Конкурси січня

workspace 2

Конкурс текстильного дизайну, стипендія журналісткам від Kim Wall Memorial Fund і міжнародний фотоконкурс Istanbul Photo Awards

Конкурс Світового банку для підприємниць SDGs&Her

SDGs&Her – онлайн-конкурс для підприємниць, мета якого – показати, як жінки допомагають досягати цілей сталого розвитку своїми підприємствами. У конкурсі можуть брати участь жінки, які володіють або керують мікропідприємствами (1-9 працівників і щорічні продажі на суму менш ніж 100 000 $).

Приз: переможниць нагородять цінними призами у квітні 2019 року в Нью-Йорку. Історії переможниць та учасниць конкурсу опублікують у соціальних мережах і на веб-сайті організаторів.
Дедлайн: 31 грудня

Реклама

Конкурс есе на тему прав людини

Academy on Human Rights and Humanitarian Law запрошує взяти участь у конкурсі есе 2019 року на тему «Захист мігрантів відповідно до міжнародного права людини». Цей конкурс проводиться щорічно за підтримкою академії, і його мета – стимулювати написання наукових робіт у сфері міжнародного права людини.

Приз: повна оплата програми підвищення кваліфікації з прав людини і гуманітарного права (це може бути програма з виданням диплома або сертифіката відвідування); покриття транспортних витрат до Вашингтона, округ Колумбія, і назад;
проживання кандидата в корпусі університетського гуртожитку; добові для покриття потрібних витрат; найкращі роботи можуть бути опубліковані в журналі Американського університету в рубриці огляду міжнародного права.
Дедлайн: 1 лютого

Грант на оплату навчання

Homus.org пропонує можливість усім, хто бажає отримати стипендію 3 000 $. Студентам потрібно провести дослідження на тему «Як буде виглядати електронна комерція у 2030 році: тренди та ідеї». Автор найкращого дослідження отримає 3 000 $. Гроші будуть перераховані безпосередньо до університету, який конкурсант відвідує або відвідуватиме найближчої чверті.

Приз: грант на оплату навчання в обсязі 3 000 $
Дедлайн: 28 лютого

робоче місце

Стипендія журналісткам від Kim Wall Memorial Fund

Щорічно Меморіальний фонд імені Кім Валле пропонує грант журналістці, робота якої схожа духом на репортажі Кім Валле. Грант стане своєрідною фінансовою допомогою журналістці, чиї репортажі розкривають субкультуру в широкому сенсі слова і, як казала Кім, «підводні камені революції».

Приз: грант 5 000 $. Фінансування може бути використане для покриття витрат, пов’язаних із репортажем: транспортні витрати, логістика, вартість візи, оплата роботи перекладачів.
Дедлайн: 4 січня

Schindler Global Award

Schindler Global Award – це конкурс для студентів, спрямований на створення міського дизайну. Студентам потрібно запропонувати свій варіант сталого й придатного для життя міста, роблячи основний акцент на мобільності.
Автори найкращих проектів отримають різноманітні призи й подарунки. Призовий фонд конкурсу становить 100 000 €.

Приз: призи й подарунки на суму 100 000 €
Дедлайн: 18 січня

Фотоконкурс від Nikon

З 1969 року корпорація Nikon проводить щорічний міжнародний фотоконкурс. Це прекрасна можливість комунікації між фотографами всього світу, які можуть за допомогою конкурсу збагатити свої професійні знання. Мета конкурсу – підтримка спільноти людей, які впливають на інших через мову фотографії, незалежно від віку і досвіду.

Приз: ґран-прі – 500 000 єн готівкою; золотий приз – Nikon D850 або Nikon Z7; срібний приз для трьох переможців у кожній категорії – Nikon D500 або Nikon Z6.
Дедлайн: 31 січня

workspace 1 (1)

Конкурс журналістських розслідувань TRACE

Міжнародний конкурс TRACE створений для того, щоб заохочувати авторів, які у своїх статтях розслідують комерційне хабарництво. Статті можуть описувати фактичні порушення закону, а також події, що створюють конфлікт інтересів. TRACE визнає, що корупція і хабарництво є основними перешкодами на шляху економічного розвитку, і хоче винагородити журналістів, чиї статті вивели це на загальний огляд.

Приз: переможець у кожній категорії отримає приз – 10 000 $. Якщо стаття має більш ніж одного автора, то приз буде розділений відповідним чином. Судді можуть виділити ще одну роботу, яку вважають гідною винагороди. Кожному автору буде оплачена поїздка до Кембриджського університету на конференцію, під час якої нагородять переможців конкурсу.
Дедлайн: 31 січня

Міжнародний конкурс фотографій Istanbul Photo Awards

Istanbul Photo Awards – міжнародний конкурс новинних фотографій. Організатор конкурсу – Anadolu Agency.
Конкурс відкритий для фотожурналістів з усього світу.

Приз: автор фотографії року (категорія «Новина» – 1 фотознімок) отримає 10 000 $
Дедлайн: 31 січня

Фотоконкурс Siena International Photography Awards

У фотоконкурсі Siena International Photography Awards можуть брати участь як фотографи-професіонали, так і аматори з різних країн.

Приз: переможець отримає титул «Фотограф року» за версією конкурсу SIPAContest 2019 і грошовий приз в обсязі 1 500 €, який вручать переможцю у вигляді призового сертифіката під час церемонії нагородження
Дедлайн: 31 січня

Конкурс текстильного дизайну

Textile Design Talents Solstudio Award спрямовано на підтримку талановитих текстильних дизайнерів і формування умов для кращого використання й розвитку видатних здібностей конкурсантів в індустрії.

Приз: 1 місце – оплачуване стажування на фабриці Ratti (Комо, Італія) тривалістю 1 тиждень. Переможцю оплачується проїзд до місця проходження стажування й назад і проживання. Переможець також отримує пам’ятну статуетку й диплом; 2 місце – можливість створити колекцію зразків текстильних малюнків технологією цифрового друку на тканині. Той, хто посяде друге місце, також отримує пам’ятну статуетку й диплом; 3 місце – стажування в ТОВ «Солстудіо» (Москва, Росія) тривалістю 2 тижні. Той, хто посяде 3 місце, також отримує пам’ятну статуетку й диплом.
Дедлайн: 17 лютого

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus