Конкурси жовтня

team1

Міжнародна нагорода для дизайнерів від Lexus, гранти на реалізацію проектів від National Geographic і щорічний конкурс фоторепортажів

Carmignac Photojournalism Award

Щорічний грант для фотожурналістів від Fondation Carmignac. Тема цього року – Амазонія. Для участі потрібно надіслати портфоліо, фоторепортаж (до 15 знімків, необов’язково пов’язаних із цьогорічною темою), а також резюме. Переможець отримає грант в обсязі 50 000 € на створення фотопроекту, а також дістане змогу випустити монографію та організувати міжнародну виставку.

Приз: 50 000 €
Дедлайн: 7 жовтня

Реклама

Конкурс на найкращий дизайн кухонних гаджетів від Zepter International

Конкурс від Zepter на створення дизайну кухонних гаджетів. Дай волю своїй уяві і створи щось екстраординарне, що зможе прикрасити як вишукану кухню, так і щоденне приготування їжі в домашніх умовах. Організатори не обмежують уяву конкурсантів. Єдина умова – синергія зовнішньої краси й функціональності. У конкурсі можуть брати участь усі, хто зацікавлений темою. Якщо одну заявку подає група учасників, то приз буде поділений порівну на всіх учасників групи.

Приз: 1 місце – 10 000 €; 2 місце – Zepter Products (сумою 4 000 € на вибір самого призера); 3 місце – Zepter Products (сумою 3 000 € на вибір самого призера).
Щодо спеціального призу, то представники компанії Zepter International виберуть одну з робіт, яку випустять лімітованою кількістю (не більш як 100 штук) і демонструватимуть спільно з продукцією компанії по всьому світу. На роботі буде чітко видно ім’я дизайнера.
Дедлайн: 1 жовтня

Конкурс дизайну талісмана Олімпійських і Паралімпійських ігор 2022

2022 року Зимові Олімпійські й Паралімпійські ігри відбудуться в Пекіні. Оскільки талісман ігор повинен поєднувати глобальні, національні, артистичні та інноваційні елементи, Пекінський організаційний комітет Олімпійських і Паралімпійських ігор 2022 року оголосив конкурс на створення дизайну талісмана. Брати участь можуть усі, кого цікавить конкурс (фізичні особи, юридичні особи, організації). Дизайн потрібно надіслати поштою або принести особисто в Mascots Design Request Office of Beijing.

Приз: 10 фіналістів отримають по 10 000 юанів кожен; троє фіналістів отримають по 30 000 юанів кожен; переможець отримає 100 000 юанів за дизайн талісмана Олімпійських ігор і 100 000 юанів за дизайн талісмана Паралімпійських ігор.
Дедлайн: 31 жовтня

workspace

Конкурс Embracing Our Differences

Embracing Our Differences Exhibition Competition – щорічний конкурс мистецтва. 45 малюнків і картин будуть відібрані для участі у виставці. Судді можуть доповнити виставку ще трьома роботами (так званий «заохочувальний приз»). У конкурсі можуть брати участь аматори, студенти, професійні художники, дизайнери. Національність, громадянство й вік не мають значення.

Приз: переможець у кожній категорії отримає 1 000 $
Дедлайн: 15 жовтня

Wildlife Photography Competition

Фотоконкурс, присвячений дикій природі. На конкурс можна подати до п’яти знімків на тему довкілля / дикої природи. Головний приз – поїздка на африканське сафарі. Участь безкоштовна.

Приз: поїздка на африканське сафарі на двох, аксесуари для фотоапаратури
Дедлайн: 30 вересня

Гранти від National Geographic

National Geographic пропонує гранти на проекти в галузі охорони довкілля, освіти, досліджень, технологій тощо. Усі запропоновані проекти повинні бути новаторськими й дослідницькими, а також представляти широкий інтерес. National Geographic приймає заявки від кандидатів з усього світу і, зокрема, рекомендує подавати заявки аплікантам поза межами США. Кандидати, які планують працювати за межами своєї країни, повинні мати в команді принаймні одного співробітника з рідної країни.

Приз: гранти в обсязі від 5 000 $ до 50 000 $ (заявку потрібно подати за 6 місяців до початку проекту)
Дедлайн: 3 жовтня

робоче місце

Гранти на підтримку соціального мистецтва

Гранти від Kawamura Cultural Foundation на підтримку соціального мистецтва стосуються проектів, які будуть реалізовані в Японії і зроблять внесок у розвиток громади й суспільства. Заявку на участь можна подати в онлайн.

Приз: максимальний грант на реалізацію проекту – 5 мільйонів єн
Дедлайн: 21 жовтня

Travel Photographer of the Year

Щорічний конкурс тревел-фотографії. Подати свої роботи можна відразу в декількох категоріях із 10, серед яких – «Краса світла», «Тепло, холодно», «Обличчя, люди, культури». До участі в конкурсі запрошуються як професіонали, так і аматори. Плата за участь: від 8 £ до 30 £

Приз: 4 000 £ як головна премія; призи для переможців у категоріях; додаткові призи – фотообладнання Fujifilm і подорож до Норвегії.
Дедлайн: 1 жовтня

Щорічний Lexus Design Award

Lexus Design Award – це міжнародна нагорода для дизайнерів. Тема цьогорічного конкурсу – «Дизайн для кращого майбутнього» (Design for a Better Tomorrow). Ідеї повинні враховувати не лише три фундаментальні принципи бренду Lexus (передбачати, впроваджувати інновації та інтригувати), а й потреби суспільства майбутнього. У конкурсі можуть брати участь дизайнери всіх національностей та віку без обмежень.

Приз: проекти фіналістів (12 дизайнерів) будуть представлені в Мілані на Тижні дизайну. Четверо переможців дістануть змогу втілити свій проект у реальність під керівництвом усесвітньо відомих дизайнерів.
Дедлайн: 28 жовтня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus