Конкурси грудня

girl2

Міжнародний конкурс есе на тему наркозалежності, конкурс фотографії від Sony і гранти від організації Peace First на реалізацію суспільно корисного проекту

Mobile Photography Award

Один з найвідоміших конкурсів мобільної фотографії. Роботи приймаються у двадцяти категоріях: від «Автопортрету» до «Дикої природи». Плата за участь: 15 $ за один знімок, 30 $ за три, 50 $ за шість і 100 $ за 15

Приз: 3 000 $, участь у виставці
Дедлайн: 9 грудня

Реклама

Конкурс грантів від організації Peace First

Некомерційна організація Peace First, що розташовується в Бостоні, США, бажає заохотити молодь здійснювати позитивний вплив на свої громади через співчуття, мужність і лідерство. Peace First допоможе молодим людям утілити в життя свої ідеї та реалізувати проекти.

Приз: грант на реалізацію проекту
Дедлайн: 31 грудня

Конкурс для підлітків Google Science Fair

Разом з партнерами – підрозділом LEGO Education, журналами National Geographic та Scientific American і компанією Virgin Galactic – команда Google Science Fair організовує конкурс для підлітків-новаторів. Google розподілить учасників у вікові групи: 13-15 і 16-18 років.

Двадцять фіналістів, враховуючи всіх учасників команд, будуть нагороджені путівками до Маунтін-В’ю (Каліфорнія, США) і зможуть узяти участь у спеціальному заході для фіналістів у липні 2019 року. Крім цього, кожен фіналіст отримає призи від партнерів, зокрема комплекти LEGO Education Goodie Bag і Virgin Galactic Goodie Bag, а також річну передплату на журнали Scientific American і National Geographic.

Приз: 50 000 $
Дедлайн: 12 грудня

Електронний кабінет вступника

Odesa Photo Days 2019

Головний приз конкурсу – участь у виставці «Точка зору», що пройде в рамках фестивалю Odesa Photo Days у квітні 2019 року. Щоб узяти участь у конкурсі, потрібно заповнити заявку й надіслати один фотопроект (документ у форматі PDF до 10 сторінок, кількість фотографій необмежена). Плата за участь: 15 € (400 гривень)

Приз: участь у фестивалі Odesa Photo Days
Дедлайн: 16 грудня

Міжнародний студентський конкурс есе

Carnegie Council for Ethics in International Affairs оголосила десятий щорічний конкурс есе для студентів усіх національностей. Тема есе: «Чи важливо жити в демократії?». Есе має містити визначення / пояснення концепту демократії (написане своїми словами) і пояснення, чому демократія важлива або неважлива. Есе будуть оцінюватися в трьох категоріях: студенти магістратури / аспірантури, студенти бакалаврату, учні старших класів.

Приз: 1 місце – подарунковий сертифікат Amazon на 300 $;
2 місце – подарунковий сертифікат Amazon на 150 $;
3 місце – подарунковий сертифікат Amazon на 75 $.
Дедлайн: 31 грудня

Конкурс фотографій дикої природи

Wild Photographer of the Year (http://www.nhm.ac.uk/content/dam/wpy/Adult%20competition/wpy-55/WPY55_call_for_entries_RUSSIAN.pdf) – конкурс фото, що підвищить рівень обізнаності стосовно краси дикої природи.

Приз: грошові нагороди. Переможець у кожній категорії отримає сертифікат і поїде до Лондона на церемонію нагородження.
Дедлайн: 13 грудня

Annual CGTrader Scholarship

Конкурс есе від CGTrader про те, як інноваційні технології трансформують наше життя. Конкурсантам потрібно написати есе на тему: «Наше життя на космічному кораблі: майбутнє людства» (Our life on a spaceship: the future of mankind). Студентам треба подумати про те, як зміниться життя, коли люди перебуватимуть у невагомості.

Приз: 3 000 $ на освітні витрати. Автор найкращого есе отримає 2 000 $, двоє фіналістів – по 500 $.
Дедлайн: 15 грудня

робоче місце

Sony World Photography Awards

Міжнародний конкурс фотографії від Sony. Конкурс проводиться в таких категоріях: професійні фотографи, відкрита категорія, молодь, студент.

Дедлайн: 11 січня

Міжнародний конкурс есе від Castle Craig Hospital

Лікарня Castle Craig Hospital у Шотландії запрошує студентів бакалаврату, магістратури та аспірантури взяти участь у міжнародному конкурсі есе.

Приз: ґран-прі – 1 000 £, друге місце – 250 £
Дедлайн: 30 грудня

Wellcome Photography Prize 

Конкурс присвячений темі здоров’я і його впливу на стан суспільства. Заявки приймаються в чотирьох категоріях, серед яких «Приховані світи» і «Спалахи». Найкращі знімки також будуть продемонстровані на виставці в Lethaby Gallery (Центральний коледж мистецтва та дизайну імені Святого Мартіна, Лондонський університет мистецтв), що пройде з 4 по 13 липня 2019 року. Участь у конкурсі безкоштовна.

Приз: 15 000 £ для володаря ґран-прі, 1 250 £ для переможців у категоріях
Дедлайн: 17 грудня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus