та допомогти їм у подальшому розвитку їхніх підприємницьких навичок.

Приз: участь у конференції в Берліні, наставництво
Дедлайн: 3 грудня

Реклама

Міжнародний хакатон Digital age

Міжнародний хакатон, спрямований на розробку рішень у галузі нейротехнологій, штучного інтелекту, технологій віртуальної і доповненої реальностей, компонентів робототехніки та сенсорики і пошук алгоритму їхнього застосування в соціальних сферах. Хакатон пройде у 2 етапи: заочний етап 15 листопада – 3 грудня, очний етап 5–6 грудня в м. Мехіко (Мексика) і 10–11 грудня в Сан-Паулу (Бразилія). Для участі потрібно надіслати презентацію проєктної ідеї на тему хакатону.

Приз: підтримка на висвітлення проєкту, додаткові призи
Дедлайн: 3 грудня

The Aftermath Project Photography Grants

У конкурсі можуть брати участь професійні фотографи з усього світу, які бажають реалізувати проєкт про боротьбу з наслідками військових конфліктів. Для участі слід надіслати заявку, опис проєкту, портфоліо (до 30 знімків) і супровідні підписи до фотографій. Участь безкоштовна.

Приз: 25 000 доларів
Дедлайн: 6 грудня

Mobile Photography Awards

Один із найвідоміших конкурсів мобільної фотографії. Роботи приймаються у 20 категоріях: від «Пейзажів» до «Документальної фотографії». Плата за участь: 15 доларів за один знімок, 30 доларів – за три, 50 доларів – за шість і 100 доларів за 15 знімків.

Приз: 3000 доларів, участь у виставці
Дедлайн: 10 грудня

boy

The European Press Prize

Нагороди за досягнення в журналістиці. Подавати заявки можуть журналісти, які працюють або представляють одну із 47 країн Ради Європи. Статті можуть бути будь-якою мовою, але мають супроводжуватися коротким резюме англійською мовою (не більше 250 слів), в якому потрібно описати тему статті, її вплив.

Приз: переможець кожної категорії отримає 10 000 євро
Дедлайн: 13 грудня

Young Scientist Seminars Competition

Young Scientist Seminars – конкурс відеосемінарів у сфері біології. До участі запрошують студентів аспірантури та молодих науковців, що навчаються / працюють у сфері біологічних наук.

Приз: переможцям оплатять поїздку до Каліфорнійсього університету в Сан-Франциско (США) навесні 2020 року, де вони зможуть відвідати науковий семінар. Також переможець отримає 500 доларів.
Дедлайн: 16 грудня

Young Social Entrepreneurs (YSE) Programme

Учасники навчатимуться в найкращих соціальних підприємців і професіоналів бізнесу. Семінар YSE триватиме 4 дні в березні 2020 року в Сінгапурі. Найкращі учасники отримають менторську підтримку й фінансування для своїх проєктів. У межах програми також передбачені навчальні поїздки за кордон. Заявки приймаються від молодих активістів і підприємців, які мають унікальні ідеї та прагнуть розвиватися.

Приз: фінансування проєктів, менторська підтримка
Дедлайн: 15 грудня

Wellcome Photography Prize

Конкурс, присвячений темі здоров’я. Заявки приймаються в п’яти категоріях, серед яких «Приховані світи» і «Соціальна перспектива». Найкращі знімки також будуть продемонстровані на виставці в Лондоні. Участь безкоштовна.

Приз: 15 000 фунтів стерлінгів для володаря гран-прі, 1250 фунтів стерлінгів для переможців у категоріях
Дедлайн: 16 грудня

Wildlife Photographer of the Year

Організаторам цікаві фотороботи, які підвищують рівень обізнаності про красу і «крихкість» світу дикої природи. Вікові категорії: конкурс для дорослих (для фотографів, старших за 18 років); конкурс для молоді (для фотографів віком 17 років і молодше). Заявка подається онлайн (вартість подання заявки на участь у конкурсі: для дорослих – 30 фунтів стерлінгів, для молодих фотографів – безкоштовно).

Приз: 1000 фунтів стерлінгів, сертифікат і поїздка до Лондона на церемонію нагородження
Дедлайн: 12 грудня

girl (1)

Ikei Photo Contest

Ikei Photo Contest – це міжнародний конкурс соціальної та корпоративної фотографії. Категорії конкурсу: Social life; Company life. Кожен конкурсант може надати не більше 2 фотографій у кожній категорії.

Приз: перше місце – 1000 євро; друге місце – 600 євро та 10 заохочувальних призів
Дедлайн: 31 грудня

Грант на проведення дослідження у Флориді

The Wolfsonian, самостійне відділення Міжнародного університету Флориди в Маямі, надає стипендії для наукових досліджень. Дослідницькі стипендії присуджуються на термін від трьох до чотирьох тижнів. Програма відкрита для дослідників з як мінімум магістерським ступенем, які мають професійні досягнення у відповідних галузях.

Приз: грант покриває проживання, авіапереліт і все потрібне для проведення дослідження
Дедлайн: 31 грудня

Sony World Photography Awards

Конкурс від Sony і World Photography Organisation поділений на категорії: для професіоналів, молоді, студентів і загальна категорія. До участі приймаються як окремі знімки, так і фотопроєкти.

Приз: 25 000 доларів для володаря гран-прі, поїздка до Лондона на нагородження та участь у підсумковій виставці для переможців у категоріях
Дедлайн: 7, 14 січня

ZEISS Photography Award 2020

Конкурс від World Photography Organisation і виробника оптичного устаткування ZEISS. Тема цього року – «Бачачи більше: відкриття». Для участі потрібно відправити від 5 до 10 знімків. Участь безкоштовна.

Приз: фотообладнання ZEISS на суму 12 000 євро; 3000 євро на реалізацію свого проєкту
Дедлайн: 4 лютого

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus