Конкурси листопада

workspace3

Міжнародний конкурс для студентів у сфері дизайну, фінансова допомога для журналістів на проведення розслідування та IT-грант від iLounge.

Конкурс на найкращий постер до Всесвітнього дня продовольства

Конкурс від ООН на найкращий постер до Всесвітнього дня продовольства. До участі запрошують дітей та підлітків віком від 5 до 19 років. Для участі слід подати картину на тему «Відсутність голоду» (Zero Hunger).

Приз: переможці отримають сертифікат і подарунки
Дедлайн: 8 листопада

Реклама

Luis Valtueña Humanitarian Photography Award

Конкурс відкритий для професійних фотографів і фотографів-початківців зі всього світу. Мета – привернути увагу до питань порушення прав людини, соціальної ізоляції, збройних конфліктів, стихійних лих і міграції.

Кожен конкурсант може подати не більше 10 фотографій, які можуть бути індивідуальними роботами або частиною серії.

Приз: 6000 євро на реалізацію фотопроєкту, що складається з 50 фотографій і відеоролика тривалістю 30 хвилин
Дедлайн: 8 листопада

Міжнародний конкурс фотографії ASISAFoto

Міжнародний конкурс фотографій Asisa відкритий у шести категоріях: свобода вибору; дитинство і/або материнство; природа; домашні тварини; посмішки; мандрівники. Реєстрація в конкурсі відкрита для фотографів-аматорів або професійних фотографів із будь-якої країни світу.

Приз: призовий фонд конкурсу – 38 000 євро. Журі визначить переможців у кожній із шести категорій
Дедлайн: 24 листопада

Міжнародний конкурс для дизайнерів інтер’єру 3M for Design

3M for Design – міжнародний конкурс для дизайнерів, архітекторів, студентів та інших творчих особистостей з усього світу. Конкурс проводиться з метою пошуку нових меблевих рішень, у яких замість традиційних методів механічного кріплення використовуються клейові системи 3M. Організатори запрошують конкурсантів розробити новий предмет інтер’єру, що може бути зібраний виключно з використанням клейових систем 3M замість традиційних методів механічного кріплення (гвинти, заклепки, пайка).

Приз: 5000 євро
Дедлайн: 25 листопада

workspace

Metro Photo Challenge 2019

Фотоконкурс від газети Metro. Учасникам конкурсу потрібно подати фотографії, що стосуються теми #MetroMoments. У конкурсі можуть брати участь усі фотографи (професіонали та аматори) незалежно від віку і національності.

Приз: гран-прі – семиденна фотоподорож до Африки. Організатори оплачують переліт фотографа, проживання, транспортування, фото екскурсії з гідом. Також знімки переможців будуть опубліковані в газеті Metro в усіх містах і країнах, у яких виходить газета
Дедлайн: 28 листопада

Eurazeo Annual Photo Competition

На конкурс приймають роботи професійних фотографів, їхніх асистентів і студентів, які вивчають фотографію. Кожен учасник має відправити в оргкомітет резюме і 10 знімків на тему «Розкажіть нам історію» з підписами. Участь безкоштовна.

Приз: 10 000 євро для володаря гран-прі, 5000 євро за найкращу роботу молодого фотографа, участь у виставці в Парижі
Дедлайн: 30 листопада

Smithsonian Photo Contest

Конкурс фотографії від сайту Smithsonian.com. Роботи приймають у шести категоріях, у кожну з яких можна подати до 15 знімків про людей, подорожі й природу. Участь безкоштовна.

Приз: 2500 доларів і подорож на острів Санібел
Дедлайн: 30 листопада

Stanford Design Challenge 2020

Конкурс для студентів у сфері дизайну. Учасникам пропонують створити дизайн для продукту, послуги або програми, що вирішує проблему «Скорочення розриву в нерівності: забезпечення доступності». Проєкти можуть бути націлені на здоров’я і добробут молоді; рішення, які дозволяють людям залишатися у своїх будинках; рішення, які приносять поживну їжу людям; моніторинг здоров’я та лікування хронічних захворювань.

Приз для фіналістів: 1000 доларів США на прототип і підготовку до фіналу; менторство від досвідченого професіонала; оплачувана поїздка на фінал до Стенфордського університету у квітні 2020 року.
Переможці отримають: 1 місце – 10 000 доларів США, 2 місце – 5000 доларів США, 3 місце – 2000 доларів США
Дедлайн: 6 грудня

як обрати професію

Nobrow Short Story Competition

Тема конкурсу коротких текстів – «Цензор». У матеріалі може йтися про цензуру минулого, сьогодення і майбутнього, наслідки цензури та інше. Конкурс є відкритим для письменників (також початківців) будь-якої національності.

Приз: переможець отримає 2000 фунтів стерлінгів
Дедлайн: 9 грудня

Міжнародний дизайнерський конкурс

Відкрито прийом робіт на п’ятий конкурс International Lighting Design Competition. Цього року конкурс присвячений значенню світла в кризових ситуаціях. У конкурсі можуть брати участь професіонали (з досвідом роботи не більше 5 років), студенти, дизайнери, викладачі, фірми, індустріальні дизайнери, архітектори, інженери, ландшафтні дизайнери, художники.

Приз: переможці розділять між собою 8500 доларів. Автор найкращого проєкту отримає 5000 доларів. Також переможець отримає можливість відвідати міжнародний ярмарок LIGHTFAIR International. Друге місце – 2500 доларів. Третє місце – 1000 доларів.
Дедлайн: 8 грудня

Гранти для журналістів із Європи, Азії та Африки

Journalismfund.eu – незалежна некомерційна організація, створена з метою стимулювання поглибленої транскордонної журналістики в Європі, – надає робочі гранти для змішаних груп африканських, азіатських і європейських журналістів для розслідування транскордонних незаконних фінансових потоків, зловживань податками і корупції в Африці, Азії та Європі.

Подати заявку можуть тільки міжконтинентальні журналістські команди, що складаються щонайменше з одного африканського, одного азіатського і/або одного європейського журналіста. Кожна команда має складатися з журналістів-представників двох континентів.

Приз: фінансування проєкту – 50 000 євро
Дедлайн: 16 грудня

International Wildbird Photo Competition

Фотоконкурс на тему поширення знань про птахів та сприяння їхньому збереженню. Участь відкрита для фотографів-аматорів та професіоналів.

Приз: гран-прі – 1500 євро; 1-ша премія у кожній категорії – 800 євро та інші призи
Дедлайн: 2 грудня

IT-грант від iLounge

Компанія iLounge оголосила про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вищих навчальних закладів за написання найкращої статті на ІТ-тематику.

Приз: 10 000 грн
Дедлайн: 1 січня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus