Конкурси жовтня

workspace 4

Конкурс із міжнародного гуманітарного права, грант на участь в артрезиденції для фотографів і премія для молодих дизайнерів

Конкурс із міжнародного гуманітарного права

Всеукраїнський конкурс із міжнародного гуманітарного права, що відбудеться в Києві 26-28 листопада 2019 року. Це триденна подія, що складається з низки адвокаційних сесій між студентськими командами і вступного воркшопу за участю експертів та практиків у сфері міжнародного гуманітарного права. Конкурс дасть учасникам змогу побути юристами-практикантами і вирішити змодельовані збройні конфлікти. Кожен юридичний факультет будь-якого українського закладу вищої освіти може номінувати для участі одну команду в складі трьох студентів-юристів.

Приз: кубок «Найкраща команда»; індивідуальний кубок «Найкращий гравець»; участь у міжнародній літній школі з міжнародного гуманітарного права; оплата реєстраційного збору та квитків в обидві сторони; набори літератури з міжнародного гуманітарного права.
Дедлайн: 7 жовтня

Реклама

Women Photographers Grant

Грант для жінок-фотографів. Для участі потрібно надіслати один фотопроєкт (до 20 знімків) і його опис. Імена переможниць оголосять у листопаді 2019 року. Плата за участь – £ 18.

Приз: £ 5 000, £ 2 000 і £ 1 000 для трьох переможниць; серед додаткових призів – £ 2 000 для найкращого фотографа до 30 років, публікація трьох робіт на сайті «Vogue Italia» і соло-виставка на Verzasca Foto Festival.
Дедлайн: 10 жовтня

Конкурс молодих графічних дизайнерів «MTI Upgrade»

«Група компаній “МТІ”» спільно з провідними українськими креативними агенціями розпочала конкурс із розробки свого нового логотипа серед молодих графічних дизайнерів віком від 16 до 25 років. Проєкт «MTI Upgrade» дає змогу створити потужний кейс для свого портфоліо та увійти в історію великого бізнесу початківцям: талановитим школярам, студентам профільних факультетів і дизайнерам, які працюють.

Приз: переможець отримає грошову винагороду в обсязі 25 000 грн; також три призери зможуть пройти оплачуване місячне стажування в «Групі компаній “MTI”», а ще три отримають сертифікати на покупки в мережі магазинів «INTERTOP».
Дедлайн: 11 жовтня

Fine Art Photography Award

Конкурс художньої фотографії. До участі приймаються як поодинокі знімки, так і серії фотографій у 20 категоріях. Плата за участь – від $ 15 до $ 25 для любителів і від $ 20 до $ 30 для професіоналів.

Приз: $ 3 000 для переможця серед професіоналів і $ 2 000 для переможця серед аматорів
Дедлайн: 13 жовтня

Jon Schueler Scholarship для фотографів

Грант на участь в артрезиденції для фотографів. Заявка повинна містити опис і приклади попередніх робіт, план проєкту, резюме та опис витрат на поїздку до Единбурга для співбесіди. Участь безкоштовна.

Приз: тримісячна артрезиденція на острові Скай (Шотландія)
Дедлайн: 14 жовтня

workspace 3

Travel Photographer of the Year 2019

Щорічний конкурс тревел-фотографії. Подати свої роботи можна відразу в декількох із 10 категорій, серед яких «Мистецтво подорожі», «Від заходу до світанку», «Люди і культури». Плата за участь – від £ 8 до £ 30.

Приз: £ 4 000 – премія для переможця; призи для переможців у категоріях; серед додаткових призів – фотообладнання «Fujifilm».
Дедлайн: 15 жовтня

Kokuyo Design Award

Конкурсантам потрібно створити будь-яке канцелярське приладдя, меблі або інструмент для використання в робочих, навчальних і житлових цілях. Брати участь у конкурсі можуть корпорації, організації, групи дизайнерів. Також приймаються індивідуальні роботи. Вік, стать, громадянство, національність і досвід роботи не мають значення.

Приз: найкращий дизайн отримає 2 000 000 єн – близько $ 18 000; троє фіналістів отримають по 500 000 єн (близько $ 4 500); також передбачені спеціальні призи.
Дедлайн: 18 жовтня

Міжнародний конкурс від «Toyota»

Конкурс ідей щодо поліпшення обробки багажу в аеропортах від «Toyota». У конкурсі можуть брати участь студенти-дизайнери (бакалаврату або магістратури) і випускники університетів 2019 року з усього світу. Хоча конкурс присвячений промисловому дизайну, дизайну продукції і транспортному дизайну, студенти з досвідом роботи у сфері бізнесу, моди, інженерії та архітектури також можуть представити свої роботи. Заявку на участь можна подати в онлайн.

Приз: € 5 000, € 3 000, € 2 000; фіналісти зможуть подати заявку на шестимісячне оплачуване стажування в дизайн-центрі «TMHE».
Дедлайн: 22 жовтня

Конкурс сучасного мистецтва

Міжнародний конкурс сучасного мистецтва від Moho Art Association. Приймаються всі види сучасного мистецтва: малюнки, картини, скульптури, фотографії, графіка, відео, інсталяції, мультимедіа. У конкурсі можуть брати участь представники мистецтва або групи представників мистецтва та професіоналів з будь-якої країни. Журі визначить 18 конкурсантів, які візьмуть участь у фінальній виставці. Виставка відбудеться 11-21 грудня 2019 року в Centro Culturale di Milano (Італія). Для участі в конкурсі потрібно подати заявку, реєстрація в конкурсі платна – € 40.

Приз: перше місце – € 3 000, друге місце – € 1 000
Дедлайн: 30 жовтня

Фотоконкурс «HIPA»

«The Hamdan bin Mohammed bin Rashid al Maktoum International Photography Award» («HIPA»). Тема конкурсу – «Вода». Брати участь можуть громадяни всіх країн, яким виповнилося 18 років. Приймаються лише оригінальні фото, які ще не подавалися на фотоконкурси.

Приз: $ 120 000; 3 спеціальні призи – «The Photography Appreciation Award», «The Photography Content Creator Award» та «Emerging Person / Organisation in Photography Award».
Дедлайн: 31 жовтня

workspace (1)

Конкурс у сфері інновацій та підприємництва «Conrad Challenge»

«Conrad Challenge» – це щорічний конкурс інновацій і підприємництва для студентів та школярів, який заохочує молодих людей брати участь у плануванні майбутнього. Щороку команди з 2-5 студентів зі всього світу віком від 13 до 18 років створюють продукти і/або послуги для виконання глобальних і локальних завдань. Для участі потрібно подати оригінальний проєкт.

Приз: команди, що пройшли в останній раунд, отримають нагороди, патентну підтримку, бізнес-послуги для постійного вдосконалення своїх концепцій, можливість постажуватися і численні університетські стипендії
Дедлайн: 1 листопада

Творчий конкурс «Keep Writing»

«Keep Writing» – це конкурс для письменників, організований «Enlivening Emotions». До участі приймаються всі форми письмової творчості англійською та іншими мовами.

Приз: есе переможця опублікують на офіційному сайті організаторів; переможець отримає унікальний титул, «EE Writer», і сертифікат на майбутні можливості від організаторів.
Дедлайн: 1 листопада

PAVE Student Design Competition

PAVE Student Design Competition – конкурс для студентів, зацікавлених у кар’єрному зростанні в індустрії дизайну. У рамках конкурсу кандидатам пропонують узяти участь у створенні динамічного простору для Банку Америки. Конкурс відкритий для студентів, що навчаються на програмах планування, дизайну, візуального мерчандайзингу і брендингу.

Приз: перше місце – $ 8 000; друге місце – $ 5 500; третє місце – $ 3 000; заохочувальний приз – $ 1 000.
Дедлайн: 7 листопада

Конкурс фотопроєктів «PhotoVisa 2019»

Тема цьогорічного фотоконкурсу – «[time] InBetween». Роботи приймаються в трьох категоріях: фотографія, фотосерія (до 15 знімків) і мультимедійний проєкт (до 200 секунд). Участь безкоштовна.

Приз: участь у виставці фестивалю «PhotoVisa»
Дедлайн: 10 листопада

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus