Дайджест конкурсів на грудень

зима

Виграй €500 за публікацію матеріалу про Білорусь, отримай премію за наукову роботу та стань переможцем конкурсу мобільної фотографії. Ще більше конкурсів на грудень – в огляді «Студвею».

Mobile Photography Awards

Конкурс мобільної фотографії, на який заборонено подавати роботи з комп’ютерною обробкою. Фото приймаються у 19 категоріях, серед яких: «Автопортрет», «Документальна фотографія», «Дика природа» і «Фотоесе».

Приз: 3 000 $ для володаря гран-прі, 500 $ для переможця в категорії «Фотоесе».

Дедлайн: 3 грудня.

Реклама

Конкурс для молодих дизайнерів «Свобода від насильства»

Студенти, молоді дизайнери (автори чи авторські групи до 5 людей віком до 35 років) з України та закордону можуть брати участь у конкурсі «Свобода від насильства». Для цього треба створити дизайн плакатів на тему попередження насильства щодо жінок і надіслати макети у форматі EPS на пошту maryna.grudiy@healthright.org.

Приз: €100-400.

Дедлайн: 8 грудня.

Конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів

Конкурс на здобуття премії за роботи в галузі природничих, технічних і соціогуманітарних наук від НАН України. Премії присуджуються окремим авторам або колективу авторів за кращі наукові роботи, а також за серії наукових робіт з єдиної тематики, за відкриття й винаходи. У конкурсі можуть брати участь наукові співробітники, викладачі, стажери-дослідники, аспіранти науково-дослідних установ, вищих навчальних закладів віком до 35 років включно, студенти вишів, а також аспіранти та студенти зарубіжних країн, які навчаються в наукових установах і ВНЗ України.

Приз: грошові нагороди.

Дедлайн: 15 грудня.

Конкурс відео- та фоторобіт про волонтерський рух в Україні

Українська національна спілка журналістів у співпраці з департаментом масових комунікацій Харківської ОДА оголосила конкурс фото- й відеоробіт, присвячених волонтерському руху в Україні. До участі приймаються матеріали від аматорів і професіоналів.

Приз: MacBook Pro, iPhone 6 (64mb), Adobe Photoshop Lightroom 6, Final Cut Pro та інша техніка.

Дедлайн: 15 грудня.

зима

Міжнародний конкурс студентських есе

Студенти з усього світу запрошуються до участі в конкурсі есе Infoparrot. Приймаються роботи обсягом 1 000-1 600 слів на тему впливу Інтернету і трендів у світовій економіці.

Приз: 1 250 $.

Дедлайн: 31 грудня.

Конкурс фотографій Totally Lost 2015

Конкурс фото- й відеодослідження архітектури тоталітарних режимів. Учасники можуть надіслати до десяти фотографій і/або одне відео на задану тематику. До кожної роботи слід додати короткий опис англійською та італійською мовами. Усі роботи мають бути оригінальними.

Приз: фінансова допомога на придбання фото- та відеотехніки.

Дедлайн: 31 грудня.

Конкурс фотографій від Sony World Photography Organisation

Професійні фотографи й любителі можуть подавати роботи на конкурс фотографій від Sony і World Photography. Серед номінацій є дві категорії: документальна і художня фотографія, кожна з яких складається ще з семи підкатегорій. До участі приймаються фотопроекти з 3-10 знімків.

Приз: фінансова нагорода в розмірі 25 000 $.

Дедлайн: 12 січня.

робочий стіл

Конкурс журналістських публікацій про Білорусь

Конкурс для журналістів, які у 2015 році публікували матеріали про Білорусь: про політику, економіку, міжнародні відносини чи культуру. Приймаються матеріали, опубліковані в період між 1 січня та 31 грудня 2015 року. Статті оцінюватиме міжнародне журі, що складається з провідних медіафахівців із Данії, Великобританії, Білорусі та Польщі.

Приз: €500 та €300. Переможець поїде у редакцію The Guardian у Лондоні.

Дедлайн: 16 січня.

Конкурс із веб-дизайну серед студентів

Студентів і школярів запрошують взяти участь у дистанційному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки. Переможців визначатимуть у номінаціях: «Краща графічна реалізація», «Краща програмна реалізація», «Краще інформаційне наповнення», «Краща 2D-растрова графіка», «Найкраща 2D-векторна графіка», «Найкраща 3D-графіка», «Краща GIF-анімація», «Краща Flash-анімація», «Краща 3D-анімація». Тему завдання розмістять на сайті конкурсу 28 грудня.

Приз: подарунки та фінансове заохочення.

Дедлайн: 18 січня.

Конкурс соціальної відеореклами щодо проблем вимушених переселенців

Фестиваль соціальної відеореклами Molodiya Festival спільно з Агентством ООН у справах біженців і креативним агентством PROVID оголосили конкурс на найкращу соціальну відеорекламу щодо проблем вимушених переселенців. До участі приймаються роботи хронометражем до 1 хв. Бітрейт − не менше 15 mbps.

Приз: 1 місце − 7 000 грн.; 2 місце − 4 000 грн.; 3 місце − 3 000 грн.

Дедлайн: 20 січня.

Фото: stock-up.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus